İbahim Yazıcı Tesisleri tabelası asılıyor

Bursapsor Kulübü Basın Mensupları ile bir bilgilendirme haberi paylaştı.

Bilgi şöyle:

Özlüce Tesislerimizin adı İbrahim Yazıcı Tesisleri olarak değiştirilmiştir. Tesisimizin tabela değişim töreni bugün saat 16:16’da tesislerimizde gerçekleşecektir.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Allah aşkına şu tesisleri bir elde geçerin Bursaspora yakışır bir hale getirin tesislerin önünden her gün geçen biriyim bursasporlu olarak utanıyorum sanki amatör bir kulübün tesisleri gibi dış duvarları dükülüyor Bursasporu simgeleyen bir tane emare yok girişte 2 tane eski ve ufak bir bursaspor bayrağı o kadar yakışmıyor oaradan yüzlerce araç geçiyor binlerce insan var özlücede ve çoğu bursasporlu değil biraz görsele önem verin ki özlücede Bursasporun olduğunun farkına varsınlar orada yaşayan ve oradan geçenler etkilensinler nosabtaki fabrikalar bursada istanbulun takımı olan gaysarayın dev bayraklanırı asıyorlar koskoca Bursasporun tesilerinin neredeyse varlığı bile belli değil.

  76
  4
 2. Tesislere rahmetlinin adını vermişsiniz teşekkür ederiz. Hani geçen gün TFF BURSASPOR klübünü ve başkanı kutluyor du ya. Kuru kuru ya kutlamasın. Bu sezon süper ligin adını İBRAHİM YAZICI yapsın. Yapsın da görelim bakalım. Ali ay ve ekibi hadi top sizde.TÜRKİYE deki herkes İBRAHİM YAZICI adını konuşsun. Varmı lobiniz yaptırabilecek gücünüz var mı? ??????

  15
  5
 3. Çok şükür Allah’ım bu günleri de gördük ya, alt tarafı 500- 1000 TL verilip
  asılması gereken bir tabela için, Rahmetli Başkanımıza hakkını teslim etmek için
  yıllardır bekledik, sonunda hak edene hak eden değeri verildiğini görmek güzel,
  Özlüce tesislerimizi de artık bi elden geçirsek Nilüfer Belediyesinin desteği ile
  onarım tadilat tamirat, çevre düzenlemesi çalışmaları da yapılsa daha güzel olacak

  14
  5
 4. Kongre üyelerine teşekkürler ve bunun yapılmasını sağlayıp imza toplıyan ve atanlara, yoksa bu yönetimin icraati değil bu! Geç olacak fakat vefa adına çok anlamlı ve güzel hareket olacak, tebrikler.

  11
  3
 5. Tesislere ismi verilmesinin geç kalındığını düşünüyorum gönülden herkesin ortak noktası düşüncesi olan timsah arenaya verilmesiydi ama ne hikmetse olmadı tesislere verilmesi en azından olumlu oldu.Bursaspor camiasının en büyük eksikliği geçmişizde emek vermiş yitirilen yürekler var.Onların isimlerini timsah arenada isimlerini yaşatmalıyız bu camiamızın en büyük eksiklerinden biri kapılara isimleri verilse kötü mü olur.Biz camia ve taraftar olarak geçmişimizle güçlü olan camiayız.Bugün Bursasporumuzun kurulduğu gün, Bursasporun ne zorluklarla kurulmuş 5 kulübün birleşmesiyle…Kurucu üyelerimizden Necati Akgün amcamızın göşyaşlarıyla anlattığı Bursasporun Bugün doğum günü Mesela Necati amcamızın ismi neden verilmez. ve diğerlerinin bunlar hep Bursasporun eksikleridir her zaman….1 Haziran 1963- sonsuza dek….NİCE YILLARA GÜZEL GÜNLERE BURSASPORUM….
  .

  7
  4
 6. Kongrenin tek kazancı ibrahim baskanın adinin tesislere verilmesi oldu. Ha bu arada özlücenin çatısındaki arma solmus bitmis bembeyaz olmus eliniz degmisken o dev armayı yenileyin

  7
  3
 7. İbrahim Yazıcı gibi bir başkan gelmeyecek ismi timsah arenaya verilmesiydi.Bursaspor dan siyaseti uzak tutun…1 Haziran Bursaspor bugün 55 yaşında kulüp olarak her sene gelenek haline gelip 1 haziranda kutlama yapılmalı, eski başkanlar, yöneticiler,futbolcular,teknik direktörler,vefat etmiş olan ailelerini bir araya getirmeli camia ama nerde bir vefa örneğidir…

  2
  2
 8. Kongre üyelerinden imza toplanarak yapılan bu iş çok abartılacak bir iş değil.Hepi topu bir tabela değişikliği oldu olacak üst düzey protokol daveti ile tören düzenlenseydi,sanki bir birlik yani bir alay ,Tugay oluyor yada bir başka mertebeye yükseliyor,.Bu işi abartarak böylesine Müstesna ve Mümtaz ismi oylamak adına imzaya açmak şahsen benim içimi acıttı,imza verirken hicap duydum.İbrahim YAZICI ismi patent tir,tartışılamaz,tartılamaz ve kıyaslanamaz. Bursaspor ismi ile özdeşmiş onun kadar vizyonlu bir başka başkan yada yönetici ismi yok,olmayacakta.Sanki Bursa ilinin ismi değiştiriliyor oldu olacak TBMM ‘de oylatsaydınız

  1
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu