Hüseyin Akdemir açıklama yapmalı

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Son kongredeki Başkan adaylarından Hüseyin Akdemir, Bursaspor Katlı Otopark’ını satın aldı.

Satışı Belediye gerçekleştirdi. Çünkü mülk Bursaspor’un değildi.

Bursaspor’un az olan gelir kaynağı iyice tükendi.

Hüseyin Akdemir bir açıklama yapmalı diye düşünüyorum katlı otopark için.

Özellikle alıp, Bursaspor’a bağışlamak için yaptıysa eyvallah. Bir sonraki seçimde böyle bir kozla ortaya çıkmayı düşünüyorsa ona da eyvallah.

Fakat hiçbir şey yokmuş gibi durmak da olmuyor Sayın Akdemir.

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ne alakası varkardeşim 25 milyonluk yatırım yapmış adam ne bağışlaması ne kozu? Bağış mı istiyorsunuz milleti galeyana getirip haraç mı kesmeye çalışıyorsunuz?

  117
  12
  1. @Omer Bisiren yorumuna yanıt olarak

   HAYIRLI OLSUN. KENDİSİNE. MADEM O KADAR BURSASPORLUYSA KULUBE CÜZİ BİR BEDELLE KİRAYA VERSİN KULUBÜN KISITLI OLAN GELİRİ İYİCE KESİLMESİN. MAL YİNE ONUN MALI. ZATEN BEDAVAYA ALMIŞ.

   1
   16
  2. @Omer Bisiren yorumuna yanıt olarak

   Bunu yazan arkadaş galiba maaşının %80’ini Bursaspora bağışlıyor. İst. Medyasına nedendir bu özenti anlam veremiyorum…
   Şükredelim ki Bursasporlu birisi aldı otoparkı ist. Sempatizanı birisi alsaydı şahsen çok zoruma giderdi.

   14
 2. beytullah efendi, sen ilk önce yıllardır kulübü yönetemeyip kendine borçlandıran ali ay’ın alacaklarını anlat. nasıl yusuf erdoğan’ın sözleşmesindeki eurolar 5.4 liraya sabitlendiyse, başkan da alacaklarını 5.4’e sabitlesin diye yaz. sonra o başkanı seçtirmek için kulis yapan patronuna söyle elini cebine atsın, stadyum isim hakkını alsın. ondan sonra eski başkan adayının malına çökme işine bakarsın.

  87
  2
 3. Bu nasıl bir yazıdır ya adam parasıyla yatırım yapmış. İyice dilenciye döndünüz yemin ederim. Birde adamı suçlar gibi konuşup zorla para koparmaya çalışıcaz öyle mi ?

  Dede verdiği paraları hibe mi veriyor hayırdır ?

  40
 4. Adam neden açıklama yapsın? Belediye satışa çıkarmış adam parasını ödemiş ve almış. Yönetimin basiretsizliğini bile bile Ali Dede’ ye oy verenler çıkıp açıklama yapsın neden oy verdiler! Para ise al işte adamda otopark alacak para var…

  39
  1
 5. dalga mı geçiyorsunuz ? Adam ticaretini yapıyor yatırım yapıyor.Seçimlerde adama değer veren oldu mu ki utanmadan burda “otoparkı bursaspor devret yoksa açıklama yap” diyorsunuz.Hüseyin akdemir almasa başkası alıcaktı.Siz önce AY’a sorun bakalım isim hakkı nolmuş,stadın altındaki dükkanlar nolmuş verdiği sözlere nolmuş

  31
 6. Hüseyin bey almasaydı başka biri alacaktı nerede kongrede Ali Ay’ın arkasında duran Cavit bey, nerede Levent Kızıl seçimde destek oldular simdide olsunlar.

  25
 7. Adam baskan adayi oldu diye her yaptigi yatirimla ilgili aciklamami yapacak. O zaman ali ay bir yoneticiyi soksaydi ihaleye de, bursaspor’a kazandirsaydi. Kendisi bagis yapsaydi. Sizler cebinize 10 lira koyana ses cikarmayip, boyle bos beles islerle ugrasiyorsunuz. Kulube hic para vermeden nemalanan yoneticilerden aciklama bekle sen. Onlari yaz biraz. Acindirma para yok, kaynak kesildi falan diye.

  20
 8. Bu otoparkın satılmasına vesile olan Bursa büyükşehir belediye başkanı Alinur Aktaştır Bursaspor Camiası bir bütün olsaydı yönetimiyle taraftarıyla bu satışı yaptırmaya gözü yemezdi Alan kişi değil satışa çıkardan daha önemli !!!

  17
  1
 9. Oo tehtid ederek para koparmaya mı başladı kulüp cebinde paran yok 0 planla aday oldun sırf alacakların kalmasın diye başkan oldun asıl bursaspor senin umurunda değil ali ay

  12
 10. En güzel düşünce bi yönetici ihaleyi cüzi rakama alıp kulübe hibe edecekti kimse Gökdemir i suçlanamaz bende derim Cavit bey kazandıklarını hibe etsin salatalar

 11. Yukarıdaki yazıları tek tek okudum bir iki tanesi dışında hepsi neredeyse Hüseyin Akdemir’in avukatlığını yapmış Beytullah’a sallamış. Sanki her yorum aynı klavyeden çıkar gibi.
  Bursaspor’a başkan adayı olan biri bursasporun gelir kaynağı olan bir mülkü satın alamaz beyler.Bu etik değildir.Bana TİCARET diyeceksiniz. Bu ticaret değil RANT’tır. Bana kimse anlatmasın Akdemir iş adamıdır diye.Bunun iş adamlığı ile ilgisi yok eğer Beytullah Süat’ın dediği gibi bağışlayacaksa eyvallah, ancak icradan mal alır gibi bu işe yanaşması hiç olmadı.
  Yok Ali Ay alsaydı, Yok belediye başkanı sattı gibi söylemleri geçin beyler. Sayıştay karar aldı ve bu gelir kapısı kapandı. HÜSEYİN AKDEMİR DENEN BURSASPOR BAŞKAN ADAYI DA BU KELEPİRİ KAÇIRMADI.

  3
  6
 12. bunlar nasıl bursa medyası. adamı bizim slaak taraftar seçmesin bu salak basın da adama demediğini bırkmasın. daha beter günler kapıda.

 13. Adam 30 milyon para harcayıp kendine iş yeri almış ve bu sadece otopark değil eltındaki alışveriş merkezide aylık Bursaspor’a 60 bin tl civarında kira veriyordu bu satış belediye tarağından neren yapıldı bunu açıklasınlar bu konunun muhatabı asla Bursaspor değil ve bu otoparkı alan adamda değil bu otoparkı Sayıştay kararı işe satan belediye buhu açıklamalı akdi taktirde mugalata kalacak konu olayı başka yerde aramayın

 14. Bursaspora bağışlamak için aldıysa harika hamle. Euro bazında 4 5 milyon euro gibi rakam yapıyor. Ali dede bile çıkardı bu rakamı. Şuan açıklamaması ise gayet normal bu kadar sansar varken ortalıkta niye açıklasın !!!

 15. Adam almış yatırım yapmış niye bağışlasın şen evini arabanı Bursaspora bağışlasana yiyosa Beytullah….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu