İbo ve Kirita uzattı

İç transferde görüşmelerini sürdüren Bursaspor, tecrübeli oyuncuları İbrahim Öztürk ve Kirita ile sözleşme uzattı. Öztürk kulübünün teklif ettiği 2 yıllık sözleşmeye imza atarken, Kİrita ile 1 yıl sözleşme imzalandı.

Yeni sezon öncesi yeni yapılanmasını sürdüren Bursaspor‘da Beşiktaş‘ın ısrarla istediği tecrübeli stoper İbrahim Öztürk ile 2 yıl daha sözleşme uzatıldı. İkinci ligden yükselerek Türk futbolunun zirvesine oturan İbrahim Öztürk‘ün sözleşmesini 2012 yılında sona eriyordu. Buna göre tecrübeli oyuncu 2014 yılına kadar kulüpte kalacak.

KRİTA‘YA VEFA

Şampiyon kadroda bulunan ve hemen hemen hiç forma şansı bulamayan Rumen futbolcu Kirita‘ya Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam sahip çıktı. Tecrübeli futbolcunun hiç forma şansı bulamamasına rağmen takıma küsmemesi yeşil-beyazlı kulübü olumlu olarak etkiledi. Rumen futbolcu kendisine önerilen teklifi kabul ederek kulübüyle bir yıl daha sözleşmesini uzattı.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu