Hibrit çim müjdesi

Son rötuşları yapan ekipler hibrit çim dikim işlemi-ni tamamladı. Çalışmaları yerinde inceleyen teknik direktör Paul Le Guen zeminin hazır hale geldiğini Başkan Ali Ay'a bizzat söyledi.

Dikim işlemi dün gece tamamlandı. Zemin maç oynanabilir hale getirildi

MAKİNELER GEÇ GELMİŞTİ

Bursaspor sonunda hibrit çime kavuştu. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Timsah Arena‘ya yapılan hibrit çim dikim işlemi tamamlandı. Geçen ay İtalya‘dan yola çıkan hibrit çim dikme makinelerinin Bursa’ya geç ulaşması nedeniyle yaşanan sıkıntı Alanyaspor ile oynanan sezonun ilk iç saha maçında kendini göstermiş ve Bursasporlu futbolcular zeminden hayli şikayet etmişlerdi. Bu karşılaşmada sadece Teksas tribünün bulunduğu bölümde hibrit çim dikim işlemi yapılabilmişti.

LE GUEN’DEN YAKIN TAKİP

İki makineyle günde 20 saat süren titiz bir çalışma ile ekipler dün itibariyle son rötuşları tamamlayarak zemini maç oynanır hale getirdi. Teknik direktör Paul Le Guen de dün sürpriz bir ziyaret yaparak Timsah Arena’daki hibrit çim dikim işlemini yerinde takip etti. Başkan Ali Ay Fransız teknik adamın çalışmaların bittiğini kendilerine ilettiğini açıkladı. Bursasporlu futbolcular hafta içinde tamamı hibrit olan zeminde Akhisarspor’la oynayacakları maçın hazırlıklarını yapacak.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. aslında oldukça müjdeli bir haber. ama kimse işin güzelliğin peşinde değil. varsa yoksa negatifizm! ya da diğer bir ifadeyle bağcı!.. kaostan mı besleniyoruz ne? güzel bakıp, güzel göremediğimiz ve düşünemediğimiz sürece bursasporumun işi oldukça zor. olan her zaman olduğu gibi gerçek futbol ve Bursaspor sevdalılarına oluyor…

  23
  12
  1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

   Hocam iyi diyorsun güzel diyorsun da, güzel bakacak tarafı kaldı mı sence? Pollyannacılık oynamaya gerek yok. Nereden bakarsan bak elinde kalır bu iş.

   3
   9
  2. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

   Bizden seneler sonra yapimina baslanan eskisehirde sali gunu milli mac var kardesim senin nerdeyse 15 yillik stadina bir tane organizasyon yapildimi bugune kadar. Hala elestirmeyelim alkislayalim. Yillar sonra zeminimiz olacak ins. Bunu alkislayalim yani.

   8
   2
   1. @Teamsaha yorumuna yanıt olarak

    yapacak bir şey yok. o zaman devam et dostum. yapılan eleştiriler, kime ne yarar ve fayda sağlıyorsa!?. valla hayatın bana öğrettiği bir gerçek var o da negatif bir ortamda, pek fazla doğru ve pozitif işler çıkmasının mümkün olmadığı gerçeğidir. aslında konu ile ilgili atalarımız ne güzel söylemiş. ”zararın neresinden dönersen kardır!” tabi, siyaseti, ön-yargı ve egolarımızı ayaklar altına alıp, büyük kulüp olmayı ve başarıyı gerçekten istiyorsak…

    6
    5
    1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

     Iyi de yanlış giden bisey varsa ve sen hala iyimser düşünmeye devam ediyorsan bende sana einsteinin bi lafını hatırlatayım” Aynı şeyi defalarca yapıp farklı sonuç beklemek salakliktan başka bisey değildir

     4
     5
     1. @Ss yorumuna yanıt olarak

      değerli Ss, aynşayn’ı tanırım! kolay, kolay asla yalan söylemez!… evet, gerçekten bir hata varsa, o da şampiyonluktan sonra yapılan eleştirilerin dozunun giderek artmasıdır… oysa verilen destek takımı şampiyon yapmıştı. fakat 2010-2017 arası başlayıp devam eden sürekli köstek (eleştiri zihniyeti) ise koskoca şampiyon takımı taaa küme düşme potalarına kadar getirdi. iyisi mi biz gene aynştaynı dinleyip şampiyonluk öncesi ayarlarımıza dönelim… yoksa bu kafayla gideceğimiz yer bir alt lig. keyfiyet elbette ki bu kulübün gerçek sahiplerinindir… keşke bunu anlatmanın başka yollarını bilebilseydim… ne yapalım? bizim de yapabileceklerimiz ve kapasitemiz bu kadar işte…

 2. kale arkalarındaki demir kafesler mutlaka kaldırılmalı yada en azından minimum seviyeleri yarı yarıya indirilmeli.Demirlere pankartlarda asıldığında saha gözükmüyor,İlk 10 sıra koltuk boş kalıyor,çok kötü bir görünüm arz ediyor ve ses rakibe uzak kalıyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu