Helal olsun Teksas

Sosyal medyada gündem olan #HatayİçinElEle kampanyasına Teksas Bursasporlular Derneği 3 bin 930 fidan bağışladıklarını açıkladı.

Teksas Bursasporlular Derneği,  #HatayİçinElEle kampanyasına 1963+1967, toplamda da 3 bin 930 fidan bağışladıklarını açıkladı.

Bursaspor‘un kuruluş yılı için 1963 adet fidan bağışlarken Teksas‘ın kuruluş yılı için de 1967 fidan bağışladı.

Teksas’ın sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşım şöyle;

“Hatay’daki yangınlarda yok olan ormanlık alanlarımız için 1.963 + 1.967 = 3.930 adet fidan bağışlayarak Eskişehirspor’a meydan okuyoruz! Sende var mısın? @Eskisehirspor #HatayİçinElEle

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Koskoca 4 milyonluk şehrin takımı ve YÖNETİMİ!!!! kendini rezil etme pahasına 5 bin tl feda edemiyor. Ama çorbacı taraftar!! ben yaparım deyip kendini ortaya atıyor. Bursaspor bitmiş beyler…

  18
  3
 2. Sizin yapamadığınızı taraftar grubu yaptı. Fidan dahi dikemeyen bir yönetimin neler yapmasını bekliyorsunuz Bursaspor için. Siz fidan dikemediniz ancak Bursaspor’un ocağına incir ağacı diktiniz. Bu vizyon yoksunu , çapsız yönetimden hiç bir şey beklemeyin.

  8
  1
 3. Düşünce çok güzel.
  Harika bir yaklaşım.
  Memleket toprağı Hatay da Bursaspor Texas hatıra ormanı adı altında gerçekleşmesi gerekir.
  Komşu takıma meydan okuma fikri ise inanılmaz.
  Umarım Eskişehir de katılarak başlangıcın devamını getirir.
  Böylece tüm taraftar toplulukları yarışa girerek güzel Hatay kentimizi eskisinden daha güzel görünüme kavuştururlar.
  Başlangıç bizden devamı tüm takımlardan olsun.

 4. Güzel davranış tebrikler. Peki Bursaspormuz için ne yapıyoruz? Örneğin bir Web sayfası üzerinden Web sayfası üzerinden crowd-funding Yani bağış kampanyası yapabiliriz. Ödenen her TL’yi Kim şeffaflığıyla kimin tarafından ödendiğine dair web sayfasında yazalım böylece tatli sert yardım icin sosyal baskı oluşmuş olur Taraftarlar Ve yönetim arasında. Bunun için bir hedef miktar belirlenmeli (borc miktarı kadar). Bizler el atmazsak Bursasporumuzun Çöküşünü izleyeceğiz beyler.

  4
  1
 5. Bir gün Allah’ın izniyle güzel günler geldiğinde bu olay unutulmayacak parası olmayan kulüp yerine bağış yapan taraftar unutulmayacak inanıyorum gelicek yine bayraklarla 4 bir yanı donatacagimiz günler

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu