Hüseyin Şahin aday mı oluyor?

Eski Devlet Bakanı Faruk Çelik’in Bursa’nın önde gelen isimleri ile yaptığı toplantıların bilgileri netleşmeye başladı.

Eski Devlet Bakanı Faruk Çelik’in Bursa’nın önde gelen isimleri ile yaptığı toplantıların bilgileri netleşmeye başladı.

Faruk Çelik dün Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile bir araya geldi. İkilinin görüşmesinde şimdilik bir konsensus sağlanıp üst yönetim oluşması yönünde karar alındı. Bu karar ile birlikte Faruk Çelik’in Bursaspor Kulübü Başkanı değil, yönetimin üstünde bir yetkide olması öngörülüyor.

Çelik’in Bursaspor Kulübü Başkan Adayı ise eski AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeliği, TBMM Gürcistan Dostluk Grubu Başkanlığı ve AK Parti Grup Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunan iş adamı Hüseyin Şahin oldu.

Faruk Çelik ve Alinur Aktaş’ın yarın bir kez daha bir araya gelerek yönetim için düşünülen isimleri netleştirmesi bekleniyor.

121 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Aynen katılıyorum sadece şuana münhasır değil süper ligte dahi olsaydık,olabilecek en iyi başkanlardan biri olur derdim. Hüseyin Şahin sayesinde 100 milyondan fazla olan vergi borcumuz 7 milyona düştü diye biliyorum. Sadece bizim değil sayemizde bütün takımların ama lig 21 takım olsun dediğimizde bütün takımlar burun ucuyla evet dedi sonra da topu tff ye attı ,onlarda olmaz dedi. İşte bu ülkede ahde vefa böyle birşey. ALLAH CC bizi tekrar süper lige çıkartmadan önce bu şehrin Bursasporlu insanlarına takımına tam anlamıyla sahip çıkan kullarından eylesin. Yoksa dost kardeş bunlar sadece kendimizi uyuttuğumuz bir romantizimden başka bir şey değil.

   9
   10
  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   ali ay öde lan şu sahtekarların paralarını artık yeter be hergun o ıhtar cektı bu ıcraya verdı bızde ınsanız be kardesım ödeeeee allah askına sunların paralarını da defolup gıtsınler sonra nabıyolarsa yapsınlar

   11
  3. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   BURSASPORUN rahmetli Ibrahim baskandan sonra tek ilaci ve encok yakisan isim tarafsiz ve herkese esit olan LEVENT KIZIL bu isim üzerinde yogunlasalim SIYASETE HAYIR:

   14
   4
  4. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Önce öldürüp sonra yine ben güldürürüm demek istiyorlar. Plan dört dörtlük işledi ibb spordan farkımız kalmayacak benden bu kadar bursa ak parti spor size hayırlı olsun.

   17
   11
   1. @Yeşil yorumuna yanıt olarak

    Caldıklarını geri versinler yeterli olacaktır hırsızlığın küçüğünden kurtulup büyüğüne kulübü teslim etmekte nedir

    4
    1
   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Biz bu duruma neden düştük
    Şampiyon yönetim diye birşey Yok
    Şampiyon başkan vardı
    Şampiyon yönetim olsa hiç bölünmeden aynı şekilde devam ederlerdi. Bu kulüp körüstan a kalmazdı

    1. @bursasporluyuzzz yorumuna yanıt olarak

     Arkadaş biz siyasi parti tutmuyoruz, takım tutuyoruz. Bütün sezon boyunca Başakşehir’e (AKbil) ettiğimiz laflar ne oldu? Böyle birşey gerçekleşirse bize söyleneceklerden haberi olan var mı? Siyasetin futbolda işi yok! Umudum, en kısa zamanda siyasetten bağımsız, işini bilen, zengin bir iş adamının çıkıp şu takımın başına geçmesi.

     9
     2
  5. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   akepespor yapacaklar bursasporu. ya rüzgar ters eserse istanbul seçimlerinden sonra, o zaman başakşehir gibi lanetli kulüp oluruz akepe beslemesi bursapor imajı üzerimizde olacak. Hüseyin Şahin erdoğana dokunmak ibadettir diyen bir sapık..

   22
   10
   1. @Başsız timsah yorumuna yanıt olarak

    @Egm kardeşim olan oldu, şimdi bizi bu çukurdan kimin çıkaracağına bakarım ben. Bak bir tane aday çıktı mı? 3 gün kaldı sürenin sona ermesine. Sizin bu yersiz tepkileriniz yüzünden kimse aday olmazsa o zaman ne olacak? Tekrar çapsız Ali Ay mı yönetecek bu kulübü? Bunu mu istiyosunuz? Ali Ay tekrar seçildiğinde bile bu kadar tepki göstermeyenler, şimdi gelmiş bu içinde bulunduğumuz duruma rağmen aday beğenmiyorlar, ona buna bahane buluyorlar. O zaman komple kapatalım bu kulübü herkes rahatlasın!

    5
    1
   2. @Başsız timsah yorumuna yanıt olarak

    gel sen yönet…yeter be o gelmesin bu gelmesin o olmaz bu olmaz.yok o ak partili yok bu chp li ..yeter be kardeşim bir bitmediniz gittiniz…burası bursasporluların sayfası sitesi sizin gibi egolarını tatmin eden ……. değil…

    9
    10
   1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

    garanti fanatik parti tutan bir arkadaşsın..parti formalarını çıkaralım ,bu dönemde şu parti bu parti diye bölücülük yapmayalım..bursasporun hayrına herşey..

    4
    4
   2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

    son 3 baskani secip bizi bu hale getirdiler akp simdi de bursasporu kendi bunyesine katip sonra da ozellestirmek mi istiyor herseyi ozellestirdigi gibi

    4
    5
   3. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

    Bi defolun gidin şurdan be ! Sizin yüzünüzden Bursaspor bu halde ! Ali Ayı tekrar isteyecek adam bana göre beyin özürlğdür,başka bi açıklaması yok bunun.

    4
    1
   4. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

    Hani şu tüm Bursa’nın bedduasını alan 1060 kişi var sende onlardan mısın?
    Ali Ay’ı tercih ederim diyen kişinin Bursaspor’luluğundan şüphe ederim…

    5
    1
    1. @Veli yorumuna yanıt olarak

     Kardeşim kafanmı guzul sen yoksa selvımı yoksa met mı ıcıyorsun s3n negın kafasını yasıyorsun 3 senedır kanımızı emdı daha cokmu emsın kansız yeter artık adamgıbı adam gelsın huseyın sahın Faruk Çelik gelsın bunlar bıze faydası olur baskası faydası olmaz

    2. @Veli yorumuna yanıt olarak

     Kulübe siyaseti bulaştirmayın diyenler bu adam gerçekten bursasporun haklarını savunabilecek ve bu takımı iyi yönetebilecek kalitede bir iş adamı ayrıca mustafa bozbey aday olsa şakşakçısı ilk siz olursunuz kulübe siyaseti sokan sizsiniz çünkü chplisiniz o yüzden istemiyorsunuz .şu sartlarda ali aya kalmaktansa mustafa dündar bile razıyım

     2
     4
     1. @Mrt yorumuna yanıt olarak

      Yazıklar olsun sana be hala chplisiniz diyosunuz.koca takimi kume dusurdunuz.borc batagina soktunuz itibari bes paralik ettiniz sanki yillardir bursasporda chpliler varmis gibi yaziyosunuz her turlu pisligi yapip sucu hep baskalarina atiyosunuz abileriniz gibi.pesss

      3
      1
  6. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Yeni yönetim,den istedğim tekşey,Babası Bursasporlu,olmayan çocuğu Vakıfköye sokmayın.gelecek adına bu çok önemli.birde kongre üye sayımızı 15,binlere çıkarmalıyız.

   72
   4
   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Eğer bakanlar bursaspor u 20 takım yapsınlar biz düşmeyelim zaten vardan dolayı düştük eğer bize ligte bırakarak iyilik yapsın satın bakanlar görelim bakalım

  7. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   1- kimi getirirsen getir, % 50 si istemez.
   2- millet karpuz gibi ikiye bölünmüş durumda. kimse kimseyi dinleyecek durumda değil. dinlemiyor da.
   3- iktidar muhalefet ayırmadan söylüyorum, iki tarafta istismarın ağa-babasını yapıyor.
   4- kesinlikle ama kesinlikle her iki tarafta tek başına sütten çıkmış ak kaşık değil.
   5- ne spordan haberimiz var ne siyasetten., ne de olandan, bitenden.
   6- binmişiz bir alamete, gidiyoz kıyamete.
   7- ahhh bu egoizm. ahhh bu ön yargı. ahhh bu siyaset…

   85
   10
  8. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Dalga mı geçiyorsunuz anlamadım siyaseti futbola buluşturmayın diyenler siyaset adamlarını çağırıyor anladık işsizsiniz torpil arıyorsunuz da Bursaspor’u düşünen bir allahın kuluda mı yok bari forumda olsun cemaat gibi çöktüler yönetiminden taraftarına herkes kafayı yedi

   85
   64
   1. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim,Nilbiad birtakım bültenler yayınladı.Taşın altına ellerini koymaya hazırlardı.Sn.Mustafa Bozbey’in başkanlığında bir yönetim oluşturup adaylıklarını açıklayacaklar diye epey ümitlenmiştim.Ama kimseden tık yok.Şimdi Akp’liler taşın altına ellerini koyuyorlarsa buna tepki göstermenin anlamı yok.Bu işler bülten yayınlamakla olmuyor.Çıksınlar,onlarda bir aday çıkarsınlar.Koskoca Nilbiad bir aday çıkaramıyorsa,Akp’lilerin de bu işe girmesini istemiyorsanız sen veya ben mi?aday olacak.Kaldı ki kim başkan olursa olsun o da bir siyasi parti taraftarı veya sempatizanıdır.Onun için bu politik yorumları bırakıp BURSASPOR’umuz için taşın altına kim elini koyarsa onu destekliyelim.Hayırlısı nasıl olacaksa o olsun.

   2. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

    aynen öyle kardesim bunlar hala bu kulübün derdini anlayamadılar. akp’nin getirdiği yönetim yarın ihtiyacı olduğunda Bursasporun malını karşılıksız belediyeye verir otoparkta olduğu gibi hem de küme düşürür. Yönetimler, isimler, başkanlar değişiyor ama Akp kulübü yönetmeye devam ediyor her geçen gün de daha kötüye gidiyor. Küme düştük sonuç ortada. Bu adamlar Bursaspor’a yardım etmek amacında olsalardı zaten hazırda aday olacak olan H. Akdemir’e destek sözü verirlerdi ama kendilerinden olmayanı getirmiyorlar. Allah muhafaza yarın öbür gün Bursaspor’un malına sahip çıkar da Akpli Belediye’ye yedirmez diye.

    52
    44
    1. @bursa yorumuna yanıt olarak

     Kardeşim tutturmuşsunuz siyaset de siyaset. Bursasporu bu hâle getirenlerin başında Bursaspor taraftarı ve yönetimi geliyor . Siyaset siyaset siyaset diye diye asıl yapılan hataları görmezden geliyorsunuz. Barışı,aytaçı,limayı,saiveti ve daha bir çok çöpü bu kulübe musallat eden siyaset mi ? En iyi adamları gönderen siyaset mi ? Ertuğrul sağlamı ağlaya ağlaya gönderip ahını alan Siyaset mi ? … geçin bu işleri, suçu başka işlerde arayın.

     2
     3
   3. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

    Varsa daha iyisi söyle, partizanlık yapma, mustafa boşşbey gelse bayılırsınız. Hüseyin şahin in özgeçmişi : İnegöl Genç İşadamları Derneği Kurucu üyeliği ve Dönem Başkanlığı, İnegölspor Yöneticiliği, Bursaspor Süper Lig İdari Asbaşkanlığı ve Yöneticiliği, Türkiye Futbol Federasyonu Delegeliği, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği, İnegöl Ağaç İşleri ve Mobilya OSB Kurucu Üyeliği, Güney Marmara Genç İşadamları Dernekleri Federasyonu Kurucu Üyeliği ve Başkan Yardımcılığı ile Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu.

    55
    34
    1. @Kamil yorumuna yanıt olarak

     Noktası virgülün doğru hem fikir olarak destekliyorum Hüseyin Şahin keşki daha önce Ali Ay bulaştırma dan Hüseyin Şahin Başkan olarak görev tevdi edilseydi bugün Bursaspor Rezalet kongorto karar alma savaşı içinde olmazdı kongorto demek Bursaspor kulüp camiamız tüzel kişilik vasfını yitirmiş durumda olup kapıya kilidi vurmuş demektir.!”Teker kırıldı ne hikmetse yol gösterenler çoğaldı bırakın asparagas kişisel düşünce özeleştiri yorumları kongorta en azından üç yıl zaman kazandırır Sayın Bakan Faruk Çelik Kayyum atadığı Başkan olarak Bursasporu yok olma tehlikesi Berlin duvarı gibi set çeker zaman kazandırır Hüseyin Şahin Başkanlık isabetli karar.

     2
     3
    2. @Kamil yorumuna yanıt olarak

     bursaspor taraftarımısın ?akp nin burada borazancılığınımı yapıyosun…senin lafınla boşbey demişsin klubü bu hale getirenlerden hiç bahsetmemişsin…sizin yönetim anlayışınız böl,parçala,fakirleştir,biat etme zorunluluğu getir…açın artık gözlerinizi sizinle beraber bizde uçuruma gidiyoruz…

     6
     2
    3. @Kamil yorumuna yanıt olarak

     Ali Ay’ı
     Siyasetçiler getirdiği için şikayet edenler,
     Takımı Siyasetin tam göbeğine bırakıyorlar.
     Bursaspor adını da AK Bursaspor olarak değiştirin.
     Yazık Koca Şehir takımına sahip çıkamıyor.
     Ülkede nefret edilen
     Başakşehir ve Osmanlıspor’un yanına Bursasporumuzu da atıyorsunuz.
     Kombineleri de AKP gençlik kolları alır.

     6
     3
   4. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

    Tabi ya şehrimizin çok zenginleri sıraya girdi başkanlık için ama biz illede hüseyin şahin diyoruz. Hepimiz açın kabadayısıyız en düşük kombine 1000 lira deseler alamayız 200 liraya lisanlı ürun alamayız sonrada burdan onu beğenmeyiz bunu beğenmeyiz yok 5 liraya biletmi olurmuş biletleri 100 lira yapsalar ona isyan ederiz leyleğin ömrü lak lak la geçermiş böyle lak lak yapar dururuz

    70
    6
    1. @Elmasbahçeler yorumuna yanıt olarak

     Güzel cevap teşekkürler bir ekleme yapayım şehri düştü kimse suçu kendinde aramıyor senaryolar yazıldı uygulanıyor Bursa mız için hayırlısı olsun adam üye olmaz üyelere neden oy verdin der peki sen o kongreye neden gelmedin
     evet 1*60 kişi büyük yanlış yaptı üye olmayan Bursaspor lu kardeşim sen ondan büyük hatalısın maça gelip takıma ceza aldırıyorsun

 1. baslicam siyaseti klube bulastirmayin laflarinizi be takim batiyo farkindamisiniz, hem hemen hemen her buyuk is adami bi sekilde siyasetcilik yapmistir yada yada yakinligi vardir uzatmayin artik sunu, bak adamlar hepsi birbirleriyle gorusup bi cikis bulmaya calisiyolar bekleyin sakin sakin iste

  81
  19
  1. @uludagli yorumuna yanıt olarak

   B9YLE BİR GURUHA SAHİP OLMASAYDIKKÜME DÜŞER YDİ BU TAKIM
   BURSASPORUN İÇİNE DUŞURULDUGU.DURUMDAN
   ŞAHISLAR NASIL..ÇIKARABİLİR AKLİNİZ BUNA NASIL YATIYOR

   22
   5
   1. @Hasan yorumuna yanıt olarak

    Her şeyi anlıyorum kim aday olursa olsun bursasporum uz için inşallah en hayırlısı olur. Lakin alinur aktaş denen kişi hani ben karışmam diyordu. Noldu alınur cevap ver. Yalan miydi?

    2
    1
 2. Ulan ona hayır buna hayır kim gelecek başa, Ali Ay çapsızı mı? Hala akıllanmadı mı bu taraftar? Takım düşmüş, bir dünya borç var, eksi puan alma cezasıyla karşı karşıyayız, hala daha başkan beğenmiyorsunuz ! Bu düştüğümüz durumdan bizi çekip kurtaracak olan her kimse gelip başa geçsin, hangi partiden olduğu veya neye inandığı umrumda bile değil, yeter ki işini düzgün yapsın !!!

  65
  9
  1. @Eozo yorumuna yanıt olarak

   Bİ ŞEKİLDE FARUK ÇELİKBU İŞİN İÇİNE GİRMEŞEYDİ
   BULURDUK BİZ BAŞKANI
   YILLIK GELİRİN BANKANIN YILLIK 28 MİLYÖNÜNÜ ANCAK KARŞILAR BUNDAN HABERİ.OLAN VARMI

  2. @Eozo yorumuna yanıt olarak

   Listelerin verilmesine 3 gün kalmış onu beğenmeyiz bunu beğenmeyiz, nankör olduk, şampiyon yapanlara bile sövdük, önce taraftar küme düştü. Birlik sağlanmasını ısrarla istemiyor içerideki bölücüler

 3. Maalesef ki bizde şöyle bir mantık var .!
  Siyasetçi olmasın olursa da benim siyasi görüşümde olsun o zaman olur yoksa olmaz .
  Arkadaşlar zamanın da İbrahim yazıcıya dümdüz küfür eden bu taraftar değil mi? İbrahim Yazıcının siyasi kimliği yok muydu?
  Seçimlerden önce Bir partili Belediye başkanı buralar da büyük Bursaspor lu diye göklere çıkarılmadı mı?
  Şimdi de Hüseyin beyin ismi ön plan çıkmış hayır olmaz siyaseti karıştırmayalım denmiş.
  Peki kriter Bursaspro lu luk değil mi ? Hüseyin Bey in Bursaspor luluhun dan şüphesi olan mı var?
  Bizler değil miydik yok Trabzon’a Katarlı banka destek veriyor bunu da bir bakan sağlıyor tüm bakanlar Kendi takımları için destek çalışması yapıyor bizim siyasilerimiz nerede diyen.
  İşin özü şu !
  İlla da illa benim siyasi görüşüm den biri başkan olsun yoksa siyaseti Bursaspor a karıştırmayalım

  58
  16
  1. @Metin yorumuna yanıt olarak

   DAHA 2 GÜN ÖNCE
   AHMET AĞAOĞLU AÇIKLAMA YAPMADIMI
   23 MİL.BORCUN ÖDENMESİNDE YARDIMCI OLAN
   SAYIN C.BAŞKANINA TEŞEKKUR ETMEDİMİ
   SEN
   BATMIŞSIN BATIRMIŞLAR
   SEN SİYASETE GİDER YAP ORTADA ADAY YOK SADE SALLA
   ÇOK AÇIK VE NET
   FARUK ÇELİK BU İŞİN İÇİNE GÖVDESİNİ KOYMAK ZORUNDA UMARIM ÖYLEDİR
   YOKSA HEPSİ KAÇAR
   İLK ETAPTA 50 MİL.BULUNMASI GEREKİYOR DENİYOR
   BUKONU ÇÖZÜLMEDEN
   H.ŞAHİN ADAY OLURMU MANTIĞINIZ BUNU ALGILIYORMU
   BENIM ALİ AY NEDENİYLE KOMBİNE ALMAYAN 5 ARKADAŞIM KOMBİNE ALACAK MESELA
   NASIL KATKI SAĞLARIZ DİYE DÜŞÜNÜN POZİTİF OLMAYA ÇALIŞIN

  2. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Yorumlara bakıyorumda halã akp spor falan diyenler var düştük beyler düştük ne zaman farkına varacaksınız? Burada taraftarı ve üyeleri siyasi olarak kutuplaştırmayı bırakın artık. Mustafa Bozbey veya diğer herhangi bir Chp li kişilerin adaylığı bile kulislerde yok onu istemezük bunu istemezük siz kimsiniz ya takımın Gaziantep gibi olacağı varsa sizin gibiler yüzünden olacak yazık..

 4. Bursa Büyükşehir Belediyespor’a ancak böylesi yakışır. AKP’yi Bursa’nın başına musallat edenler şimdi çıkıp hesap sormasın burada.

  42
  57
  1. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

   Chp bursanin basina ette gor hirsizlari hesapta ataturkculer haline sukret rize dustu cikti bizim yiyiciler dusurdu takimi ne yonetim ne futbolcu bi halt olmazlar

   2
   2
  2. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

   Sizin boşbey vardı çok iyiydi ya hem boşta şuan gelip kurtarsa ya Bursasporu. Seçimden önce çok atıp tutuyordu, baktı kasada para yok birşey yapamayacak, ailesinin vakıf işlerine yoğunlaştı herhalde

   2
   2
 5. Boyle birşey olamaz. Resmen dalga geçiyorlar. Bursaspor yerine adını akbursaspor koysunlar. Siyasetin hangi klupte işi var. Başakşehir gibi 2. Olmaktansa rahmetli yazıcı gibi başkanla küme düşmek daha şereflidir…

  40
  45
  1. @brs yorumuna yanıt olarak

   Helal olsun Kardeşim. Böyle bi duruma düştük yakında BB BURSASPOR olursak kimse şaşırmasın .

   2
   3
 6. Ya arkadaş surekli bir siyaseti futbola bulaştirmayın furyası yaratıyorsunuzda siyasetin bu takımın düşmesiyle ne alakası var sahadaki 11 takımı ya şampiyon yapar ya düşürür hersey onlarin elinde siyasetin babası başaksehirde deniliyor peki adamlara bak nerdeyse şampiyon oluyolardı kadron iyise yeterli siyasetin içinden gelen rahmetli başkanla şampiyon olmadi mı bu takım yani siyaset degil takım önemli takım bütünlüğü ruhu önemli

  38
  12
  1. @Gamsız yorumuna yanıt olarak

   Halk ekmekten sana bir arda turan aldilarmi 10milyon euro harcayip belediye? Forma sponsorlugunda bile birsuru adami siraya dizip milyon eurolar kzanadinmi 2 taraftarinla. Arkdasim sendeki siyaset yamyam siyaset bursaspor sampiyon oldu diye nemalanma siyasaseti iyinin yaninda dolasir bunlar lafa geldimi otoparki bile elinden alirlar otobusunu donunu alirlar elinden goksel gumusdag hergun istanbul meclisinde sizin tevfikin dibinde doymadilar arkadas doymadilar tastoprak doyursun allh gozunu kor etmis sizlerin

  2. @Gamsız yorumuna yanıt olarak

   RAHMETLİ YE 7.5.MİL.DOLAR
   PARA TOPLAYAN VE TAKIMIN ŞAMPİYONLUK YOLUNU AÇAN
   FARUK ÇELİK OGUN
   SİYASİ DEGİLMİYMİS
   BUGÜNKÜ SİYASİ OLDU
   DUA EDELİM.FARUK ÇELİK BU İŞİ TOPARLASİN
   TOPARLAYSAMAZSA ZATEN
   HAPİ YUTTUK

  3. @Gamsız yorumuna yanıt olarak

   karşı çıkanların bursaspor, yani üzüm yeme gibi bir dertleri yok. varsa yoksa bağcı!..
   diyelim ki kulübü siyaset düşürdü.
   siyaset kulübü neden düşürsün be abi?
   kulübün küme düşmesi siyasete ne kazandırdı ki?

   liyakatı falan artık bıraktık. zaten futbolu çok bilen biri bu kaos ortamında ortaya çıkmaz. çünkü sonuçlar iyi gelmediği zaman başına gelecekleri az çok bilir ya da kestirebilir. o zaman Bozbey de adaylığını açıklasın. hüseyin şahin le birlikte torbaya girsinler canlı yayın ve noter huzurunda kura çekilsin çıkanı başkanımız bilelim tüm şehir çatlak ses çıkarmadan arkasında dursun.
   ama böyle bir şey gerçekleşse bile sonradan mutlaka bir mazeret buluruz. ali aylar bize müstahak.

 7. BİRSEYİ ANLAYIN ARTIK
  BURSASPOR ŞU ANDA BİTMİŞ DURUMDA
  YOK OLMA YOLUNA GİRMİŞ DURUMDA
  VE HERZAMANKİ NDEN FAZLA SİYASETE İHTİYACI VAR
  ONLARI N ATACAĞI ADIMLAR GELECEĞİMİZİ BELİRLEYECEK ÇÜNKÜ ŞAHISLARIN YURUTRBİLECEGİ GEMİ OLMAKTAN ÇIKMIŞ
  ADAY KİM.ÇIKARILIRSA ÇIKARILSİN DESTEKLEMEK ZORUNDAYIZ VE BU TAKIMI İÇİNDE BULUNDUĞU GİRDABDAN ÇIKARMALAR İÇİN DUA ETMEKTEN BAŞKA YAPACAK BİRSEY İMİZ YOK BUNU ANLAYIN ARTIK

  35
  14
  1. @hasan yorumuna yanıt olarak

   Geçmişimizi siyaset sildi, geleceğimizi de siyasete bırakalım diyorsun yani.. biz bu ahmaklıklar yüzünden buralara geldik ve bu ahmaklıklar yüzünden yok olacağız. Taraftarımız da hem kafa yok hem de siyaset yalaması.. bize her şey müstehak!

 8. Bursaspor mu yoksa akpspor mu? Eğer bu kişilerle yine borç yine ligden düşme lige çıkamama gibi durumlar yaşarsak bursa akpye günahını bile vermez. Bilin ve ona göre kabul edin.

  30
  41
 9. Siyasetin batırdığı siyasetle temizlenir.Ülkemizde malesef ki durum böyle,her zaman sordum yine soruyorum değerli siyasetçiler amacınız gerçekten Bursaspor’u kurtarmak ise hesap sorun çok basit herşey ortadayken.
  Kasasında çok yüklü miktarda para varken şampiyonluk sonrası devamında bölükbaşı zamanı birçok futbolcu büyük paralara satılırken,bu kadar borç nasıl oldu paralar buhar oldu kısaca köristan bölükbaşı ve ali ay yönetimlerine hesap sorunuz!

  30
  5
  1. @Rudovik yorumuna yanıt olarak

   ULAN
   RİZEYE KİM KÜMEDEBIRAKTI
   A.GÜCÜNÜ.KİM KÜMEDE BIRAKTI
   ARDANIN PARASİNİ KIM ÖDEDİ
   BİZ SİYASETİ KULLANABILSEYDIK
   KÜME DÜŞER MİYDİK HEEE
   BURSASPORUN BAŞKAN BULABİLMESİ
   ŞU ORTAMDA MUCİZEDİR
   BU KONUDA UGRASAN İNSANLARA
   SADECE.SAYGI DUYUN
   SİZİN
   AKP.NİDE
   CHP BİZDE
   MHP
   BİZDE
   BURSASPOR ULAN BURSASPOR.KONU BURSASPOR

 10. Planlari tıkır tıkır işliyor, önce gırtlağa kadar borca sok, muhtaç bırak, sonrasinda da ampulden yönetim oluştur, hatta bursaspor yönetimi üstü yönetim oluştur. Sonra da bu takim o takim deyip taraftar toplamaya çalış, pes, benim Bursasporum bu adamlar bu planlarini gerçekleştirdiği an bitmiştir.
  Saygilar

  28
  34
   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Sen neyi kastettigimi çok iyi anladin 1060, benim siyasetle işim olmaz, Bursasporum siyaset ustudur, derdim futboldan, paradan , transferden anlayan ve analitik düşünebilen bir başkanin gelmesi için cesaretlendirmek, yoksa bu sene de ptt bize fazla gelecek…

   2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Mesele Akp’li Chp’li veya x partili olma meselesi değil.Bu adamlar aktif siyasetçi.Hepsinin ipleri birilerinin elinde.Buna Faruk Çelik de dahil.Hiçbiri özgür iradesiyle karar verecek durumda değil.Bu kulüp yıllardır bu adamların çevreleri tarafından dikte edilen başkanlarla yönetiliyor.Bu duruma gelene kadar niye gıkları çıkmamış.Belli ki bir plan doğrultusunda iplerini elinde tutanlar tarafından görevlendirilmişler.Dertleri Bursaspor değil siyasi.Geçmişi, düşüncesi ne olursa olsun özgür iradesiyle hareket edebilecek, bir aday çıkmalı ki Bursaspor kurtulsun.Ama görünen o ki öyle biri çıkmayacak.

 11. Bursaspor isminin tarihe gömülme projesinin ikinci aşamasına geçiyoruz demekki.Hoşgeldin büyükşehir belediyespor.Bir de Faruk Çelik ten medet umanlar var.Bursaspor’u bu hale düşürenlerden medet umar hale gelmişiz.Yazıklar olsun.İbrahim Yazıcı da eski siyasetçiydi diye cevap yazacak arkadaşlar da hiç boşuna uğraşmasın.Önceki haberlerden birinin altına yazdığım gibi ipleri kendi elinde olmayan piyonlarla yavaş yavaş erimektense kapatın kulübü gönlümüzde yaşasın daha iyi.

  26
  36
 12. Bursaspor’u siyaset bu hale getirdi dedik bizi yavaş yavaş oydular dedik şimdi kulübü direk siyasetin eline veriyoruz sizce doğru mu bu

  26
  24
 13. Hüseyin Şahin çok iyi bir Bursasporlu fakat siyasetin karışması kulüp için iyi mi olur kötü mü onu bilmiyorum

  26
  3
 14. alinur yine dostlarıyla toplanıp kimin aday olacağına karar veriyor. tribün liderleriyle konuşup anlaşır. sonra takım küme düşünce başkanı ben mi seçtim yalanını atmaya devam eder. Geçen sene yaşadık aynı saçmalığı sonuç ortada hala tek sıkıntıyı ali ay beceriksizi zannedenler tribün liderleriyle birlikte kulübü bir kez daha akp’ye bırakarak yine küme düşürürler müstehak. İlla herkes kendilerinden olacak, Bursaspora yardım etmek gibi bi dertleri yok olsaydı eğer H. Akdemir’e de kendi dostlarına verdikleri yardım sözlerinden verirlerdi sabah akşam da kendi içimizden kimi başkan yapacağız diye düşünmek zorunda kalmazlardı.

  25
  27
 15. Siyaset kulüpten uzak dursun diyenler var bu sayfalarda değil mi. SONUNA KADAR HAKLİSİNİZ ARKADAŞLAR. ŞİMDİ ANLADINIZ Mİ ALTEPE DENEN DEFİNE AVCISININ NEDEN ” BORCLANIN BORÇ YİĞİDİN KAMCISDIR ” DEDIGINI. TAKIM GIRTLAGA KADAR BORÇ ICINDE, ALİ AY’İN SİYASİ GÖRÜŞÜ NEDİR ? ” AKP ” .
  BELKİ BENİMKİ KOMPLO TEORİSİ, ANCAK NEDEN BU SEZONUN KADROSU NEREDEYSE KİRALIK İDİ. ZATEN TAKIM DÜŞURULECEK O YÜZDEN. NEDEN SÜREKLİ CEBİNDEN PARA VEREN ÇOK DEĞERLİ, EN FAZLA BURSASPORLU ( ! ) OLAN BAŞKANIMIZ NEDEN TEKRAR CEBINE ELINI ATIP DEVRE ARASI İKİ ÜÇ TRANSFER YAPMADI. ZATEN TAKIM DÜŞURULECEK O YÜZDEN.
  ŞİMDİ HER ŞEY YOLUNDA SENARYO AYNEN İŞLİYOR. TAKIM DÜŞTÜ BAKIN BİZ AKPLİ LER KURTARDIK OLACAK. YAZIN Bİ KENARA. ŞİMDİ TÜM AKP YANDASLARİ EKSİLEYECEKTİR BU YAZDIKLARIMI. ANCAK BİR GÜN ONLAR DA GÜNEŞİN BALCIK İLE SİVANMAYACAGİNİ ANLAYACAKLAR.

 16. Oldu olacak klübün adını da AKEPE SPOR olarak değiştirin tam olsun ulan yeter be pimini çektiniz bombayı bıraktınız eğer bu ismi geçen adamlar gelsin bir daha maça gidersem namerdim YAZIKLAR OLSUN BURSASPOR um bularla kurtulacaksa kapatın lan dükkanı

 17. KARDEŞİM HAFTALAR DİR
  SİYASİSİDE
  İŞADAMIDA HEPSİ ALİ AYA DARGİNLAR HEPSİ SITEMKAR
  ADAM KİMSEYİ DİNLEMEDİKİ
  2 3 TANE KANEMİCİYİ DİNLEDİ VE TAKIMI
  DÜŞÜRDÜ

 18. İnanın bu keneler yüzünden banka falan soyup Bursasporumuza başkan olmayı düşünüyorum. En azından ki Bursasporumuz için hırsızlık yapmış olurum Bursa dan çalmış olmam. Bu düşüncelere kadar düşürdüler bizi. Zaten siyasetin istediği buydu. Rahmetli İbrahim Yazıcı dan sonra ki gelenler hep siyai idi Al Ay son furyası idi. Ankaragücünü de böyle yaptılar. Siyaset e dikkat edin bütün takımları bir bir ele geçiriyorlar. Bursaspor sevgimiz tartışılmaz da, futboldan soğuttular be kardeşim.

 19. Allah akpartili bir bakis acisiyla su ulkeye bakipta cumle aleme guldurmesin insallah yuce rabbim firsat vermesin hirsiza ugursuza bes para etmeyen adamlara

 20. Bursaspor’u bu konuma bilerek siyasiler getirdiler bu takımı belediye takımı yapmak için şimdi bursasporu yukarlara çıkarmaya çalışıp oy isteyecekleri duruma getirecekler para haklayacaklar gerçekten yazık günah siyasete karşı birilerini tutun getirin boş insanların oyuncağı olmasın bu takım benim önerim (hayri yazıcı)

 21. Bursaspor’un siyasete alet edilmemesi gerektiğini hatta küme düşme sebebinin bu olduğunu söyledik bas bas bağırdık!! Şimdi haberlere bak :)) Durmak yok düşüşe devam mı? Akıllanmıyoruz ve hatta hiç bir zaman akıllanmayacağız maalesef!!

  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Taraftar kadar siyaset yapan yok asıl bursasporu sizler siyasete bulaştırdınız kendi içinizde beyler külübün borçu 500 milyon biliyorsunuz demi bırakın burdan o gelmesin bu gelmesin diye traş yapmayı bize lobisi güçlü biri lazım hüseyin akdemirde timur noyanda boş ikiside geri vites yaptı ama size ali ay gibi birisi lazım bölgesel amötör de oynarız o zaman siyaset yapmaya orda devam edersiniz

   1
   1
 22. siyaset diyorsunuz ama rahmetli şampiyon başkanımız da siyaset ile ilgiliydi bence kim istanbul da ve tff de sözü geçecekse o olsun levent kızıl var ama o da olmaz başkan felan geride kalıyor faruk çelik veya hüseyin şahin

  1. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

   Sizin dünyanız sadece bu kadar değil mi.Akp li adam istemiyorlarsa kesin Chp li adam istiyorlardır.Kafa yapısına bak.İpleri birilerinin elinde olan adam istemiyoruz.Aktif siyasetçi dediğin herşeyden önce partisini,kendisini düşünür.Bunu anlamak bu kadar mı zor.Akp, Chp derken derdi gerçekten Bursaspor olacak bir avuç adamı birbir kaçırdınız ya.Hüseyin Şahin’i de Mustafa Bozbey’i de başkan olarak istemiyorum.Zamanında aynı bu kafa yapısıyla seçmeyip küstürdüğünüz Hayri Yazıcı aday olsa keşke ama adam salak mı böyle hastalıklı bir topluluğun karşına niye tekrar çıksın.

   3
   2
 23. Düşünce güzel Hüseyin ŞAHİN gerçek bir Bursaspor ludur. Maalesef göz göre göre ligden düştük basiretsiz yöneticiler yüzünden Proje iyi sonuna kadar destek

 24. Tutturmuşsunuz Siyaset de siyaset, Geçin kardeşim bu işleri. Anlayın artık bu kulübü bu hale getiren siyaset falan değil , bu kulübü bu hale getiren : Bursaspor taraftarı ve yönetim kurulu (1060) üyeleridir. Yusufu,Limayı,tunayı,saiveti, ve daha bir çok çöpü bu kulübe getiren siyaset mi ? Ertuğrul hocayı ağlaya ağlaya gönderen siyaset mi ? Her maç tribünde küfür edip kulübü milyonlarca lira zarara uğratan siyaset mi ? Bırakın Allahaşkına , Suçu kendinizde arayın.

  1. @BabafinGO yorumuna yanıt olarak

   Köprüyü geçemeyeceğiz zaten.Sıkıntı orada.Önümüzde koskaca Gaziantepspor örneği var kimse anlamak, görmek istemiyor.Ama biz bunu sonuna kadar hakettik.Ne kadar yalaka varsa kulübe başkan diye seçtik.Taraftar grupları desen zaten yalamaya doyamadı.Haliyle bu leş ortamda aklı başında olan, ipleri başkasının elinde olmayan, siyasetin kuklası olmayan hiçkimse aday olmak istemiyor.Zamanında İbrahim Yazıcıyı bile yuhlayanlar hatalarına devam edip şimdi de kendi cellatlarını kurtarıcı olarak görmeye çalışıyorlar.Plan tıkır tıkır işliyor kısacası.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu