İbrahim Yazıcı sezonu için büyük fırsat

S Medya Spor Müdürü Süha Gürsoy'un bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Türkiye Futbol Federasyonu yarın Bursa‘da yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirecek…
Yıldırım Demirören ve ekibi Bursaspor Başkanı Ali Ay‘ın ev sahipliğinde Türk futbolunun sorunlarını masaya yatıracak…
Bursaspor Başkanı Ali Ay‘ın eline önemli bir fırsat geçti…
Peki, ne mi bu fırsat?
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetimi son dört sezondur Süper Lig’e Türk futboluna hizmette bulunmuş önemli isimlerin adlarını veriyor…
Bu sezon İlhan Cavcav sezonu oynanıyor…
Geçmişte de Turgay Şeren, Hasan Doğan ve Süleyman Seba sezonları oynandı…
Görevi başında vefat eden Bursaspor‘un merhum Başkanı İbrahim Yazıcı‘nın Süper Lig‘de önümüzdeki sezona isminin verilmesi hoş olmaz mı?
Şikeye karşı dimdik ayakta duran, yıllar sonra İstanbul takımlarının şampiyonluk hegemonyasına son veren ve bu anlamda Anadolu‘da sembol haline gelen İbrahim Yazıcı için Başkan Ali Ay‘ın yapacağı girişim kulübün yeniden itibar kazanması açısından önemli bir hamle olmaz mı?

Değerlendirmekte fayda var…

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Önümüzdeki sezona merhumun adını verirler mi bilmem ama verdiler diyelim acıdır ki dikkat etmezsek biz İbrahim yazıcı süper ligi oynanırken o ligde olmayabiliriz

  63
  6
    1. @greeneyes16 yorumuna yanıt olarak

     Allah rahmet eylesin. İbrahim başkana böyle bir söz söylenebilirmi. Sen yanlış anlamışsın, eksiyi veren tüpçünün uşağıdır dedim…

 2. Veremezler verseydiler ilk onun adını verirlerdi veremezler. Fark etmez biz biliyoruz. O şampiyon başkan dik duruşlu adam ülke sporuna faydalı adam.

  11
  3
 3. sezona ismini verdirelimde.biz kendimiz şehir olarak rahmetli şampiyon başkanımızın ismini nereye verdik?stadyuma vermiyorlar,bari tesislere vermemiz gerekmiyormu?

  9
  3
 4. Önce takım lige adını bir koysun bir varlığımızı hissettirelim bence. Bu kafayla gidersek İbrahim Yazıcı sezonunda biz bu ligde zor oluruz..

  8
  3
 5. Ulan bırakın onlar yalvarsin büyük başkanın ismini lige vermek için siz değil rahmetlinin kemikleri sizlar bu köpeklerin ligine layık gördüğümüz icin

  8
  3
 6. 2018-2019 SEZONU İbrahim Yazıcı sezonu olmalı ve seneye şampiyon başkana layik bir kadro kurup şampiyon olmalıyız.İbrahim yazıcı için Batallayıda rahmetli başkanımız için 1 sene daha oynaması için ikna etmeliyiz.

  4
  3
  1. @16 yorumuna yanıt olarak

   Tamam da bu sene küme düşersek ne anlamı kalır seneye İbrahim Yazıcı sezonu olmasının?

   1
   1
 7. Bir ilki başarmış 5.şampiyonu çıkarmış merhum başkanımıza bunu çok görmeyeceklerini düşünüyorum. Eğer yapmazlarsa biz olması için elimizden gelen mücadeleyi vermeliyiz.

  3
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu