Hem tribün hem saha içi karıştı!

Karşılaşmanın 66'ncı dakikasında Bursaspor Iasmin Latovlevici ile bir gol buldu. Ancak hakem Bülent Yıldırım Var uyarısıyla golü iptal etti. Yıldırım'ın bu kararı statta tansiyonu yükseltti.

Karşılaşmanın 66’ncı dakikasında Bursasporlu Iasmin Latovlevici‘nin attığı golde hakem Bülent Yıldırım VAR‘ın uyarısı üzerine santrayı yaptırmadı. Bu sırada statta tansiyon yükseldi. Pozisyonu kendisi de izleyen hakem Bülent Yıldırım Iasmin Latovlevici‘nin vuruştan önce rakibine faul yaptığı gerekçesiyle golü iptal etti. Bursaspor yedek kulübesi karara büyük tepki verdi. Aynı anda tribünden de hakeme tepki sesleri yükseldi. Aynı bölgede ısınan yedek futbolcular arasında da arbede yaşanması üzerine devreye teknik heyet ve polis girdi.

PENALTIYI DA VEREMEDİ

Hakem Bülent Yıldırım Malatyasporlu yedek futbolcuların sahanın diğer bölümünde ısınması talimatını erdi. Yaşanan bu olayların ardından devam eden oyunda Bursasporlu futbolcular ceza sahasında Malatyasporlu futbolcunun elle topa müdahalede bulunduğu gerekçesiyle penaltı itirazında bulundu. Hakem Bülent Yıldırım bu kez ekrandan pozisyon izlemeden devam kararı verdi. Bülent Yıldırım’ın her iki kararı sonrası Bursaspor tribünleri hem hakemi hem de Türkiye Futbol Federasyonu yönetimini uzun süre protesto etti.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hakemi federasyonu kendimize siper etmeyelim. Haybeden verilen penaltıyı bile gol yapamıyoruz. Gerçekçi olmalıyız.

  23
  53
 2. valla Malatya ya hayran kaldım…..
  Adamlar istedimi top oynuyorlar….
  nasıl Tilki Tavşanla oynar…Macın bazı bölümlerinde bizim Takımı baya koşturdular…bizimle oynadılar…
  Bir puan icin gelmişler

  3
  62
  1. @YaVuz16yeşili yorumuna yanıt olarak

   Sen nasıl maç izliyorsun Bursaspor 1 Malatya 5 bitti maçın sonuçu ne çabuk unuttunuz rizeden 6 Akhisar da 5 yiyen takımı bırakın brazda başkalarını övmeyi takıma sahip çıkalım

   10
   1
   1. @Slymn bykçl yorumuna yanıt olarak

    Hicde unutmuş değilim.Insan özeniyor .
    Adamlar topu nasıl aralarında oynanmasını gösterdiler.
    Top adamların ayağında yapışık
    sanki.Ben Bursamızdan da iyi oldukları anlamına getirmek istemedim.
    Topu aldılar mı zor çare buldu Bizim takım.
    Birazda kabul etmek lazım.

    4
    9
    1. @YaVuz16yeşili yorumuna yanıt olarak

     Sen zaten ı ile i harfini bilmeyenlerden sin , ilk okulu bitiren çocuk bile senden iyi bilir, hadi göz yumdu …..
     Senin gibi yorum yapanlar aile terbiyesi görmemiş şahıs lar çok …Allah bilir Bursa’da bile doğma mişsin dır.sana başarılar dilerim, belki birileri öğretir.

     1
     3
  2. @YaVuz16yeşili yorumuna yanıt olarak

   Tavşanı tilkiyi bilmem federasyon yılanlık yapmasa gölü verse penaltıyı verse bizim ataklarımızı faul deyip kesmese malatyayı maymuna ceviriyorduk

   14
   1
 3. O penaltıyı bile atamayacaksan bu takımda yerin yok Aytaç Kara. Bavulunu topla ve Barış ve Saivet ile beraber git bu takımdan. Daha fazla izlemek istemiyoruz senin gibi vasıfsız elemanları bu takımda.

  3
  35
 4. Bursaspor takımı oynadığı futbolu gözardı etmeyelim haksızlık ta yapmayalım maçın kaderin tayin eden hakem.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu