Hepsi cebini doldurma derdinde!

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın bugünkü köşe yazısıdır.

Ben artık yazmaktan bıktım adamlar birbirleriyle uğraşmaktan bıkmadı.

Açık ve net yazıyorum; kulüp içerisinde o kadar boş iş yapıyormuş gibi görünen insanlar var ki hepsine rahat batıyor.

İş güç olmayınca da birbirlerine saldırıyorlar Sayın Başkan.

Bizi bile arıyorlar, dibindeki adamı kötülüyorlar.

İyi niyet iyi niyet de, bir yere kadar Sayın Başkan.

Verin yolu gitsin.

Şu dışarıdan yön vermeye çalışan dünün torpillerine de bir zahmet dur deyin artık.

İddia ediyorum, sizin çabaladığınız kadar yanınızdakiler de çabalasa bu kulüp ihya olur.

Ama neredeee…

Onlar hep cebini doldurma derdinde.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ortaya zehir salmakla olmuyor isim ver üstüne düşülsün, he bide bursaspor a bir gıdım faydası olmayan patronun (Cavit çağlar) ı yaz.

  46
  9
 2. Olay medyada tek akli basinda yorum yapan gercekleri yazan kisidir Beytullah Suat bence..Kesinlikle yonetim kadrosunda catlak sesler var yine..Burdan baskanimiza sesleniyorum sportif direktor yada idari menajer olarak eski kaptanlarimizdan su anda Trt de yorumculuk yapan camiamizi sevip sayan ve yurt ici ve disindaki genc yildizlarinin herseylerini bilen Serkan Rencberi getirmeli..Kulubumuze boyle bir futbol akli gerekli ve yeni yetenekli transferleri bulabilmez icin Serkan Rencber mutlaka gelmeli..Umuyorum ki aradaki bag tutacak ve kulubumuz transferlerde onun sayesinde hic yanilmayacak..

  8
  11
 3. Açık açık çık söyle programda kurtar Bursasporumuzun bu durumdan al başkanı da yanına temizlensin ortalık olmaz mı kenarda yazmaya olmaz bu işler yürekli ol Bursa arkanda dursun Beytullah Süat

  1
  7
 4. Yıllardan beri torpil olmadan Bursa sporda bir yeregelemessin .Beytullah kardeşim isimverki kimsezanaltinda kalmasın…

  1
  6
 5. isim verin isim.Bursasporun iyiliğini düşünen hiç bir zaman lafı dolandırmaz.klübe yaramayan insanları,kötü konuşanları ifşa edin her kez ayagını denk alsın.

  0
  5
 6. Beytullah bey cebini para ile doldurmaya çalışanlar kim isim verebiliyormusun ? Yoksa Bundan önceki günlerde olduğu gibi bazı yönetici, futbolcu, hoca ve benzer görevlerdeki kişiler gibi bildiklerimi anlatsam Bursa’da yer yerinden oynar deyip kenaramı çekileceksin.

 7. kulübün parasını kendi cebine indirenler var yorumuna bol eksi gelmiş, eksilerde özlüceden gelmiştir heralde..

  0
  4
 8. Arkadaslar tribunde beste sıkıntımiz var ben birseyler karaladim surekliligi olacak guzel bir beste oldugunu dusunuyorum basit sozler ve sureklilik var melodiside oldukca iyi gibi kanimca nasil bunu yayabiliriz begenilirse tabi.

  0
  4
 9. Bu yorumun aynisini stajyer lise ogrencisi de yapar. Aranizdaki fark nedir? Ustu kapali, imali yorumlarla gazetecilik olmaz.

  0
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu