İbrahim Yazıcı kalp krizi geçirdi!

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı kalp krizi geçirdi ve Acıbadem hastanesinde yoğun bakıma alındı.. İbrahim Yazıcı'nın kalbi ambulansta bir kez durdu ve tekrar müdahele sonucu kalbi çalıştırıldı.. Kalp pili takıldı. Yazıcı solunum cihazına bağlandı.

Sabaha karşı rahatsızlanarak Bursa Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan Başkanımız İbrahim Yazıcı’nın sağlık durumu hakkında hastane Başhekimi Prof.Dr. Nadir Şener bir basın açıklaması yaptı.

Şener yaptığı açıklamada “Başkanımız İbrahim Yazıcı’nın bu sabaha karşı kalp durması nedeniyle hastanemize getirilmiştir. Kalp masajı ile teslim alınan Sn. Yazıcı 1 saat süren yoğun canlandırılma çalışmaları sonucunda kalp atımlarını tekrar kazanmış durumdayız. Daha sonra yoğun bakıma alındı. Şuanda yoğun bakımdaki tedavisi sürmektedir. Kendisine geçiçi kalp pili takıldı. Solunum cihazına bağlı olarak yoğun bakım ünitesindedir. Ailesi ve tüm sevenlerinden dua bekliyoruz. Şuan da hayati tehlikesi açısından bir şey söylemek için erken şuan hasar gören organları için tedavi yapıyoruz. Hangi organlarının zarar gördüğünü belirlemek için çok erken. Belirli aralıklarla gerekli açıklamaları yapacağız. Şuanda çok detaylı bilgi veremiyoruz. Zamana ihtiyacımız var” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı