Henri Saviet Bursa’ya geliyor

Bursaspor daha önce prensip anlaşmasına vardığı Henri Saivet'i Bursa'ya davet etti.

Newcastle United‘la yollarını ayırmaya hazırlanan Senegalli futbolcuyla Fenerbahçe maçına kadar sözleşme imzalanması bekleniyor.

Geçen sezonun ikinci yarısını Sivasspor‘da geçiren ve başarılı bir performans sergileyen Henri Saviet, teknik direktör Samet Aybaba‘nın da üzerinde durduğu isimler arasında yer alıyor.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Her şeye katılıyorum düşdüğümüz durum falan eyvallah ama biz yıl önce Saviet’i falan alamazdık bu durum biraz farklı kardeşim 🙂 Bahsettiğin adam Musa Çağıran değil yani 🙂

   12
   2
  1. @rebel536 yorumuna yanıt olarak

   Hamza Hoca’ya Ali Baba küçülmemiz gerek düşük maliyetli oyuncular alalım dedi. O da iş yapacağına inandığı futbolcuları getirdi. Biz ilk hafta adamları çöp yapıp ıslıklamasaydık daha çok verim alabilirdik bu da bir gerçek. Le Guen’e sunulan bütçe ise iki katı oldu. O bütçeyi Hamza Hoca’ya verseler daha kaliteli isimleri getirirdi. Samet Hoca da kaç aydır transfer listesi veriyor kimi getirebildiler? Kimse gelemeyince o da kendisini bilen futbolculara yöneliyor. Kendi referansı ile oyuncu getirmeye çalışıyor.

   14
   4
   1. @Fatih yorumuna yanıt olarak

    O bütçeyi Cincon Hamzaya sundu. O ne yaptı? Kimleri getirdi? Jem Paul Karacan, Bilal,Dzěmaili vb.Sonra göndermek için de binbir takla attılar. Hamza transferdeki beceriksizliğini orada da gösterdi

    1. @BuRSalı yorumuna yanıt olarak

     Dzemaili’yi Hamzaoğlu değil önceki İtalyan getirdi. Hamzaoğlu geldiğinde zaten takımdaydı sezon sonu kiralık gönderdi. Bilal ve Jem fiyasko oldu belki ama o bütçeyle Podolski, Denayer, Donk, Linnes gibi adamları da Hamzaoğlu getirdi.

 1. Santraforlar Tomas Necid, Bogdan Stancu ve Kubilak K.K. hayırlı olsun. Baş ağrısı ile maç izlemeye devam.

  4
  6
 2. Biz boşuna Ali başkanımı secmedik durun bak daha neler neler olacak takım bı otursun sonra biz bize sallayanlari oturtcaz

  2
  21
 3. dünün akhisar’ı bugünün sivas’ı,nelere kadirsin sen hayat,kendi eski takımlarındaki futbolcuları yalvar yakar getirenler transfer yaptık sanıyorlar,yazık ?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu