Hernani transferi çıkmaza girdi!

Bursaspor'da görüşmeleri uzun süredir devam eden Hernani'nin transferi çıkmaza girdi.

Yönetim kurulu üyesi Hasan Parlakay‘ın Portekiz‘de Hernani konusunda Porto Kulübü‘yle yaptığı görüşmelerden şu an netice alınamadı. Porto‘ya uygulanan transfer kısıtlaması ve teknik direktör Sergio Conceiçao‘nun tecrübeli futbolcunun takımdan ayrılması hususunda net karar vermemiş olması transferin önüne set çekti. Porto Bursaspor‘a son kararını yarın verecek.

 

Kaynak
Bursa Hakimiyet

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Açık söyleyeyim Hernani kimdir bilmiyordum bile.3 maçtır porto maçlarını seyrediyorum. Bu beyefendi ya hiç oynamıyor ya da 15 dk lığına giriyor.Top ayağına gelse bile toplam 30 sn kalıyordur.Dolayısıyla ben bu adama takıntı yapmam.Bazı arkadaşlar da bu takıntı başlamış maalesef, herifi nerede gördün oynarken de takımı uçurur diyorsun. Gelmezse gelmez. Ama bakın Vura için öyle demem.Herif 2 den al 10 a sat gibi cevher.O konuda düşüncelerimi yazarım.Kalın sağlıcakla.

    16
    3
  2. Bursa’da oturan adamlardan scout olmaz. Gidip bir iki maç seyretme oyuncu seçilmez. Futbolu iyi ülkelerin hep başa güreşen takımlarının bulunduğu şehirlerde çalışan ve oturan Bursaspor taraftarlarından yararlanılsın. Bursaspor’a gönül vermiş taraftarlardan gönüllü scout lar çıkar. Oturdukları kentin takımlarını, gelen misafir takımların maçlarını muhakkak izliyorlardır. Yurtdışındaki taraftar gruplarından yararlanılabilir. Onlar Yönetime futbolcu önersinler. Örneğin;
    Almanya, Fransa, İngiltere, İtalya, Hollanda, İspanya, Portekiz gibi.

  3. Arkadaşlar kanatlara beklerler uğraşıyoruz hala bu takıma acil olarak golcü lazım Beşiktaş maçında hepimiz kafayı yiyeceğiz.çünkü batajadan başka gol kokusu alan bir futbolcumuz yok. Sonra diyeceğiz ki ne yapalım stancu ile denizle anca bu kadar oluyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu