İbrahim Yazıcı’nın fotoğraflarını indirmişler!

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat'ın yönetim Kurulunda yer alan Mehmet Can Yazıcı dikkat çeken bir paylaşımda bulıundu.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde mazbata töreni sonrasında amcası Merhum Başkan İbrahin Yazıcı‘nın şampiyonluk kupası ile olan fotoğrafını paylaşan Mehmet Can Yazıcı, Başkan Erkan Kamat ile “Amcamın bütün fotoğraflarını indirmişsiniz. Erkan Başkanımla olması gereken yere koyduk. Bir daha da inmeyecek İnşallah” ifadelerini kullandı.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Niye böyle şeylere kalkışıyorsunuz. .??? Amaç ne ne yapmak istiyorsunuz. .??? Merhum ibrahim yazıcı nın fotoğraflarını indirince taraftar ın gönlünden indirmiş mi oluyorsunuz. ??? Komik işler yapıyorsunuz… Bravo sizlere. . Klübün yüz karaları. ..

  78
  3
 2. Biz başarılı olan insanları gururla anma, onları onore etme, saygı duyma, sevme ve değer verme yerine parçasından çekip yere indirme ve hatta hatıra ve eserlerini yok etme konusunda şöhret yapmış bir toplumuz.İnsanlara kılavuzluk ederek faydalı olma adına büyük bedelleri alarak ömür törpüleyen insanlara kötü muameleyi hak gören yontma taş devri insanları, maalesef hala aramızdalar ve fırsat kolluyorlar. YAZIKLAR OLSUN.

  24
  2
 3. sadece anılar kaldı beyler. BURSASPOR yok oluyor. Erkan Kamat almadı mazbatayı yarın da almayacak gibi gözüküyor. elaleme rezil kepaze olduk. RAhmetli Başkanın kemikleri sızlıyorr.

  18
 4. ibrahim yazıcı bosuna mestanı kovmadı,bosuna ali aydan nefret etmedi.bunlar var ya ha be neler yazarımda neyse benim icin sayın yazıcı ölmedi onun icin rahmet okumuycam çünkü sayın yazıcı benim kalbimde hep yasıycak…işte ben diyorum bölünmüş taraftardan,ceketinin altında baska forma askı varken sırf reklem olsun diye külüp başkanlıgına oynuyanlardan bursaspora hayır gelmemiştir.hep kötülük gelmiştir.bursasporlu gibi görünüp istanbul basınına çanak tutan bursa medyasından hep zarar gelmiştir.hakkımı hic birine helal etmiyorum lanetliyorum.allahtan bu site varda görüslerimizi yazıyoruz .yeni sezonda BÖLÜNMÜŞ TARAFTAR GURUPLARINI TÜRBÜNDE İSTEMİYORUZ.çünkü küfrederek ceza yedirip bursaspora zarar veriyolar lanetliyorum hepsini..ALLAH BURSASPORUN YOLUNU AÇIK ETSİN..

  7
  1
 5. Genelleme yapmadan konuşuyorum.
  Rahmetli başkanın fotoğraflarını indirme eylemini kim yaptı ise bulun ve açık edin.
  Böylelikle şampiyon başkanı sevmeyenler ortaya çıkar.
  Ne demek bir şampiyonun fotoğrafını bulunduğu yerden indirmek.
  Aksine en iyi yere koymak gerekir.
  Şampiyonun itibarı ile oynamak size ne kazandırır.

 6. Ne günlere kaldık artık süperlig bize artık çok lüx süperlig takımlarınla özel maç bile yapamıyoruz kupa maçlarında rize erzurum kasımpaşa gibi takımlarla karşılaşırsak kırmızı halıyla karşılarız artık bir süperlig takımı geldi diye bayram ederiz yazıklar olsun şampiyonluktan nerelere düştük kapımızdan içeri sokmayacağımız futbolcular kaçmak için firsat kolluyolar bide üstüne üstlük ihtar çekiyorlar ..😠

  3
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu