İbrahim Burkay: Bursaspor emin ellerde

Bursaspor Asbaşkanı Erkan Öncel, TFF 1. Başkanvekili ve BTSO Başkanı İbrahim Burkay ile yaptıkları görüşmenin çok olumlu geçtiğini belirtti.

Burkay’ın yeşil-beyazlı kulüp için önemli destekler vereceğini ifade eden Erkan Öncel, “İbrahim Burkay bizi misafir etti, çok güzel karşıladı. ‘Şimdi çok rahatım. Bursaspor emin ellerde. Ben her zaman yanınızdayım’ dedi. Bize bu güveni verdi. Bu çok önemli. Neler yapılması gerektiğiyle ilgili de Sinan başkana ve bizlere iletti. Bizler de bir takım isteklerde bulunduk.

Örneğin Vakıfköy’deki fiziki koşullarının yenilenmesiyle ilgili. 5 yıldızlı hatta 10 yıldızlı otel konforunda olsun… Türk futbolunu besleyen bir yer orası. Gerekirse alt yaş milli takımlarının da rahat kamp yapacağı bir yer olsun. Bursaspor akademiye yakışır bir tesis olsun. Çok sıcak baktı. Vakıfköy yaşadığı sürece Bursaspor yaşımını devam ettirir. Bursaspor’la ilgili dertlendiğini gördük. Çok hoşumuza gitti.

Şöyle bir algı vardı; ‘Burkay Bursaspor’la ilgili bir şey yapmıyor’ diye… Gittiğimizde öyle bir şey görmedik. Her türlü desteği vereceğinden hiçbir kuşkumuz yok. Farklı işbirlikleri de olabilir” şeklinde konuştu.

Kaynak
Olay Medya

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Erkan öncel ,bu gün inci tanelerini dizmişsin be arkadaş;her turlü destegi verecekmiş,bu güne kadar ne destek verdide bu satten sonra versin,birde hedeflerinizin takımi ligte tutmak olduğunu söylemissin,zaten kimse şampiyonluk beklemiyor ki,bence bunlar boş laflar,proje proje proje,,,forma dağitmak bu dönemde olması gereken seÿ değil.

  43
  6
  1. @Mistik11 yorumuna yanıt olarak

   Hani derler ya “Hay ağzını öpem”tamda böyle oluyor Kitabın tam orta yerinden konuşmussun aynen dediğin gibi tamamen İNCI TANELERİ..💚🐊🐊🐊💚🙋‍♂️

  2. @Mistik11 yorumuna yanıt olarak

   Dedem babama hep derdi çok konuşuyon fekat bukadar konusmana rağmen hiç icraatını göremedim bilmeme anlatabildimmi

 2. Bursaspor hiçbirinizin umurunda değil burkay bey.Bu takımı tek önemseyen kimler biliyor musunuz? Çıkarsız menfaatsiz bu takımı 2.ligde dahi desteklemeye gelen taraftarlar.Gerisi fasa fiso.

  33
  2
 3. Kabadayığılını ilk maç Amedle oynanan maçta gösterseydi oradaki olaylar olurken neredeydi hiç bir kanaldan maçı yayınlatmadılar olayları kimse görmesin duymasın diye. Sen tff 2. adamsın onlara 2 maç ceza bize 9 maç cezaaldırırken neredeydi bütün ulusal kanallarda ilk haber yaptırdınız ırkcı Bursa diye. Ben sahsen Burkay Bursaspor adına birşey yapacağına inanmıyorum.

  27
  1
 4. Burkay en başından beri ayni şeyleri söylüyor ama Celal Sönmez ile kıyaslasin kendini destek konusunda

  17
  1
 5. Bravo Başkan, senin ne kadar Bursaspor’lu olduğunu biliyoruz. Kim bok atarsa atsın. Geçen sene Bursa’da oynanan Amedspor maçı daha başlamadan yarıda kalması gerekirken, maçı oynatmadan 3-0 kürtlerin lehineverecek olan hakemetelefon edip, eğer bugün bu maçı 90 dk. oynatıp bitirmezsen senin lisansını yırtarım aq çocuğu diye sert çıkışını kimseunutmuyor başkanım. Omaçta birkaç kez gözlemciyle göz göze gelip, olaylar yüzünden maçı yarıda kesmeye kalkan hakeme, gözlemcinin telefonundan defalarca uyarı gönderen ve bu maçı başlatacak ve bitireceksin. Yarıda kesersen ben denin kafanı keserim diyen TFF 2.Başkanı Bursa çocuğu İbrahim Burkay helalolsun sana

  6
  21
  1. @Rıza yorumuna yanıt olarak

   Abi sen nereden biliyorsun bunları, şayet böyle tepki koyduysa ben o adamın elini ayağını öperim

   4
   1
   1. @Burkay başkan yorumuna yanıt olarak

    O Arkadaş doğru söylüyor kendisinin telefon şirketi var gözgöze geldiği zaman dediğinde orada gözlükçü vardı kafanı keserim dediği zamanda kasap hüsnü oradaydı defalarca uyardı dediği zamanda viyagra reklamcıları oradaymış ama ne olduysa birden sabah olmuş arkadaş rüyada hayal aleminde olduğunu anlamış maçın üstünden üç gün geçse dahi kimseye inandıramamış sonunda bu rüya ya kendi inanmış acaba bu olaya başka inanan varmı diye burda yorum olarak yazmış yani ben oltayı suya atayımda belki bana inanan bir kaç sazan çıkar diyerek

    2
    1
   2. @Burkay başkan yorumuna yanıt olarak

    Ama işte millet gene de bok atıyo bu adama. Bak şimdi bütün sanayicilei arayıp, her birinden Bursaspor’a 3 asgari ücret, yaklaşık 50’şer milyar para toplıycak. Mayısta tahta açılır. Ali Ay mali ay kimse başkan olamaz, Sinan Bür ve ekibi bu işi toparlar, 3-4 senede takımı eski yerine çıkartır. Güvenilir adamlar olduğu için bu yönetime herkes karınca kararınca para veriyor. Seneye Batalla hoca olur. Tahta açılır, güzel transferler yapılır. Batalla’nın ismi bile her hafta stada 30 bin kişi toplar. Kaybolan ruh geri gelir, Hatçe-matçe, o çapulcuların hepsi Sinan Bür’ün karşısında hazırola geçer. Bunların hepsi yaşanacak. Görün bak. Bür yönetimi, kulübü amigolara ve çakallara yem etmemek için kongrede gelip Bursaspor’u teslim aldılar. Meydan artık o kadar boş değil beyler. Düşülecekse hatçe ile değil, Sinan Bür’le düşülecek, şimdiden itibaren başlamış olan yeniden yapılanma planı ve programıyla da 3 sene içerisinde takım yeniden Ptt 1’e geri dönecek, sonrasında o ivmeyle TFF’ye de göz dağı verip,” bakın bu sene biz şampiyon olucaz, önümüze set çekeni dikeriz, buna siz de dahilsiniz” denecek ve sonrasındaki sezon yeniden Super lige çıkılacak. Bu konuda Cavit Çağlar ve Levent Kızıl’dan da siyasi baskı ve lobi sözü alınmış. Cavit Beye geçen hafta yapılan ziyarette. Onlar da Tayyip Bey dahil, herkese bastıracaklar. Super lig Ümraniye ve Tuzlaspor’un değil, Bursaspor’un yeri denilecek. Yolculuğmuz sırasında ise önce bizi ptt 2’ye düşürüp, maç sonu statta oyun havası çalan Bandırmaspor dikilecek, ve Amk.Gücü takım bu süreçte hangi ligde yakalanırsa o ligde dikilecek ve geçilecek. Bu bilgileri yazın bi tarafa. Hepinize saygılar sevgiler beylerr.

    3
    1
 6. Sayın burkay sen bursa sporu seviyorsan bursa sporun borçlarını esnafının durumuna göre pay et kendileri bu borçları çekle senetle bı şekilde kulübe para girmeden ödeme tahutu aldır zenginler bı zahmet odeyi versinler yüzlerce zengin dolaylı yoldan da olsa Bursaspor’un arkasında kazanç sağlamıştır lar otel sahibleri bile süper lig den gelen bir takıma fiaat lar başka ikinci lig takımının kalacağı otel fiatlari başka yani diyecem o ki stadyum çevresindeki kofteciye varana kadar bursa spordan faydalanmıştır biz taraftar olarak da elimizden gelen desteği vereceğiz haydi Esnaf parayı kulübe değil borçlulara ödesin böylece borç kapanır kulübe bağış olursa bu borç yine ödenmez diye düşünüyorum haydi hayır li si

  5
  1
 7. Salama Rıza maçı oynatıran Devlet Bahçeli idi mesajı verip pankartları Devlet Bahçeli emri ile girdi siyasi bir gözdağı verildi seçim öncesi verdiğimiz rahatı hadinizi aşarsanız geri alırız bu rahatlığı dediler PKK yapılanmasını da sizi biliyoruz olayları şehire indirirsek dağı yakarız şehirdeki finansınızı da yok ederiz mesajıydı BURSASPORUMUZ da başta TFF ve TBMM cezayı kestik milliyetçiliği faşizim ile eşdeğerde tutuk PKK ve APO sloganı atıp istiklal marşımızı ıslıklayanlara özgürlük diyip 1 maç ceza, İSTİKLAL MARŞINA DESİBEL REKORU KIRIP ,TÜRK BAYRAĞI İLE DONATILAN STATDA Kİ SEYİRCİYE 9 MAÇ ve ÇEKCUMHURİYETİ MAÇINI İZLEME YASAĞI VERİLDİ yani harcanan yine biz olduk Rıza da dalkavukların lansmanını yapan hikaye anlatıyorsun burda onda anlatığın yürek olsaydı biz Süper Ligdeydik sen ne anlatıyorsun

  2
  1
  1. @Lobi yorumuna yanıt olarak

   E madem Bahçeli abiniz madem ki TFF üzerinde bu kadar etkilitdi ve maçı oynattı, o zaman istiklal marşı söyleyenere 9 maç ceza veren aynı Federasyonu eli değmişken bi dikivereydi de göreydik be Lobi abi

  2. @Lobi yorumuna yanıt olarak

   Lan ne Devlet Bahçelisi. Bahçeli artık çişini tutamıyo. Bursaspor’un adını duysa, cacık mı dedin diyo. Bunamış, kafa uçmuş, Neyi oynatıyo Bahçeli.

 8. Ülkü ve Devlet BAHÇELİ kimdir babası nasıl öldürüldü neden evlenmediler neden MHP nin başında Bursaspor piyondu kimsenin umrunda değil ve değildi bunu anlamadığımız için kendimizi kuru fasülye gibi nimeten sayıyoruz GS ve FB niye süpee kupa funalini oynamadı TFF nin başında niye halen bu var diye sorun

 9. Bu projelerin hangi bütçe ile yapılacağını da söyleyse tam olurmuş. Herkes heryere sıcak sıcak bakıyor ama burası künefeci dükkanı değil. Bursasporun borçları nasıl kapanacak takım nasıl toparlanacak bu konularda hala net bir adım yok. sadece sıcak karşılaşmalar, görüştük olumlu sonuç verir vesaire laf salatası ile gün geçiriliyor. Gemi yangınından kaçıp TFF’ye atlamak Bursaspor’u sahiplenmek değildir. Bursaspor’u sahiplenmek yanlışlarla borç batağına sürüklenen kulübü elinden tutup ayağa kaldırmak demektir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu