Helal olsun Karacabey!

Vahap Aka başkanlığındaki Karacabey 1963 Bursasporlular Derneği, “Yeniden Zirveye” kampanyası kapsamında örnek bir davranışa imza atarak, Karacabeyli 30 öğrenciye yeni sezon formalarından hediye etti.

Bursa genelinde böyle bir çalışmayı ilk kez Karacabey Bursasporlular Derneği gerçekleştirirken, bu davranışın diğer derneklere de örnek olması bekleniyor.
Başkan Vahap Aka’nın sponsorluğundaki Karacabey 1963 Bursasporlular Derneği, ilçedeki Şehit Yüzbaşı Atilla Savaş Acarca Ortaokulu’ndan 30 öğrenciye yeni sezon forması hediye etti.

Şehit Yüzbaşı Atilla Savaş Acarca Ortaokulu Müdürü ve koyu bir Bursaspor taraftarı olarak bilinen Altuğ Meşe gözetiminde dün Kaymakamlık önünde konuşlanan Bursastore Tırı’nı ziyaret eden 6/C Sınıfı öğrencilerinin mutlulukları görülmeye değerdi. Bursastore Tırı Sorumlusu İzzet Vatansever, yakından ilgilendiği öğrencilere formalarını da bizzat kendi giydirdi.

İyi günde ve kötü günde her zaman Bursaspor’un yanında olduklarını vurgulayan Dernek Başkanı Vahap Aka, “Dernek olarak amacımız; Karacabey’deki çocuklara Bursaspor sevgisini aşılamaktır. Kulübümüzün, ‘Yeniden Zirveye’ kampanyasına destek için böyle bir çalışma içine girdik ve Bursastore’den aldığımız yaklaşık 30 formayı ilçemiz Şehit Yüzbaşı Atilla Savaş Acarca Ortaokulu öğrencilerine hediye ettik. Onların bu heyecanlarını görmek bizleri çok mutlu etti. Dernek olarak bizler, Bursa’yı ve Bursaspor’u seven tüm Karacabeylilerin kulübe sahip çıkmasını ve ‘Yeniden Zirveye’ kampanyasına destek vermesini bekliyoruz. Çünkü Bursa’mızın en büyük marka değeri olan Bursaspor’umuzun her zaman yanında olmalıyız.” dedi.

Şehit Yüzbaşı Atilla Savaş Acarca Ortaokulu Müdürü Altuğ Meşe de, öğrencilerine böylesine güzel bir jest yapan Karacabey Bursasporlular Derneği Başkanı Vahap Aka ile yönetimine çok teşekkür etti. Bursasporlular Derneği’nin bu davranışının örnek alınması gerektiğini vurgulayan Müdür Meşe,Karacabey’imiz Bursa’ya bağlı bir ilçe. O nedenle de herkesin bu bilinçle hareket ederek yerel değerlere daha fazla önem vermesi gerekir.” ifadesini kullandı.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Al sana sosyal proje işte ! Bugünün çocukları yarının gençleri futbolcuları yöneticileri bu çocuklardan çıkacak vizyon sahibi olmak böyle birşey ! Burası Bursa beyler büyük düşünün ! Takımınıza sahip çıkın destek olun ! 1 paket sigara parası olan SMS’ i atmaktan çekinmeyelim bu paralar çocuklara forma kulübe maddi destek demek ! Yönetimi tebrik ediyorum herkesi kenetledi !

   17
 1. ORGANİZASYONUN BAŞI
  KLÜP BAŞKANIDIR
  EYLÜL AYINDA KONUŞACAĞIM DEDİ
  HALA KONUŞMADİ
  DİĞERLERİ GİBİ OZLUCEYE SAKLANACAKSA Bİ İŞLER İVME KAZANMAZ
  GÖRÜYORUM BİRKAÇ KİŞİ TWİTTER DEN BİŞEYLER YAPMAYA FORMA VE SMS YE HAREKET KAZANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR AMA OLMUYOR
  ŞEHRİN DEVASA EKONOMİSİNİN TAKIMIN ARKASINA ALINMASI SART
  BURADAN DEFALARCA YAZDIK
  BAŞKAN ŞEHİRDEKİ ALGISI KIRMAK ZORUNDA
  BUNLARDA YİYECEK ALGISINI KIRMAK ZORUNDA
  ŞEFFAF GÜVENİLİR OLDUĞUNU İSPAT ETMEK ZORUNDA
  SU ANDA HERSEY GÜLLÜK GULİSTANLİK GÖZÜKÜYOR ÇÜNKÜ SENE SONUNA KADAR KAZANACAĞI PARALARİN ÇOK BÜYÜK KISMI ŞU ANDA KASAYA GİRMİŞ DURUMDA
  İLERİSİ BÖYLE OLMAYACAK
  BUNLARIN HESABI YAPILMAK ZORUNDA
  YOKSA HERSEYİ BERBAT EDERİZ
  NE YAPIP EDİP BTSO BAŞKANINI DEVREYE SOKMAK ZORUNDA
  TEKRAR YAZIYORUM
  OZLUCEYE SAKLANARAK
  OCAKTAN SONRASINI GETİREMEYİZ
  SİMDİDEN ÖNLEMİNİ ALMAK ZORUNDAYIZ

  7
  4
 2. BU AŞK BU YAŞLARDA BAŞLAR HAYDİ DİĞER İLÇELERİMİZ VE BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ NE BEKLİYORUZ HAYDİ HEP BERABER ZİRVEYE

 3. Kendi imkanlarıyla yaptıkları bu çok anlamlı destek için kendilerine çok teşekkür ederiz. Umarım bu davranışları herkese örnek olur. Bugün baktığımızda Bursa Özel Okul cenneti olmuş durumda. Bu özel okul idarecileri sınıflarında başarılı olan çocuklara Bursaspor forması yada Bursastore ürünleri alıp hediye etse çok iyi bir proje olur. Hem genç kardeşlerimizi Bursaspora yaklaştırmış oluruz hemde Bursastore ciddi anlamda ürün satış artışı kazanır. Bu tarz bir proje geliştirilebilir, en azından bazı özel okul sahipleriyle irtibata geçilip adım atılabilir.

 4. Haydi bir deniz kenarı başlamış sıra mudanya ve gemlikte mudanya kordonda ve trilyede üçüz taraftarı forması görmek istemiyoruz mudanya köylerindeki çocuklar Bursaspor sevgisi ile aşılanmalı potansiyelleri var eski formalarla geziyor çoğu

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu