Herkesin Duasını Bekliyoruz

Bursasapor takım kaptanı Ömer Erdoğan, kulüp başkanı İbrahim Yazıcı'nın tedavi gördüğü hastaneye geldi. Kaptan Erdoğan, "Gerçekten çok üzüldük. Sabah uyandığımızda haberimiz oldu. Bu saatten sonra herkesin duasını bekliyoruz. İnşallah başkanımız da en yakın zamanda eski sağlığına kavuşur" dedi.

Doktorların Yazıcı'nın durumunun ilk geldiğinden daha iyi olduğunu söylediğini kaydeden Erdoğan, şöyle devam etti: "Şu an halen durumu kritik. Yoğun bakımda yatıyor. Doktorları gerekli açıklamayı yapmış. Bize sadece dua etmek kalır. Herkesin duasını bekliyoruz. İçeride kendisini göremedik ama en yakın zamanda inşallah sağlıklı bir şekilde görüşürüz."

Yazıcı'nın bulunduğu hastaneye gelen Devlet Eski Bakanı Cavit Çağlar'ın oğlu Mustafa Çağlar ve Bursasporlu futbolcu Tuncay Şanlı da Yazıcı'nın turizmci ağabeyi Hayri Yazıcı'ya 'Geçmiş olsun' dileklerini iletti

 

DHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı