Hurmacı: 7’de alıp 17’de hazır hale getireceğiz

Bursaspor Futbol Sorumlusu Özer Hurmacı, Arnavutköy Belediyespor maçı öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Bursaspor’un altyapısıyla ilgili de çok ciddi düşüncelerinin olduğunu belirten Özer Hurmacı, U19 ile U17 arasında yapılan maçla ilgili olarak, “Vakıfköy’deki organizasyonu takip etmedik, biz düzenledik. Hem U19 hem de U17’deki takımları görme açısından önemliydi. U15 ve U16’daki oyuncuları da hazırlık maçında izleyeceğiz. 7 yaşında Bursaspor formasıyla sahaya çıkan futbolculara 17 yaşına geldiğinde hiçbir şey anlatmadan A takıma çıkmalarını hedefliyoruz.

Bunlara da ilerleyen süreçte değineceğiz. Beğendiğimiz oyuncular da var. Altyapımızın en büyük özelliklerinden bir tanesi de bu zaten. Sadece Türkiye değil Avrupa’da önemli bir futbolcu fabrikası Bursaspor

İyi yolda gidiyoruz. Kulübümüz güçlü… Bizim zihniyetimiz ve bakış açımız güçlü. Bunu da herkese göstereceğiz” şeklinde konuştu.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mavi yorumuna yanıt olarak

   Özer Maşaallah diyorum kardeşim vallahi tebrikler…! Büyük Bursaspor camiasına ve takıma yeniden ruh, motivasyon ve hedef aşılaman takdire şayan !
   Allah utandırmasın !

   20
   3
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Takim iyiken arkasinda durup biraz kotu gidince hemen nedeni hocalara bulmazsak ileriye dönük iyi seyler olur uzun bir süre transfer yapamayız hocalarin yonetimin arkasinda durmak hepimizin yapmasi gerek bu hala bu yonetim ve hocalar getirmedi sonuna kadar destek olmaliyiz.

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Benim düşüncem ile örtüşüyor.
   Bursaspor muza sahip çıkan biri ortaya çıktı.

   Konuşmasında, son iki maçın üzüntüsü hala yüzünden belli oluyor.

   Avrupa patentli..genç dinamik… hedefler koymuş kafasına!

   Hep beraber Birlik…

   26
   2
 1. ben güveniyorum özere. kurtarırsa özer kurtarır bizi. bu sezon bitti gelecek sezondan özer ile umudum yüksek.

  35
  3
 2. Şu adama birkaç sene kimse baskı yapmasın dicemde kime dicem İbrahim yaziciya bile falan filan yapanlar olmuştu ülkenin genel sıkıntısı başarıyı sonuç odaklı istiyorlar İngiliz kulüplerine bakiyon 20 sene aynı hoca kimse demiyorki bu sezon neden 7.ciyiz 17.ciyiz bizde sampyon olunca kral iki sezon bocalasin topla bavulu git sonra niye türk futbolu böyle

 3. Takim iyiken arkasinda durup biraz kotu gidince hemen nedeni hocalara bulmazsak ileriye dönük iyi seyler olur uzun bir süre transfer yapamayız hocalarin yonetimin arkasinda durmak hepimizin yapmasi gerek bu hala bu yonetim ve hocalar getirmedi sonuna kadar destek olmaliyiz.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu