Hüseyin Akdemir otoparkı satın aldı!

Bursaspor Kulübü'nün son kongresinde başkanlığa adaylığını koyan Hüseyin Akdemir, otoparkın yeni sahibi oldu.

Bursaspor Kulübü Katlı Otoparkı‘nın yeni sahibi belli oldu. Büyükşehir Belediyesi tarafından satışa çıkartılan otoparkı, Yeşil-beyazlı kulübün bir önceki kongresinde başkan adayı olan Hüseyin Akdemir‘in satın aldığı öğrenildi.

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor’a bağışlasın diyenler doluşur şimdi. Kendi forma almaz ama herkesten fedakarlık bekler. 2019 model taraftar.

  144
  7
 2. Sen otoparkı sırf günü kurtarmak için satarsın ama otoparkı başkanlık seçimindeki rakibin alır. Allah’ın adaleti mahşere kalmadan tecelli ediveriyor böyle bazen.

  68
  17
  1. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

   Satılan mülk bir şahsa veya kulübe ait değildi.
   Yasal sahibi olan belediye yillar once kalici gelir kalemi olsun diye kullanım hakkıni Bursaspor a vermişti.
   An itibarı ile belediye yetkilileri bu şekilde uygun gorerek kullanım hakkını kulüpten alarak bir şahsa veya ilgili şahsın sahibi olduğu şirkete/lere devretmistir.
   Her iki tarafa da hayırlı olsun demekten başka yapılacak bir şey yoktur.
   Burada esas olan belediyenin kulübe olan desteğini geri cekmesidir.
   Konuyu bu şekilde irdeleyerek tüm taraftarlara doğru bilgiyi vermeliyiz.

   7
   3
    1. @tbrkk yorumuna yanıt olarak

     Şimdiki isimleri değişik olsa da adının başında büyükşehir belediye yazan takımları hatırlatmak isterim. Halen bir kısmı süperlig de bazıları alt liglerde yer alıyor.
     Konumuz tartışmak değil doğruları kişilere aktarmaktır.
     Ayrıca Bursa Büyükşehir Belediyesinin katlı otopark ile ilgili tasarrufu sadece bu konu ile ilgilidir.
     Bursaspor a olan desteğini hiç bir zaman azaltmaz.
     Kalıcı gelir anlamında Bursaspor un en fazla destek aldığı kurumlar belediyelerdir. Bunun en güzel örneği de her ne kadar tam olarak bitmese de Timsah Arena dır.
     Bir önemli konu da üike genelinde belediyelerin futbolun dışındaki spor branşlarında da sürekli destek veriyor olmalarıdır.

     2
     1
  2. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

   Otoparki ali ay mı sattı arkadaş zaten kulübün bile değildi kiralikti belediye elimizden aldı ve sattı işim burda ali ay ı desteklemek değil ama kulup icin satilan bişey yok ortada milleti yanlış bilgilerle gaza getirmeyin

   42
   4
 3. Ben bunu sabah saatlerinde söylemiştim bu haberi vermiştim… biz hayri yazıcıdan sonra en büyük adamı en sağlam güçlü adamı kaybettik umarım tekrar başkanlık adayligini koyar ve başkan seçeriz ali ayi kötülemek icin söylemiyorum hatta gerekirse vermiş olduğu katkıyı ( maddi anlamda söylüyorum) AKDEMIRE verir

  28
  4
  1. @Hakan yorumuna yanıt olarak

   Lemi keskin gerçek bursasporlu ve sırf menfaat için başkan olmak isteyen bi adam değiildi artı tecrübe en hayırlısı oydu olmadı olmaz siyaset kimi işaret ederse o

   18
   15
  2. @Hakan yorumuna yanıt olarak

   Sanki otopark kulübünde de bu adam elimizden aldı. belediye elimizden alıp sattı bu adamda parası var aldı gücünü gösterdi. alsaydı ya ali ay madem

   19
   4
 4. Belediye sattı otoparkı, Bursasporun az olan gelir kaynağımı iyice bitirdi. Akp li veletleri görelim. Daha öncede stad acemlere olunca recep altepeci veletlerin sesleri kesidi.

 5. Bursaspor kimseden birşey ummamalı beklenti içinde olmamalı…Bursaspor kendi yağıyla kavrulmalı kendi içinde beklenti olduğu müddetçe Bursaspor kendi ayakları üzerinde duramaz…Siyasetide alet etmeyin Bursaspora bırakın sadece Bursasporlulara…

 6. Bence özellikle aldı, ilk Kongrede yeniden aday olup, otoparkı Bursaspora bağışlar,
  Ben bu adama güveniyorum, umarım seçim yatırımı yapmıştır,
  Sırf bu otoparkı bağışlar diye oy verecek insanlar biliyorum,
  Sadece bu yüzden dolayı bile ben bu adama oy veririm.

  2
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu