İbrahim Üzülmez “Transfer istiyorum!”

Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez basın toplantısında konuştu.

Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde düzenlenen basın toplantısında şöyle konuştu. “Ben risk almayı sevmeyen bir insanım. Defans hattındaki oyuncuların da risk almasını istemiyorum. Üçüncü bölgede etkili kullanmamız gerekiyor. Kubilay ve Seleznov’u bu alanda topla buluşturmalıyız. Topu bir an önce üçüncü bölgeye götürmemiz lazım. Oynadığımız lig çok farklı bir lig. Menemenspor pas yapa yapa bizi yenmedi. Dün gece saat 3’e kadar maçları izledim. Fikir edinmeye çalıştım. Taraftar her zaman galibiyet ister ve bekler, onları mutlu etmelisiniz. Eğer başarısız olursanız tepki de olacaktır. Bu en doğal haklarıdır. Hatayspor karşılaşmasında taraftarlarımızdan büyük bir destek istiyoruz. Futbolcularımın evimizde oynadığımız maçlarda özgüven eksikliği olmasını istemiyorum. Ben kendime güveniyorum. Başarılı olmayacağımı bilsem buraya gelmezdim. Aslolan bu armadır.

Başarılı olduğumuz zaman bu şehirde nasıl karşılanacağımızı biliyorum. Şampiyonluk fotoğraflarına bakıyorum ve onları yaşamak istiyorum. Oyuncularım da yaşasın istiyorum. Ama dikenli yollar var. Onları da geçeceğiz.

Bu takımın akımın transfere ve enerjiye ihtiyacı var. Bir değişiklik yapmamız gerekiyor. Takıma gelen ve giden oyuncular olacaktır. Biz de Bursaspor olarak o rekabeti taşıyabilecek oyuncular isteriz. Başkanımız Mesut Mestan da aynı düşünce içinde. Transfer yapmak için oyuncu almamak lazım. Bursaspor’un armasını yukarıya taşıyacak, dikenli yollardan geçecek oyuncu istiyorum. Başarılı olursak bu şehir zaten arkamızdan gelecektir. Devre arası ile ilgili şunu söyleyeyim ben transfer istiyorum.”

73 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Yaz sonu transfer tahtası açılınca, 10-15 tane transfer yerine 5-6 tane iyi transfer yapalım ve o dönem hiç de kötü iş çıkarmayan gençler+kadroda kalmış tecrübelilerle harmanlayalım ki devre arası da atacak bir iki kurşun kalsın dedim. Yalçın Hoca’ya atıp tutmalar başlayınca, adam kötü iş çıkarmıyor bu kadronun üst limiti belli dedim. Maalesef benim gibi düşünenler azınlıktayız ve takımı yönetenler (bugünküler ve öncekiler) her zaman sesi daha yüksek çıkan çoğunluğu mutlu etmeye çalışıyor. Sonuç da her zaman hüsran oluyor. Acı gerçekler şöyle; transfer yapacak para Yok, mevcut kara deliği büyütmek pahasına transfer yapılsa bile süper lig garantisi yok, İbrahim Üzülmez Yalçın Hoca’dan daha iyi bir hoca değil. Sonuç olarak, ben iyimser olmak için tek bir şey göremiyorum. Yolun sonu karanlık.

   1
   3
  2. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Adanaspor dan eze del valle milinkovic menemen den taşkın jires kembo bide yanına josueyi alırsanız tamam o iş Kubilay recep aydın Musa araz Cüneyt köz rüştü yada diaara latovlevici Aykut Akgün Igor bunların gönderilmesi lazkm

   1
   15
  3. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Hep yazdım hep yazacam bize belushi gibi adam gerek.gerisi her zaman bulunur.bir tane böyle adam bulalım başka kimseye ihtiyacımız yok.pas atılırsa gol olur.defanstan orta sahadan pas alınırsa takım çıkar. Ben bakıyorum bi tane böyle adam yok.hocam hiç olmasın shehhuyu göbek oynat…

  4. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   ”bu takımın transfere ve enerjiye ihtiyacı var!”
   çok doğru ama bu takımın transfer için ne parası, ne de enerjiyi verecek taraftarı var.
   500-600 milyon borçla şampiyonluk mümkün değil. buna birde paso negatif medya ve taraftarın varlığı eklenince..!
   Eskişehir 100 milyon borçla ne hallerde.
   evet belki matematiksel olarak hala çıkma şansımız var. evet, hoca transfer isteyebilir. evet, 2-3 kaliteli takviye ile bu oran daha da artabilir, ancak bu dikenli yolda yeni bir borçlanmaya gitmek ve taraftar güvenip yola çıkmak büyük risk.
   bana göre yapılması gerekenler,
   1- artık olan olmuş. bu yıl, bu yönetim, bu teknik ekip ve bu kadro aynen devam etsin.
   2- maçlara % 60-70 genç kadro ile çıkılsın.
   3- şampiyonluk gibi astı-astarı-temeli olmayan kelime bu şehirde yasaklansın.
   4- camia hayal dünyasından çıkıp kurtuluşun yeniden yapılanmada, yani kurumsallaşmada olduğunu kabullensin.
   5- mayısta kongre olsun. yönetime taraftar ve medya baskısını kaldıracak tasaklı ve cesur yeni bir yönetim gelsin.
   6- şu bir gerçek bursasporun sıkıntıları 3-5 ayda çözülecek cinsten değil. orta halli bir süper lig takımı olmak için en iyimser bakışla 3-4 yıla, eski bursaspora dönmek içinse en 5-6 yıla ihtiyacı var.
   acı ama gerçek bu…
   5-

   13
   3
   1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

    Yani transfere gerek yok diyorsun.
    Elimizde ki oynatılmayan bu oyuncuları kazanalım yeter diyorsun ve bu aptal taraftarlar sana artı veriyor.

    4
    17
   2. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

    Evet kardeşim.
    Eğer transfer yapılacaksa gelecek oyuncular kendi gençlerimizin yolunu kapatacak mevkilere olmamalıdır.
    Teknik ekibin işine karışmak haddimize değil fakat bu takım çok iyi bir sol kanat diye bas bas bağırıyor.
    Kimse gelmeyecekse de Ali Akman bal gibi sol kanat oynayabilir.
    Resmen tek kanatlı kuş lar gibi uçmak için çabalıyoruz ve biraz ayaklarimiz yerden kesilse küt diye yere cakiliyoruz.
    İbrahim bey e tavsiyem güvercin pazarına gidip bir güvercin alsın ve Özlüce ye getirip sol kanadındaki altı büyük kanat tüyünü bantlasin antrenman esnasında herkesin önünde hafifçe yerden kaldırıp çimlerin üzerine yavaşça bıraksın ve güvercinin yapacagi hareketi önce kendi sonrada bütün oyuncular görsün.
    Özellikle de Lato, Onur ve igor görsün.
    Güvercin uçmak için kanat cirpacak fakat ucamayacak bir süre sonra da duruma alışıp çimlerin üzerinde yürümeye başlayacaktır.
    Bantlarını sokunce de birden havaya yükselecektir.
    Bu örneği neden verdiğime gelince.
    Her şey her zaman belirli bir denge üzerine kuruludur.
    Bizim takımın sol kanadı olmadığı için denge bozuluyor.
    Rakipler de bunu bildiği için sağ kanatlarını nakış gibi işliyorlar.

   3. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

    3 e kadar 5 e kadar izle
    tek yapacagın
    k.kavaka anlatamadık
    SHEHUYU 6 NUMARA OYNATMAK
    SAGBEKE ISMAİLMI SEDATMI B.ALTIPARMAKMI OLUR BİLMEM

    9
    1
    1. @hasan yorumuna yanıt olarak

     sevgili kardeşim, öyle bir yazmışsın ki shehu 6 numara oynasa kafadan şampiyon olacağız.
     neden bu kanat savunma mevkileri bu kadar hafife alınıyor anlamıyorum.
     halbuki dünyada bir çok 1. sınıf takım oyunu buralardan kuruyor.
     ayrıca antrenmanlar ne için?
     bunlar orada denenmiyor mu sanıyorsun?

 1. Sportir direktörün marifetini gercekten merak ediyorum acaba ne yapabilecek, asıl merak ettiğimse elden çıkacak oyuncuları nasıl, ne şekilde gönderecek?

  60
  2
  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Bu takımı sadece 2 ttansfer şampiyon yapar
   1-)Batalla
   2-)Volkan Şen

   Kim ne derse desin futbolda dün yok bugün ve yarın var Batalla 1 ay idmana çıksın şuan ki topçulardan 2 kat daha verim alırız Volkan Şen araya kaçsın yeter tıpkı 2010 gibi

   14
  2. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   SPORTİF DİREKTÖRÜN MARİFETİ ORTADA
   ONUR CAN PİRİ AYKUT AKGUN CÜNEYT KOZ RECEP AYDIN MUSA ARAZ KOSUKAVAKİN ALMAYIN DEDİĞİ İGOR
   HEP ONUN MARİFETLERİ
   EGER BEN SOYLUYORUM
   KAMPANYA PARALARİNİ TESLİM EDERSEK BİZ YOK OLURUZ

 2. Allah aşkına 1 tane olsun en iyisi olsun. Çağlar gibi Burak kapacak gibi takımın skora direk katkısı olacak oyuncu alınsın. Şampiyonluk olmasada play-off olsun yeterki dönelim kendi ligimize.. her maçı final maçı havasında oynayacak kadro çıksın artık

  55
  8
 3. Arkadaşlar forvettir kanattır eyvallah diyorsunuzda kimse stoper yazmamış takım maça başladığı gibi 1-0 geride başlıyor bu kadar basit gol yiyen bir takım yok bu ligde ayrıca playoff felan değil, direk şampiyon çıkmamız gerek playoff biz kaldıramayız futbolcular hiç kaldıramaz .

  40
  4
  1. @tbrkk yorumuna yanıt olarak

   Aynen katılıyorum bize ekong civelli tarzı ( tabi ki onlar kadar iyi demiyorum ) iri yarı agresif adam yiyen stoper lazım . Şu anki stoperlerin hiçbiri bu tanımı karşılamıyor . Cüneyt de diarra da anıl da stoper fiziğine sahip olmayan çok kırılgan ve zayıf oyuncular bana göre .

   4
   1
 4. Kontratı imzalamadan önce Mestan söz vermişse tamam. Ama öyle birşey konuşmadıysa şimdi konuşman yakış kalmıyor. En önemlisi ilk önce şu eldeki verimsizlerden kurtulmak. Düştüğümüzde tek olumlu şey olarak, eldeki çöplerden kurtulacağız diye sevinmiştik gittik yine doldurduk yeteneksizleri.

  24
  1
  1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   MESTAN SÖZ VERECEK TABİ
   NASILSA CUMA GÜNÜ BU KLÜP YA TOPLANAN PARALARLA YENİ BİR İVME KAZANACAK YADA
   HAFTAYA VELEDDELİN AMİN
   BU ARADA BODRUM TATİLİNİ YARIM KESEN VE BURSADPOR ONA MUHTACMIS GIBI BASKA SDAY YOKMUS GIBI HERKESIN ONU KESTIRILEREK BULUNNAZ HINT KUMASIYMIS GIBI SUNULANMESTAN DA SU AN DÜNYANIN EN GÖZDE TATİL MERKEZİNDE TATİLİNİ TAMAMLAYABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM
   BİLMEM ANLATABİLDİMMİ

  1. @Kuzey Bey yorumuna yanıt olarak

   Transfer ile bu iş olacak idiyse biz teknik direktörü neden değiştirdik? İbrahim Üzülmez’in elindeki kadro bir üst lige çıkmak için yeterli. Daha organize ve pas alışverişi daha derli toplu bir takımı sahaya sürmek için idman kalitesini üst seviyeye çıkarması gerekiyor.

   1
   2
  2. @Kuzey Bey yorumuna yanıt olarak

   Adam doğru tespit etmiş biz ileriye son 4 senedir top götüremiyoruz.kubi vevselezi ne kadar çok topla buluşturursak o kadar golle döneriz.tabi dan dun orta depil adama orta.Hocam besle şu adamları gol bölgesinde bak neler oluyor.biz belushiden sonra top atacak adam bulamadık.

   5
   1
  1. @Safak yorumuna yanıt olarak

   Jires kembo nedir ya? Hangi dünyanın adamısınız? Menajermisin yoksa sen.. Adamın ayağına aylarca top değmeden bu takıma transfer edenler ve artçıları..

   1
   5
  2. @Safak yorumuna yanıt olarak

   Bana göre bu takımın kesinlikle transfere ihtiyacı yok. Eldeki oyuncular bana göre yeterli . Kalede sıkıntı yok. Latovlevici devre arasında gönderirlerse sol bekte iki alternatifin var:Onur Atasayar ve Rüştü Hanlı(esas mevkisi stoper ama sol bektede çok başarılı olacağını düşünüyorum). Stoperde Sedat Dursun ve Furkan Ünver gibi yetenekli gençler var. Shehuya alternatif olarak sağ bekte İsmail Çokçalış var.Ön libero Atanasov(bu çoçuk maalesef geldiğin beri harcandı.İnanılmaz potansiyeli var.Top kapma özelliği müthiş) gibi bir oyuncun var.Sağ kanatta sıkıntı yok. Forvette sıkıntı yok. Sol kanatta eğer İgor gönderilirse oynayabileceğin 3 oyuncu var:Ali Akman , Çağatay Yılmaz ve Batuhan Kör.Belki ön liberoda rekabet açısından Şamil Çinaz transferi olabilir.İnanın hoca elindeki kadroyu verimli şekilde kullanırsa Bursaspor özlenen günlere geri dönebilir.

   4
   7
  3. @Safak yorumuna yanıt olarak

   Hocam hala anlamadınız sanırım bu ligin farklı olduğunu. Mücadele etmeyene puan yok ! Menemen’den bir tane futbolcuyu hiçbirimiz bilmeyiz. Ama bak takımdaşlık var, mücadele var, keza Hatay da aynı. Yıllardır birlikte oynayan adamlar var. Biz toplama ve yaşlı takımız. Yapilmasi gereken gençlerin yanina, tecrübeli ama hala o savaşcı ruhunu kaybetmemiş adamları monte etmekti. Yalcın tam tersini yaptı. Atanasov, shehu ve emirhan orta sahasini bozdu. Ismail çokcalis ve burak kapacakli sağ kanat çok iyiydi. Özerden umutluyum. Ama hala bir sol açık yok. Sol bekler evlere şenlik. Sedat & diarra denenmeli.

   6
   1
 5. Hocam. Buraya bakarmısın bilmem. Sözüm sana. 1.ligde bu kadar moloz bir takım yok. Yapman gereken, elindeki malzeme ile savaşabilecek bir takım kurman ve kendi savaşma ruhunu bu takıma vermen. Bizi yenen ve hatta kıl payı yenilen diğer bütün takımların yaptığı da bu zaten. Savaşmadan başarı olmayacağına göre biz sadece 90 dk. pres yapan, basan, yan ve geri pas yapmayan bir takım istiyoruz. Bu tanıma uyum göstermeyecek tüm oyuncuları sepetle ki sezon sonu soyadını yakala.

  17
  4
  1. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

   90 dakika pres yapan, basan takım mı olur Ziya? Atma, bu kadar.

   Ne duygusal adamlarsınız azıcık gerçekçi olsanız her şey çözülecek, elindeki oyuncu grubu senin istediğin o futbolu verebilir mi diye bir düşün be adam?
   Dünya üzerinde 90 dakika sürekli baskı kurabilen bir takım var mı Allah aşkına?
   Nerden geldi dolandı bu söz dillere anlamıyorum, sezon başında beri yok ısıran yok kopartan yok parçalayan cart curt futbolla alakası olmayan terimler, anladık iyi futbol istiyorsunuz, bunu istemeyen taraftar mı var ama yeter be arkadaşım kaç hafta oldu aynı şeyi söylüyorsunuz, yeter, biraz kafanızı kullanıp yorum yapın be.

   1
   3
 6. Adanaspor dan eze giresundan del valle eskişehirden milinkovic bunun yanına kembo ve josue al tamam bide sağlam Bi bek lazım onur lato Kubilay recep aydın Musa araz Aykut Akgün Igor Cüneyt köz bunlarla yolun ayrılması lazım

  13
  42
 7. Ben yoruldum aradaki farkları saymaktan
  Yalçın her röportajında şampiyon olucaz vs derken ;medya şişirmesiyle hepinizin gaza gelip “ligin en iyi takımıyız” diye kendimizi kandırırken, adam önce kulüp menfaatleri, transfer şart değil tarzı demeçler veriyordu.
  Yıllardır samet soktu hamza soktu o soktu bu soktu biraz da deli soksun değil mi?
  Ne güzel Bursa beeee

  4
  3
 8. BURSASPORUN GELECEĞİ CUMA AKŞAMKİ KAMPANYADA
  ŞU ANDA MENEMEN MAÇINDA 11 OYNAYAN 5 OYUNCU FEDERASYONA MÜRACAAT ETMİŞ DOLAYİSİYLA KAMPANYA BAŞARILI OLACAK Kİ KALSIN LAR YOKSA KAÇACAKLAR HA BEN KOVARIM O AYRI
  DAHA SONRA HİÇBİR SÜPRİZE AÇIK OLMAYACAK 13 MAC KAZANABİLECEK TAKIM KURULMAK ZORUNDA
  GÖRECEĞİZ

 9. Bursaspor’un Üstüne Son Çöröklenme 13-15 Yeni Oyuncu Çoğu İşe Yaramaz Oyuncu Transfer Edildi Şimdi Bir 10 Tane Daha Transfer Edildimi Ödemeleri Yapılmayınca ve Hala Jires Kembo dan tut Battalasına Borcumuz Varsa Kapıya Zincirli Kiliti Şimdiden Vurun! Çünkü bu 500-600 Milyon Lira Borç Yani 100 Milyon Dollar İle Çıksak Sonuç Ne Olacak Bursaspor’un Tasfiyesi Dışında Ne Malımız Ne Mülkümüz Var Elde Olan Futbolcular 5 Milyon Dollar Etmez- Kaç Kez Denecek Bursaspor’un 500-600 Milyonu İle Rezidans Alan Tapu Zengini Olan Helikopterli Holding Olan Fabrikalarını Büyütüp Yenileyenlerden Bu Paralar Geri Alınması Lazım Büyük Bir Avukatlık Şirketine Verilse Olay ve Anlaşılsa Geri Getirme Paylaşımı 70/30% Paylaşım Çatır Çatır Geri Alırlar!

 10. EVET TRANSFER SART
  HEMDE LİGİ ENAXINDSN 2 NCİ BİTİREBİLMEK İÇİN
  SART OĞLU SART
  ANCAAAAAAAAK
  BU TRANSFER
  NASIL OLUR BİLMEM AMA ASLA MESTANA VE SELÇUK ERDOĞANA BİRAKİLMAMALİ DİR ÇÜNKÜ ONLAR ONUR DAN PİRİLERE CÜNEYT LERE MUSA LARA SİLVA LARA AYKUT LARA VE MALUM.MENECERE VEDE BAŞKA SAHISLARA ÖDEME YAPMAK İÇİN NELERE MALOLACAGINİ ASLA HESAPEDEMEDİKLERİ 3 PUANİN GİTMESİNE SEBEP OLMUŞLARDIR BUNUN ASLINDA BURSASPORA NEKADAR BÜYÜK BİR KÖTÜLÜK OLDUĞUNU ZAMAN İÇERİSİNDE GÖRECEĞİZ

 11. ŞU ANDAN İTİBAREN
  KAMPANYA BİTENE KADAR
  HERGÜN YAZACAĞIM
  HER KİMKI
  BAŞKAN
  YÖNETİCİ
  KLÜP ÇALIŞANI
  YAN GELİP YATAN VE HAKETME YEN FUTBOLCUSU
  BU KAMPANYADAN GELECEK PARAYA GÖZ DIKTIYSE
  PLAN YAPIYORSA NASİP GÖTÜRÜRÜM DIYE
  RABBIM ONLARI SÜRÜM SÜRÜM
  SURUNDURSUN
  BAZILARI BANA BİŞEY ÖLMADİ DİYE ZEVKİ SEFADA AMA
  ONLARINDA FİTİL FİTİL BURNUNDAN GELECEKTİR
  KİMSE MERAK ETMESİN

 12. Bravo hocam en çok ihtiyacımız olan açıkça transfer istiyorum diyebilen bir hocaydi . Yıllardır Bursaspor da hiçbir hoca bu kadar açıkça transfer istememişti .

 13. Sende haklısın hoca. .Az olsun ama öz olsun. .Birkaç tane bu forma ya ağır gelen oyuncuları elden çıkarmak gerekiyor. İyi oyuncularla inanın iyi yerlere geliriz.

 14. Bize pozisyon alma becerisi yüksek, yanında ki stopere de pozisyon aldırıp söz geçirecek, saha içinde savunma kuvvetleri komutanı gibi olacak, sert ve tecrübeli bir stoper lazım. Malesef stoperlerimiz ya tecrübesiz, ya pozisyon alma becerisi sıfır ya ağır ya zayıf. Böyle çatara çutara gol yiyerek hele ki bizim gibi orta sahası üretken olmayan bir takımla ilk ikiye falan giremezsiniz. Bu dediğim tarz bir stoper ile birlikte orta sahaya oyunu çift yönlü oynayan, insiyatif almaktan kaçınmayan, pas dağıtımını hızlı yaparak oyuna derinlik katan ve ani paslarla rakip oyuncuları bölge halinde ekarte eden biri gerekiyor. Stoper için muhakkak avrupanın sert Alt liglerinde oynamış (ingiltere fransa rusya vb) iki yönlü orta saha içinde İspanya Portekiz Arjantin Hollanda Alt ligleri taranmalı. Bu iki transfer için 500.000 euro kaynak bulursak bu iş olur.

 15. Taraftar maçlara gitmesin, deplasmana hiç gitmesin, çocukların ayakları titriyor oynayamıyor. Bu taraftarla takımın işi zor. Her maç acaba beni yuhlayacaklarmı, acaba otobüsü durdurup döverler mi diye düşünen futbolcu iyi oynayamaz. En iyi futbolcuyu getir ayakları dolaşır!

 16. Çöplerle doldu takım para yok, gırtlağa kadar borç. En iyi transferler İsmail çokçalış, Sedat, ozan İsmail, Ali akman, Ramazan, rüştü ve atanasov un ilk11 e monte edilmesi olacak. Başka çare yok, kimseye hayal satmayın….

 17. TABLO ÇOK NET ORTAYA ÇIKTI
  HATAYİ KAÇIRDIM
  ERZURUM HERSEYE RAĞMEN BU LİGİN EN IYIKADROSU
  TAKVİYE YAPMAZ SAK
  2 ZATEN OLMAZDA
  İLK 6 OLDUKÇA ŞÜPHELİ HALE GELİR TUM TAKIMLARI GÖZLEMLEYEN BİRİ OLARAK SÖYLÜYORUSOL TARAFA ÇOK İYİ OYUNCU ELDEKILERDENDAHA İYİ SANTRAFOR
  OLMAZSA OLMAZ
  HA BİDE SAHA DIŞI
  HAKEMLER ÇOK TEHLİKELİ GÖZÜKÜYOR LAR BURSASPOR ICIN
  BÖYLE DEVAM EDERLERSE
  MENEMEN VE A.ORDU GIBI MAÇLARDA DAHİ DOGRADİKLARİNA GÖRE
  DİĞER MAÇLARDA NELER YAPMAZLAR
  ÇÜNKÜ HEP SOYLUYORUM
  BURSASPORUN 3 PUANININ SİLİNMESİ PRESTİJ YERLE BİR ETTİ 2 HAFTADIR DOGRANİYORSUN
  MESTAN DENEN ADAMAN TIK YOK
  BENDE DERİM Kİ
  KARDEŞİM DERDİNİZ
  BAŞKA Mİ NEYE SESİMİ ÇIKMIYOR
  SEMİ ORAYA GETİREN LERİN FED.YONETİCİŞİ YOKMU
  YOKSA KAMPANYADAN GELECEK PARANIN HAYALİ YLEMI YAŞIYORSUN

 18. Bu takımı sadece 2 ttansfer şampiyon yapar
  1-)Batalla
  2-)Volkan Şen

  Kim ne derse desin futbolda dün yok bugün ve yarın var Batalla 1 ay idmana çıksın şuan ki topçulardan 2 kat daha verim alırız Volkan Şen araya kaçsın yeter tıpkı 2010 gibi

 19. transfer ile ben de şampiyon yaparım… sadece masal anlatıyorlar… hatay,menemen,keçiören, bunları 1. sınıf hocalar mı çalıştırıyorlar. takkeye önümüze koyalım, her sezon 2-3 hoca gelirse, bizim sonumuz kesinlikle kocaeli olur. bir hoca ve kadro belirleyin, altyapı %50 katkı ile, 2-3 sezon devam edelim. BAŞARI KESİN OLUR. KOLAY GELE..

 20. Mesut Mestan mı dedi,Transfer yapmak için oyuncu almamak lazım diye. Bende bir bursasporlu olarak lig öncesi yaptığı gereksiz transferleri hatırlatırım sırf transfer için aldığı gereksizler ne olacak yeni açılacak dava dosyaları olarak klübe geri mi dönecek

 21. İlk transfer Şamil Cinaz olmalı. Bu adam geri hattı toparlar. Selçuk, Cüneyt, Lato ve Igor’u yollayın. Erkan Zengin’de bildiğim kadarıyla boşta. Üçüncü isim de Kembo oldu mu yeter. Bakın o zaman süper ligdeyiz !

 22. değerli arkdaşlar şu anda takımın çok önemli iki eksiği var.biri sol açık diğeri stoper.bu işi şampiyon takımın kaptanlığını yapmış Altayda oynayan İBRAHİM ÖZTÜRK,Diğeri Şamil Çinaz, birde sol açık lazım.Volkan şen bu takıma ilaç olur ama adanadaki maç ta yaptığı olaylardan dolayı artık dönme şanşı yok.ne diyelim kazanan Bursaspor olsun

 23. SEZON BAŞINDA TAHTA TAHTA DİYE ÇÖPLERİ ALAN BU YÖNETİMDEN DEVRE ARASINDA SAĞLAM BİR TRANSFER BEKLEMEK GERİ ZEKALILIKTIR…YİNE DOLDURUR ÇÖPLERİ…BU VİZYONSUZ İBRAAM DA OYNATIR…
  MESTAN İSTİFA
  DELİ İBRAHİM İSTİFA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu