Holmen kararsız

Bursaspor’un Fenerbahçe’den kiralık olarak kadrosuna kattığı Samuel Holmen, İstanbul Başakşehir maçı sonrası Sönmez Medya’ya konuştu. Geleceği ile ilgili açıklamalar yapan Holmen, “Buraya 10 dakika oynamaya gelmedim” dedi. Başakşehir maçıyla ilgili konuşan tecrübeli futbolcu, “Güzel bir galibiyet oldu. İlkyarı çok zorlandık. İkinci devre kendimize geldik. Galibiyet golünün ardından maçı kopardık ve farka gittik. Oyun olarak üst seviyeye çıktık” ifadelerini kullandı.

  UMDUĞUM GİBİ OLMADI   “Fenerbahçe’yle önümüzdeki sezon da mukavelem devam ediyor” sözlerini kullanan Samuel Holmen, Bursaspor’daki geçmişi ve geleceği ile alakalı şu sözleri kullandı: “Bursaspor iyi bir kulüp. Ama buraya ben sadece 10 dakika oynamak için gelmedim. Daha fazla oynamak ve süre almak istiyorum. Bu durum benim açımdan umduğum gibi olmadı. Her maç oynayamıyorum. Ne yapacağım konusunda da emin olamıyorum. Sezon sonu ne olacak hep birlikte göreceğiz” dedi.   BU BİZİM İŞİMİZ   Eski takımı İstanbul Başakşehir’e karşı oynamasını değerlendiren İsveçli krampon, “Benim açımdan ilginç maç oldu. Eski takımımda birçok arkadaşım var. Dışarıda arkadaşlarım ama sahada hepsi rakibim. Çünkü bu bizim işimiz. Sahada her zaman en iyisini yaparım” dedi.   FENERBAHÇE MAÇI BÜYÜK MAÇ OLACAK   Fenerbahçe’yle Türkiye Kupası’nda karşılaşacakları maçı değerlendiren Holmen, “Çok önemli ve büyük maç olacak. Final Bursa’da olacağı için bizim için ayrı bir önemi de var. Sezonu kupayla kapatmak istiyoruz” dedi. Holmen, sözleşmesi gereği Fenerbahçe’ye karşı oynayamamasıyla ilgili yöneltilen soruya cevapsız kaldı.   Erdinç SÜLÜN / Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu