Hodri meydan!

Bursaspor Kulübü için bugün çok önemli destekler gelmeye başladı.

Yeşil-beyazlı camiada uzun zamandır beklenen destek konusunda kıvılcımların tam anlamıyla patlamaya dönüşmesini umuyoruz.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay’ın talimatıyla Bursasporlu futbolcuların ve teknik heyetin alacakları için bugün 1 milyon ₺’nin üzerinde bir ödeme gerçekleştirildi.

Bursa’da gündem olan bu kıvılcımın ardından Faik Çelik elini taşın altına sokan ilk isim oldu. Çelik destek olmak adına Adana Demirspor ile deplasmanda oynayacağı ve belki de Süper Lig’e çıkma anlamında en zorlu maçlardan birisi olan Adana Demir maçı öncesinde 50 bin liralık bir galibiyet primi verileceğini açıkladı.

Bu açıklamanın ardından Otto Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Dinçtürk tarafından da 50 bin ₺ prim müjdesi geldi.

Zaten Aktaş ile Burkay’ın yaptığı ödemeyle Bursasporlu oyuncular ve teknik heyetin kulüpten alacağı kalmadı. Bizim gençleri tutmak zaten zordu, yapılan ödemelerle motivasyonun çok daha farklı olacağını ve galibiyet için futbolcuların topu ısıracak şekilde motive olacağını düşünüyoruz.

Faik Çelik ve Hakan Dinçtürk’ün açıkladığı 50’şer bin liralık primlerle toplamda 100 bin ₺ tutarında bir rakam oyuncuların önüne geldi. Bursa kent dinamikleri, büyükleri veya adını her ne diyerek öveceğimiz tüm kişi ve kurumlar için şimdi destek zamanı.

Bursaspor Kulübü eski başkanları, eski yönetim kurulu üyeleri şimdi sıra sizde… Bursaspor’a yönetici olmadan önce kimse sizi tanımazken şimdi şan ve şöhretle gezenler sözüm size…

Bursaspor’dan alacakları olduğunu iddia eden ve Bursaspor’un gelecek  her kuruşuna temlik koyan eski başkanlar sözüm özellikle size…

Kulüpten dünyalar kadar alacağınız var!

Ali Ay ve Mesut Mestan gelin siz de Bursaspor için en az 50 bin ₺ prim açıklayarak kulübe destek olun.

Bursaspor için bunu yapın!

Eğer birazcık Bursaspor sevginiz varsa bu taşın altına elinizi sokun.

Neredesiniz ey Bursa Ticaret Borsası, BESOB, OSBSİAD’lar, Tofaş, Renault,  Bosch,  Borçelik,  Limak,  Sütaş,  Bursa Eczacılar Kooperatifi, Pro-Yem ve Özdilek…

Bursaspor taraftarı olmayabilirsiniz!

Bursaspor’a sempatiyle bakmıyor da olabilirsiniz!

Bursa’dan kazandığınızın bir yudumunu Bursaspor’a bu zor döneminde destek için harcayın. Bunu Bursa için yapın! Mevcut yönetime inanın ve güvenin, verdiğiniz paranın girdiği cep birilerinin değil Bursaspor’un kasası olacak.

Ya siz neredesiniz seçim zamanı Bursaspor atkısını boynunda düşürmeyen sevgili Osmangazi, Yıldırım, Orhangazi, Orhaneli, İznik, Mustafakemalpaşa, Karacabey, Mudanya, Kestel, İnegöl, Gemlik, Harmancık, Büyükorhan Belediye Başkanları?

Bursa için, Bursaspor için bugün yakılan kıvılcımı siz de alevlendirip meydana çıkın!

Bursaspor adına kritik önem taşıyan, bir anlamda Süper Lig’e büyük bir adım olacak Adana Demirspor maçı galibiyet prim teşvikinin artmasını bekliyoruz.

Tarih sizi ya Bursaspor ile birlikte anacak ya da başka türlü anacak!

Artık Hodri Meydan!

 

Detaylı bilgi için alttaki linkten yazıyı okuyabilirsiniz…

https://www.lifebursa.com/yazarlar/osman-gurcay-12/hodri-meydan-diyoruz-61337.html

15 Yorum Onay bekleyen 5 yorum var

 1. Geçen sezon bu hakan dinçtürke çok kızmıştım eses maçında.. ama şu aralar bursaspor için tek kafa yoran adam bu arkadaş. Sağolsun var olsun.

  18
  2
 2. 50 bin değil 500 binde versenin bu kadro yetersiz. Ads bizimle ilk maçta olduğu gibi bu maçta da bizimle antreman yapar

  15
  6
 3. Güzel bir hareket Kentin dinamikleri Siyasileri Sivil toplum kuruluşları bütün Belediyeler pamuk eller cebe görelim bakalım ne kadar Bursasporumuza sevginizi kendi öz Çocuklarımıza destek olalım

  10
  1
 4. Başka BURSASPOR yok. . Bu şehir de yaşamanın bir bedel i olmalı. Silkinin uyanın bir şehir küllerinden nasıl doğuyormuş dosta düşmana gösterin haydiyin haydiyin. . Neyi bekliyorsunuz. ? BURSASPOR İÇİN. ..

  9
  2
 5. içişleri bakanlığı, valilik onayı ile yönetim karar alır, kasada tutulacak para sınırını maksimum seviyelere çıkartılırsa, çarsı pazarda makbuz karşılığı bağış toplanır… sanayi ve ticaret erbabına özel daha farklı matbu para makbuzları hazırlatılır. 10 tl veya 50 bin tl farketmez… nerede hareket orada bereket….

 6. Siyaset arada olmadan! güçlü sponsorluklar, şehrin bir araya gelmesi ile kaynak oluşturulabilir.
  Tüm Holdingler, sanayimizde bulunan tüm güçlü firmalar ile bir araya gelmek lazım
  1 alındıysa 10 gidiyor yoksa maalesef…

  3
  17
  1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

   siyasiler araya girmese kimse sponsor olmak istemiyor bak geçensene budo göğüs sponsoru oldu ne dedi biri sponsor olacaksa para sizde kalsın o sponsor olsun ama gelen giden yok

   5
   2
 7. Bunun gibi destekler şu an ki futbolcu grubunun hesaplarına yatırılsın Adnan Batır Ali Ay da Mesut Mestan da çağrı yapmışlar bence onlar herşeyi ile elini ayağını Bursaspor dan çeksinler yeter.

  3
  1
 8. Güzel hareketler. Ama ne zaman böyle ekstra prim dağıtılacak o maçlarda galip gelemiyoruz. Benim fikrim böyle ekstra prim dağıtılacağına o paraları maaşlara verilsin ve zamanında ödensin.

 9. Özdilek mi? Gidin feneri 2-3 yendiğimiz maça ve son golü attığımızda yanlardaki reklama bakın 🙂 Özdilek yazısını göreceksiniz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu