İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde toplandılar

26-27 Mayıs'ta gerçekleşen Bursaspor kongresinde yarışan başkan adayları, İbrahim Yazıcı Tesisleri'ndeki iftarda bir araya gelerek yeşil beyazlı camiaya birlik ve beraberlik açısından güçlü bir mesaj verdiler.

Ali Ay başkanlığındaki yönetim kurulunun davetine başkan adayları Lemi Keskin ve Ahmet Bozdemir yönetim kurulu listelerindeki yönetici arkadaşları ve Bağımsız Denetleme Kurulu Adayı Yalçın Cambaz katılırken, Hüseyin Akdemir ise yurt dışında bir iş görüşmesinde olduğu için iftara iştirak edemedi. Başkan Ali Ay yaptığı konuşmada, “Seçim öncesinde söylediğim gibi kucaklayıcı olacağız dedik.

Başkan adaylarımızdan Lemi Keskin ve Ahmet Bozdemir iftarımıza katıldılar, onlarla fikir alışverişinde bulunuyoruz. Hüseyin Akdemir‘de katılacaktı fakat onun acil yurt dışı seyahati çıktı ve katılamayacağını belirtti. Buradaki amaç Bursaspor‘un kazanması” dedi.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Birlik beraberlik en çok ihtiyacımız olan şey . Camiayı oluşturan bütün unsurlar (hocası futbolcusu eski başkanları ,seçilemeyenleri, personel ,belediyesi, basın taraftar vs..) topyekun olduğu vakit basaramayacağımız şey yok

  Akılcı olmaliyiz ve sevmesekte tahammul etmesini ,doğruya doğru demesini bilmeliyiz ,bunlar olursa 2009-2014 arası bursasporu tekrar görebiliriz

  Bunlar olmazsa ne mi olur ? Son 2 seneye bakmak yeterli sanırım bunun cevabi icin

  Ya birlik olucaz ya da birbirimizi yiyerek son 2 senenin dejavusunu yasicaz,bunu basarsa basarsa taraftar başarır.

  Birlik olursak var oluruz,birlik olmazsak yok oluruz .

  21
  7
 2. Nasıl taraftar bu takımın itici gücü ise Ali Ay da bu takımın birleştirici gücüdür. İşine gelen inanır, gelmeyen de inkar eder.

  5
  2
  1. @Toros yorumuna yanıt olarak

   nasıl bir ülkenin birleştirici gücü,yöneticisi değil de bayrağı ise bu takımın birleştirici gücü,başkanı değil armasıdır

   4
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu