Henri Saivet “Kontrolü kaybettik”

Bursaspor'un Galatasaray karşısındaki ikinci golünü şık bir vuruşla ağlara gönderen Henri Saivet oyunun kontrolünü kaybetmelerinin yenilgiye zemin hazırladığını söyledi.

Senegalli futbolcu, “Maça çok iyi başladığımızı düşünüyorum. İlk yarıda iki tane çok iyi yaratılmış iki gol bulduk. Daha sonra maçın iplerini elimizden bıraktık. Bundan dolayı da oyunun kontrolünü kaybettik. Bu da maçı kaybetmemize sebep oldu. Oyunun kontrolünü kaybetmemizin konsantrasyon eksikliğinden kaynaklandığını düşünmüyorum. Ligin ilk sıralarını kovalayan takımlarla oynadığınız zaman böyle en küçük detaylar bile farkı ortaya çıkarabiliyor. Bugün de bu farkı yaratan belki buydu. Ve biz de kendimizi alt sıralardan kurtarmak istiyorsak küçük detaylara daha çok dikkat etmeliyiz ve formumuzu iki katına çıkarmalıyız.” dedi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. O 45+3’teki golü bir şekilde engelleyecektik. Zaten o golün yenmesi maçın iplerini GS’nin ellerine geçirdi. Ayrıca yediğimiz gollere dikkat ederseniz, penaltıda kaleci direkt olarak ters köşe olurken diğer iki golde de önde yakalanıyor. Yanlış hatırlamıyorsam içeride yenildiğimiz Kasımpaşa maçında da önde yakalanmıştı. Yani çözüm bulunması gereken bir sorun arıyorsanız ben söylemiş olayım. Buna çözüm bulunması gerek penaltı konusundan önce.

    14

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı