Helal olsun Harun Tekin!

Bursaspor'un milli kalecisi Harun Tekin, saha içindeki başarılı performansının yanısıra özel hayatında sergilediği tavırla da örnek olmayı sürdürüyor.

Yeşil beyazlı takımın kaptanı, dün Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tedavi gören Furkan Bükülmüşkol’a moral ziyaretinde bulundu. Lösemi tedavisi gören Bükülmüşkol’u hastanede ziyaret eden Harun Tekin, sergilediği tavırla alkış aldı. Başarılı file bekçisi ayrıca Furkan Bükülmüşkol’a forma da hediye etti.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Adam olmak her baba yiğidin harcı degildir,
  Yõnetim degerini bilin kaptanın hem iyi sporcu hem adam gibi adam zor bulunuyor bu piyasada..

  38
  2
 2. Adamı zorla satmaya çalıştılar gıkını çıkarmadı otobüs olayında dövmeye kalktılar Ben Bursasporluyum bunu yapanlar Bursasporlu olamaz dedi konuyu kapadı. Hanginizde var böyle karakter. Adamsın Harun Adam…Bursaspor Küme düşmüyorsa Harun sayesindedir. Adam kariyerini adadı Bursaspor’ a. Hiç bir zaman gemiyi terketmedi KAPTAN ! Helal olsun.

  32
  1
 3. Harun ,son dönem futbolcularımızın arasında en efendi , en tecrübeli ve en Bursasporludur… Bu arkadaşların rol modeli Pablo olunca böyle olması çok doğal…. Pablo adamdı, onunla çalışanlarda adam oldu…

  20
  1
 4. Sen varya sen Beşiktaş’a bile gitsen timsah arenaya geldiginde ayakta alkislarim seni.Ama kaptanımız olarak kariyerine devam etmen bizleri daha çok mutlu eder.

  6
  1
 5. Yeğenim Furkan,ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret eden Adam gibi adam Kaptanımız Harun,a bu duyarlı davranışından ve yeğenime verdiği moral,den dolayı teşekkür ederim Allah razı olsun birde böyle karakterli adamı bedavaya satmaya çalışan Başkan ve Samet hocayı kınıyorum

  4
  1
 6. Genç oyuncuların karakter olarak örnek alacağı isimler Harun, Batalla ve bellechi gibi isimler olmalı diye düşünürüm. Altyapımızdan çıkan volkan, Sercan, ozan ve Serdar’ı bu listede göremiyorum maalesef. Altyapı hocaları mıdır kulübün genel havası mıdır? Bilmiyorum ancak böyle sağlam karakterli oyuncular olmalı. Bu arada kalecilerimiz Okan ve Muhammed’in duruş ve davranışları gayet oturaklı. Böyle devam ederler inşallah

  3
  1
 7. seni zorla göndermeye çalışan yönetim teknik heyet ve taraftarcıklara inat bu klüpte kalıp simge idol kaptan olarak kalacaksın. Bursada formanı son ana kadar terletip jübile maçını bu statta görmek istiyoruz reis. seni seviyoruz adam gibi adamsın vesselam..

  2
  1
 8. Oğluma yaşattığın güzel duygulardan dolayı sana minnettarım Büyük kaptan.Allah razı olsun Allah yolunu bahtını açık etsin

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu