İbrahim Yazıcı sezonu olacak mı?

Bursaspor Başkanı Ali Ay, gelecek sezonun 'İbrahim Yazıcı Sezonu' olmasını istediklerini TFF Başkanı Yıldırım Demirören'e ilettiklerini ve konunun görüşüleceğini belirtti.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu ile yaptıkları toplantının detaylarını verdi. ‘İbrahim Yazıcı Sezonu’ konusu dile getirdiklerini belirten Ali Ay, “Hem Bursaspor hem altyapı hem de Türk futboluyla ilgiliydi. Öncelikle biz taraftarımızın sesine de kulak vermeye çalıştık. Gelecek sezonun İbrahim Yazıcı sezonu olmasıyla ilgili kendilerinden istekte bulunduk. Yönetim kurulu ile görüşecekler. Bence İbrahim Yazıcı başkanımıza yakışır. Ona da Allah rahmet eylesin diyorum. Çünkü Bursaspor‘a çok güzel şeyler kazandırdı” ifadelerini kullandı.

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @MRT yorumuna yanıt olarak

   Bunları düşündüğümüzde inanamıyorum. ALLAH kahretmesin sizi adi herifler maç başı 1 puan ortalama bile alacak gucunuz yokmu.2 sen eder duscez diye cildiricam bize neler yasattiniz.belliki ali ay tutmadı olmuyor bidaha aday olma şu korkak le guen i de gönder, gonderki düşmeyelim.sende böylece takımı düşürmeden defolursun.

   13
   7
  2. @MRT yorumuna yanıt olarak

   Yap yapta ligte olucan mı. Ayrıca ali bey MHK ye hakem değişikliğini 14 şubatta sorcam diyordunuz ne oldu acaba. Yalan yalan yalan

   14
   4
 1. İbrahim Yazıcı takıma çok güzel şeyler kazandırdı. vizyon kazandırdı. sayenizde İBRAHİM YAZICININ kazandırdığı her şeyi kaybediyoruz bilmem farkında mısınız başkan ??

  12
  5
 2. Arkadaşlar inanın bu takım küme düşmeyecek. Yalnız kendi aramızda bölünmeyelim yeter. Birlikten kuvvet doğar. Bizim sevdamız BURSASPOR. Ayrıca rahmetli ibrahim yazıcı efsanedir. Geç kalınan bir proje. Geçen yıl olsaydı çok daha iyi olurdu. Neyse belki seneye takım kafaya oynarda adına yakışır bir sezon olur.

  9
  5
 3. Seneye İbrahim Yazıcı olmaz ise takımı ligten çekelim duruşumuzu göstermeliyiz.TFF ve İstanbul bozuntularına eğileceksen bizim bu ligde durmamızın anlamı yok

  9
  11
 4. Arkadaşlar ilk önce beşiktaş maçında takımımızın yediği ceza 123,124,125,126 kapsarken passoligi aradığımızdada tüm TEXAS’ın cezalı olduğunu dile getiriyor aranızda ilgilenen varsa maç gününe kadar bir bakmasını tavsiye ederim

  1
  3
 5. şaka maka bu tüpçü kardeşle İbrahim Yazıcı birbirini sevmezdi. bu ismin olmaması için ellerinden geleni yapacaklardır.ÇÜNKÜ DİK DURUŞ .!!!

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu