‘Hiç bir yere gitmiyorum’

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş genç futbolcularıyla ilgili son tavrını ortaya koydu. Daha önce Şener Özbayraklı'nın satılmasını kesinlikle istemediğini belirten tecrübeli teknik adam aynı tutumu Serdar Aziz'de de sergiledi. Konuyla ilgili Bursa Hakimiyet'in sorularını yanıtlayan Serdar Aziz, Şenol Güneş'le aralarında geçen telefon görüşmesinin detaylarını aktardı.

 

BENİ MOTİVE ETTİ

Şenol Güneş'in kendisine çok güvendiğini belirten genç futbolcu, “Şenol hocamla telefonla görüştük. Bana hiçbir yere gidemeyeceğimi ve beni kadroda görmek istediğini söyledi. Hatta bana, 'Sen Türk futbolunun geleceğisin. Birlikte çok işler başaracağız' dedi. Bu konuşma beni çok motive etti. Şenol hocam kalmamı istiyor ve ben de bir yere gitmiyorum” diye konuştu.

 

Arayan, soran yok

Transfer söylentileri hakkında da konuşan Serdar Aziz, “Bana gelen bir teklif yok. Menajerimle de konuştum. Fenerbahçe, Galatasaray beni istiyormuş diye haberler çıkıyor. Ama inanın ne beni arayan var, ne de menajerimle görüşen” ifadelerini kullandı.

 

Barış YALIM // Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu