Hüseyin Gedik gitti, Altuğ Günaydın göreve geldi!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle:

Kulübümüzün yeni sezon yapılanmasında İdari Menajer Hüseyin Gedik`le yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Bundan sonraki süreçte İdari Menajerlik görevini Altuğ Günaydın sürdürecektir.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Kolonyo yorumuna yanıt olarak

   Telefonumu ve internetimi kullanan hacker.Buradan sana sesleniyorum.Benim internetim,telefonum ve bilgisayarım üzerinden işlem yapıyorsun.Bulursam bilişim suçları üzerinden işlem başlatacağım.Bilgine.

   1
   3
 1. kurtulduk şundan sonunda, bu tercüman arkadaş bu işi yapar,işini iyi yapıyodu işinde iyi olanları getirin şu görevler adamlarınızı değil inşallah bozulmaz buda mantarlatmaz bizleride

  27
  1
  1. @Sinan yorumuna yanıt olarak

   kusura bakma am,a o ”esas kongreyi!” sezon sonunda yapacaktık.

   bundan sonrası için on beş günde stadyumda yapılacak kongrelerin tek faydası!!! var o da ”küme düşme garantisi!”

   bu tesbitim, ve uyarım ”bursaspor” diye bir derdi ve sevdası olmayanlar, ince ve hassas düşünmeyenler için çok fazla şey ifade etmeyebilir.
   sonuçta bizimkisi felaket tellallığı değil, yaşa ve tecrübeye dayalı sadece bir ikaz.

   keyfiyet tabi ki büyük Bursaspor taraftarınındır.

   9
   3
 2. Ali ay seçim öncesi istikrar ve tecrübe kazandık dedi herkese yol veriyor nasıl bir istikrar bu fakat ilginç olan ne giden gittiğini nede gönderen neden gönderdiğini söylemiyor ayrıca transferler kampa kadar gelecek dedi şimdi futbolcu sarmadan transfer yok diyor stadı ismini 300 milyon veren var diyordu daha forma reklamı yok takımda personellerin maaşı ödenmiyor bu kadar yalanın ve yalancının olduğu bir külübe siz futbolcu olsanız gelirmisiniz ayrıca dünya kupasında tüm futbolcularımız döküldü ekong penaltı yaptırdı behich kendi kalesine attı shehu yol geçen hanına döndü Harun ve Ertuğrul milli takımın hazırlık maçlarında forma giymedi kimi satacağız bence ALİ AY ı verelim gitsin başka kulübü batırsın

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu