Her gün dua ediyorum!..

Hakan Aslantaş, Bursaspor forması giymek için can atıyor. Tecrübeli oyuncu, “Ben Konyaspor bonservisimi versin diye alacaklarımın büyük miktarından vazgeçiyorum. Biraz da Bursaspor verecek ve bu iş artık bitecek” diye konuştu.

  Basser’in Fas Milli Takımı’yla birlikte Afrika Kupası’na gidecek olması nedeniyle Bursaspor’un alternatif olarak transfer etmeye çalıştığı Konyasporlu Hakan Aslantaş, yeşil beyazlı formayı giyeceği günü iple çeker vaziyette. Konyaspor’un bonservis bedeli koparmak için henüz transferine resmi olarak izin vermediği Hakan, Bursaspor’da gelebilmek için her gün dua ettiğini belirterek, şunları söyledi:    Fedakarlık yaptım   “Şu an Konyaspor’un kampındayım. Ama gönlüm, aklım Bursa’da. Zaten Bursaspor beni iki sezondur kadrosuna katmak istiyordu. Ama bir türlü gerçekleşmemişti. Artık o formayı giymek için sabırsızlanıyorum. Ertuğrul Sağlam çok sevdiğim ve kendisine güvendiğim bir teknik adam. Çok az pürüzler kaldı. Ben Konyaspor bonservisimi versin diye büyük fedakarlık yapıp alacaklarımın büyük miktarından vazgeçiyorum.”   Bu iş artık bitecek   “Sanırım biraz da Bursaspor verecek ve bu iş artık bitecek. Pazartesi büyük ihtimalle yeşil beyazlı renklere imza atarım. Yeşil beyazlı taraftarların önünde oynamak için çok sabırsızlanıyorum. Atatürk Stadı’nın o büyülü atmosferini daha önce rakip olarak yaşamıştım. Şimdi o coşku altında oynayacak olma ihtimali bile beni heyecanlandırmaya yetiyor. İnanın göstereceğim performansla tribünlerin sevgilisi olacağım.”

Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu