Helal olsun Hakan Dinçtürk!

Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel'in depremzedelere yardım etmek amacıyla satışa çıkardığını açıkladığı Eurocup Avrupa ikinciliği madalyasını 100 bin TL bedelle Avukat Hakan Dinçtürk aldı.

Nedim Yücel‘in “35 yıllık basketbol hayatımda yaşadığım en büyük gururların başında gelen ve benim için anlamı çok çok büyük olan EuroCup finalisti madalyamı, geliri Hatay‘daki depremzede vatandaşlarımızın ihtiyaçlarında karşılanmak üzere açık artırmaya sunmak istiyorum.” ifadelerini kullanarak depremzedelere yardımcı olmak istediğini duyurmuştu.

Bursaspor Kulübü eski yönetim kurulu üyesi de olan Avukat Hakan Dinçtürk‘ten Nedim Yücel‘e büyük bir jest geldi.

Twitter‘da açılan sohbet odasına bağlanan Hakan Dinçtürk “Nedim Yücel çok büyük bir gönüllülük yaparak belki de spor hayatındaki en büyük başarının ödülünü ortaya koydu. Bu madalyanın ne kendi ofisimde ne de Bursalı bir iş insanının bürosunda durması yakışık almaz. Sevgili Nedim Yücel‘in madalyasını alıp ofisimize asmak bana doğru gelmiyor. Bu madalyanın sahibi bellidir. Bu madalyayı kendisinde bırakmamız gerekiyor. Bu madalyayı alalım ve tekrar Nedim’e hediye edelim.” diyerek yapılan açık arttırmada satın aldı.

Bu ince hareket Bursaspor camiasının takdirini aldı.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sayın Hakan Dinçtürk
  Bursalı ve Bursasporluluğunu
  Kanıtlamış ender şahsiyetlerdendir
  Ben böyle kaliteli insanların
  Tez vakitte Bursaspora Başkan
  Olmasını temenni ediyorum

  29
  2
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Emin Adanur gibi bi zıpçıktı gene çıkar gelir. Bizim camia da gene onu seçer. Hakan Dinçtürk gibiler de dışarda kalır. Bizim kaderimiz bu. Kaderde varsa düzülmek, a be neye yarar üzülmek

   9
   1
   1. @Bekir yorumuna yanıt olarak

    Abi benim de 1997 liseler arası güreş şampiyonasında Bursa 2’nciliği madalyam var. Çelebi Mehmet Lisesi’nden kalma 78 kilo grokoromen madalyası. Finalde Çınar Liseli rakibime 5-4 sayıyla kaybetmiştim. Hakan Bey benim gümüş madalyayı kaça alır acaba? Ben de bağışlamak isterim parayı. Gümüş dediysem gerçek gümüş değil. Gümüş suyuna bandırmışlar. Üzerinde Beden Terbiyesi İl Müdürlüğü yazıyo. Arka yüzünde de rakibine künde tan güreşçi figürü kabartma resim var.

     1. @Ali TAY yorumuna yanıt olarak

      1996-97 kardeş. 97’nin mart ayında aldıydım. İstersen sana satem. Kırmızı beyaz boyunluk kurdelaya takılı şekilde duruyor. Benim duvarda asılı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu