Hurmacı “2-0’ken 3’ü, 3’ken de 4-0’ı yakalamalıyız”

Bursaspor Futbol Sorumlusu Özer Hurmacı, Arnavutköy Belediyespor maçı öncesi basın toplantısında takımın öndeyken son dakikalarda yenilen gollerle galibiyeti kaçırması hakkındaki soruyu cevapladı.

Özer Hoca “Son maçlarda galibiyeti koruma açısından problemimiz yok, netleştirme açısından problemimiz var. 2-0’ken 3-0’ı, 3-0’ken de 4-0’ı yakalamaya çalışacağız. Dakika dakika galibiyeti isteyen bir oyuncu grubu istiyorum. Hayalim ve amacım bu” ifadelerini kullandı.

“Ben devre arasında takıma katıldığımdan beri çocuklarla konuşuyoruz ve yol göstermeye çalışıyorum” diyen Hurmacı, “Ama her şey karşılıklı. Benim bir şeyler söylemem önemli değil, onların buna karşılık vermesi önemli. Hiçbir futbolcumuzdan bugüne kadar bu konuda negatif dönüş olmadı. Hepsine teşekkür ederim” dedi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Özer Hoca çok net konuşan ve ne istediğini açıkca dile getiren bir antrenör.Umarım bu sene ligi güvenli bir yerde bitirirsek seneye için de gayet güven veren bir hoca.İnşallah Bursasporumuz çok iyi yerlere,eski günlere döner.Özer Hoca’da antrenörlük kariyerinde güzel noktalara ulaşır.

    24
    2
  2. Özer bu fırsat kaçmaz, çok iyi değerlendir ! Zaten dibi görmüşüz, başarı senin başarın olacak ! Süperligde Şampiyon olmuş, Şampiyonlar liginde ve Uefa’ da üst üste boy göstermiş bu koca camiayı bu hale getirenler zaten belli ve günü geldiğinde utanacaklar ! Hiç olumsuz düşünme, büyük hayaller kur, büyük hedefler belirle, böyle devam !

    10
    2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu