Henüz timsah değil

Gomel maçında takımın ortaya koyduğu futbol teknik heyet ve yönetime umut vermeyince Bursaspor'da transfer arayışlarına yeniden hız verildi. Yönetim takıma bir forvet bir de orta saha oyuncusu alma kararını, yapılan toplantıda net bir şekilde kararlaştrdı. Başkan ibrahim Yazıcı Özlüce'ye gelerek transfer komitesiyle durum değerlendirmesi yaptı ve listede bulunan futbolcular hakkında bilgi aldı. YAZICI HABERLERİ YALANLADI

Başkan Yazıcı'nın da yer aldığı transfer zirvesi saat 19.00'a kadar sürdü. Ancak öğlen saatlerinde gelen bir haber Bursaspor'da sıkıntı yarattı. Anadolu Ajansı, Lig TV ve NTV Spor ile bazı yerel kanalların son dakika şeklinde Bursaspor'un Romaric'le anlaştığı yönünde yapılan haberler en yetkili isim tarafından yalanlandı. Bursa hakimiyet'in sorularını yanıtlayan Başkan İbrahim Yazıcı Romaric'le şimdilik anlaşmadıklarını açıkladı.

 "SON İMZAYI BEN ATARIM"

Bu tarz haberlerden rahatsızlık duyduğunu belirten Yazıcı şöyle konuştu: "Her kafadan bir ses çıkıyor. Romaric'le anlaştığımız yönünde yapılan haberler tamamen hayal mahsulü. Bir anlaşma olacaksa bunun altına imza atacak kişi benim. Biten bir şey yok. Son imzayı ben atarım. Ben atmadıysam demek ki biz kimseyle anlaşmadık. Kamuoyunu yanıltan ve beklenti içine sokan bu haberler Bursaspor'a zarar veriyor".

SEVILLA İLE PROBLEM VAR

Transfer komitesi üyesi Erkan Kamat da Sevilla ve Romaric'le görüşmelerin sürdüğünü bildirdi. "Oyuncuyla bir problemimiz yok diyen Kamat,"Görüşmeler devam ediyor. Sevilla ile bazı problemler yaşıyoruz. Bunları aşmaya çalışıyoruz. Ancak çıkan haberler bize zarar veriyor. Yabancı oyuncu transferi çok hassas bir konu. Anlaştık dediğiniz bir futbolcuyu başka bir takımda görebilirsiniz" ifadesini kullandı. 

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu