Hüseyin Şahin’den Bursaspor’a tesis müjdesi

Bursaspor Özlüce Tesisleri’nde bulunan Bursaspor TV stüdyosunda gerçekleşen canlı yayında Şahin,gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Programın ilk bölümünde Bursaspor’un saha içi sonuçlarını yorumlayan Hüseyin Şahin şöyle konuştu:

“Öncelikle yeşil-beyaz renkleri sporseverlere ve Dünya’ya aktarmaya çalışan Bursaspor TV’ye teşekkürlerimi sunuyorum. Zor bir süreç içerisindeyiz.Geçtiğimiz sezon yaşanan olaylara benzer şeyler yaşıyoruz, ancak evimizde oynayacağımız Kasımpaşa maçıyla çıkışa geçebileceğimizi düşünüyorum. Bursasporlu oyuncular Kasımpaşa maçında şehrin dinamiğini sahaya yansıtarak 3 puanı alacaktır. Bunu ümit ediyorum. Şehrimizin takımına sahip çıkmalıyız. Bu haftaki galibiyet ile puanımızı önce 36 yapacağız. Sonrasında kazanılacak maçlar ile puanımızı daha da yükselteceğiz.Bu şehir senin benim onun değil, bizim şehrimiz. 3 milyon insanın şehri bu nedenle takımımıza sahip çıkmalıyız. En yakın zamanda kararlılıkla başarıyı yakalamamız gerekiyor. Kazanılacak maçlar ile önemli bir gelir kapısını açacağımızı düşünüyorum.Başkan Ali Ay göreve geldiğinde durum hiç iç açıcı değildi. Ali Ay bu zor süreçte kulübe yeni mali kaynaklar yarattı. Bu süreçte bizler ve hükümetimiz kulübümüzün yanında durduk. Bu zor süreçte taraftarlarımıza ve şehre büyük iş düşüyor. 90 dakika takıma sahip çıkmalılar.”

Ak Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ikinci bölümde ise Bursa Mobile ve diğer projeleri Bursaspor TV izleyenlerine aktardı:

“Tüm hemşerilerimizi ve Bursalıları 0516’lı hat almaya davet ediyorum. 0516’lı hatlar ilk çıktığı gibi numaramı değiştirdim. Herkes bu hattı kullanmalı. Bizler aldıkça Bursaspor kazanacak. Bizler konuştukça Bursaspor kazanacak. Kendi şirketimdeki tüm hatların da Bursa Mobile’a geçişini sağladım. Herkes destek vermeli. Kendir yaylasına yapılması planlanan Kamp Tesisi için tüm bakanlıklardan onayı aldık. Buranın bizlere tahsisi ile ilgili yardımda bulunan herkese teşekkür ediyorum. Stadyum çevre düzenlemesi sona erdiğinde Bursaspor’a önemli bir gelir kapısı olacak. Ben Bursalı olduğum için Allah’a şükrediyorum. Burada doğduğum için gurur duyuyorum. Bu nedenle tüm şehir, takımına sahip çıkmalı, onu desteklemeli.”

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Rant ya da oy gayesi ile değil de gerçekten sevginiz ile Bursaspor’a destek olduğunuz için teşekkür ederiz Hüseyin bey

  78
  27
 2. Sayın Hüseyin Şahin,
  Bugüne kadar takımımıza katkıları olan tek milletvekili olduğunuzu gayet iyi bilen birisi olarak sizlerden ricam lütfen başkan ya da başkan adaylarıyla değil, direkt BURSASPOR hakkında demeç verin. Biz kimin ne yaptığını ne yapmadığını gayet iyi biliyoruz.

  49
  7
 3. Kasımpaşa maçıyla çıkışa geçeceğimize inanıyorum diyor sayın millet vekili acaba kendi söylediğine kendisi inanıyormu,birde ali ay’ın yeni mali kaynaklar yarattığını diyor ben niye görmedim veya duymadım mali kaynak yaratan insan kredi niye çeksin borç neden çoğalsın.Bu yönetim başarısız ve başarılı olamazda bu kafayla, daha le gueni gönderemedi

  41
  14
 4. “Stadyum çevre düzenlemesi sona erdiğinde” mi? Güldürmeyin Allah aşkına insanı yaa
  Ali Ay bize gelir kapısı açmış…
  Dipteyiz, küme düşecek bütün takimlarin umut kapısı olduk, dertlerine derman olduk. Bursaspor ligden sürdüğü tarihte dahi bu kadar acınacak, gelenin gidenin vurduğu bir takım değildi. Ruh vardı, mücadele vardı. Sen ne diyorsun sayın vekilim

  23
  7
 5. Adam Ali Ay ı övüyor. Her türlü destek olduk hükümetle falan diyor. Stadın hali ortada. Şimdi seçim geliyor. Kamp tesisi gibi bir iki iş hoop oyları indir devam.

  21
  12
 6. Yok takıma katkı sağlayan tek mv. Yok bursasporlu vs. Bırakın bunları seçim yaklaşıyor herkes rolünü oynuyor.
  Yeni stad, eski stad, hakem aramaları, mali durumlar, maç saatleri vb. Konularda eskiden mecliste bursaspor savunulurdu şimdi gelen vuruyor geçen vuruyor.
  Bırakın siyasetçinin yapması gereken işleri burada lutufmuş gibi yansıtmayı…

  19
  10
 7. Yok takıma katkı sağlayan tek mv. Yok bursasporlu vs. Bırakın bunları seçim yaklaşıyor herkes rolünü oynuyor.
  Yeni stad, eski stad, hakem aramaları, mali durumlar, maç saatleri vb. Konularda eskiden mecliste bursaspor savunulurdu şimdi gelen vuruyor geçen vuruyor.
  Bırakın siyasetçinin yapması gereken işleri burada lutufmuş gibi yansıtmayı…

  10
  9
 8. Bursa yı ve Bursa halkını temsilen bir sürü milletvekili var ama Bursaspora hizmet noktasında, Hüseyin Şahin kadar Bursaspora faydası dokunan yok.

  7
  12

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı