İbrahim Üzülmez yanlış yaptı!

Bursada Bugün TV'de yayımlanan Evden Süper Futbol programının konuğu olan Yılmaz Vural, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Bursaspor‘un mevcut teknik direktörü İbrahim Üzülmez‘i değerlendiren Vural, ” Çok hırslı bir teknik adam. Oyuncularla ilgili bir demeci hoş değildi. Kendisi de sahanın içinden geldiği için ilişkileri koruması lazım. Futbolcu antrenörüyle araya mesafe girdi mi soğukluk girdi mi aynı ilişkiyi kurmak zor oluyor. Oyun yönetimi ve hırsıyla bu işi başaracak gibi duruyor. Takımlar toplandıktan sonra test yapılacak iddiaları gerçek değil. Gerçek testler çok daha farklı yürüyor. Diğerleri hikaye” dedi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sayın Vural git artık torunlarını sev ! Bursa’ da tekrar görev almanın yolunu yapma ! Şovmenlerle işimiz yok bize hoca lazım…Deli ibo hala görevinin başındayken verdiğin bu demeç hiç yakışmamış !

  21
  65
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bugün bu takımın başında Yılmaz Vural olsa kesin çıkarırdı takımı. Deli İbo’nun tecrübesi, görgüsü ve tahsili, ancak Yılmaz Vural’ın çantasını taşımaya yeter.

   2
   1
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   bu röportajı yapanların amacı bursasporu karıştırmak ..buyurun işte yılmaz vural takımın içine el bombasını atmış topçularla hocayı karşı karşıya getirecek..bunu yayınlayanda bursalı yerel basından biri…şu bursasporlu gözüküp takıma zerre kadar faydası olmayan yerel basından bıktık..(bazı arkadaşları tenzih ederim)

   1. @hulk yorumuna yanıt olarak

    Renkdaşım senin dediğin kelimelerin değişiğini yazdım yani sana yakın kelimeler aldığım eksilere bak. .. Vural denilen kişilik trabzon da kupa maçın da 5 yemişiz. .. Onu görmüyor. .. Maçı kimlerle nasıl sattığını söylemiyor. .. Renkdaş boş ver doğru söyleyeni 9 köyden kovuyorlar. .. Benim artık köyüm kalmadı. . Kal sağlıcakla. ..

  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Vural hedefin takımı yöneticileri teknik heyet ve topçuları birbirine düşürmek. .. Bu kubbede hoş bir seda bırakmak istiyorsan burnunu bizim içimize sokma. ….

   10
   14
   1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

    10 numara yorum yapmış adam basmışsınız eksiyi ..yani yılmaz vural takımı karıştırmış sizce iyimi yapmış..okumadan dinlemeden yorumları hemen artı veya eksiliyorsunuz..adam bursasporu karıştırıyor topçularla hocayı karşı karşıya getirmeye çalışmış bursa basınından BAZILARI bunu cımbızla çekip yayınlıyor siz bunu burada yazan arkadaşa eksiyi basarak yılmaz vurala hak vermişsiniz.

 2. Vural efendi anlaşılan bizim camiayı karıştırıp
  Kendi takımına süperlig yolunda vize alma derdinde
  Yemiyoruz artık Sayın Vural böyle ufak hesaplar peşinde koşma sen kendi işine bak bizde kendi işimize bakalım.

 3. Sayın hocam.
  An itibarı ile siz başka bir kulübün teknik direktörüsünüz.
  Bu arada çok saygı duyduğumuz ve futbol bilginize çok güvendiğimiz bir kişisiniz.
  Bu yüzden rakibi olduğunuz diğer takımların kararları uygulamaları kendilerini bağlar.
  Bırakalım her takım kendi yolunda devam etsin.
  Siz ve ekibiniz de kendi kulübünüze hizmet edin.
  Bu tip açıklamalar yanlış anlaşılabilir.
  Bakın yaklaşık bir ay sonra liglerin yeniden başlaması gündemde.
  Her takım kendine göre hazırlıklar yapıyor.
  İyi olan hak eden kazansın diyerek size ve takımınıza başarılar diliyorum.
  Yaşadığımız bu günlerde tüm insanlığa sağlık dileklerimiz var.
  Akhisar halkına selamlar saygılar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu