Hedefimiz ilk 6

DEMEK Kİ KULÜP İYİ DURUMDA

“7 aday çıktı kongre için. Çok aday olması güzel bir şey. Demek ki Bursaspor iyi durumda. Herkes aday olup katkı sağlamak istiyor. En doğru aday seçilecektir. Transferde geç kalma olayı yok. Recep başkan kongrenin olmasını beklemek zorunda değiliz dedi. Acil ihtiyaç varsa diye sordu. Elimizi çabuk tutacak bir durum yok. Mevcut kadronun resmini iyi görmek istiyoruz.”

BİZE UYMADILAR

“Josue ve Advincula oyun anlayışına uymadılar.  Josue bu takımın 10 numarası. Daha çok koşması gerekirdi. Göremedim. Göreceğimi de düşünmedim. Advincula defansif sağ bek. Bizim adımıza bu doğru olacaktı. Şu an için başkası gitmeyecek. Gençlerden kiralık olarak gidecekler olabilir. Ama kalırlarsa da sezon içerisinde faydalanırız. Batalla ve Bilal Kısa’yı da alırım. Batalla önemli bir oyuncu. O düşündüğümüz bir isim. Bilal ile ilgili girişim yok. Galatasaray göndersin hemen talip oluruz. İkisini de alırım.” 

LİSTEMİZDE 8-10 OYUNCU VAR

“Meksika kulübünden ayrılmak isteyen Fernando Belluschi içinde konuşuyoruz. Nakoulma düşündüğümüz oyunculardan birisi. 8-10 oyucu üzerinde duruyoruz. Durumlarına bakacağız. Çok da acele etmiyoruz. Doğru adımlar atmak istiyoruz. Takım olmak zaman istiyor. Sezon başında çok çabuk kadro kuruldu.  Beraber oynamayı beceremeyen isimler vardı. Uyum yoktu. Yeni kurulan takımlarda bunlar çok normal. Bursaspor taraftarı çok beğeniyorum. Her zaman gıptayla bakardık. Olumlu anlamda iyi güç. Zaman zaman da negatif etki yapıyor.”

KAFAMIZDA İLK 6 VAR

“Taraftar takıma destek olsun. Takımın zor günlerde onlara ihtiyacı var. Sahip çıkmak lazım. O zaman o takımdan hiç beklenmeye başarılar geliyor. Bu sezon hedef koymak doğru değil. En üst noktada ligi bitirmek hedef. İlk 6 var kafamızda. 10. bitirirsek başarı. Gücümüz var. kupada hedef var. kupaya gittiğimiz kadar gitmek istiyoruz. Bu başarılara yakalayamazsak önümüzdeki yıllar hedefi yakalarız.”

“SERDAR İLE İLGİLİ BİR ŞEY YOK”

Hamza Hoca, kaptan Serdar Aziz’in takımda kalacağını söyledi. Hamzaoğlu, ‘Oyunculara talip çıkar. Bunlar bizi mutlu eder. Serdar’la alakalı resmi bir şey yok. Hem kulübe hem oyuncuya fayda sağlayacaksa onay veririz. Avrupa’da daha iyi kulüplere gitmek onlarında hakkı” dedi. 

SERCAN’IN YILI OLSUN

Sercan Yıldırım’a güvendiğini ifade eden genç teknik adam, “Sercan patlama yapmak istiyor. İnşallah onun sezonu olur. Galatasaray’da Sercan’ı tutacaktım. Çok iyi hazırlık kampı geçirmişti. Ama olmadı. İnşallah bu sezon formayı alır” dedi. 

“KEŞKE ERTUĞRUL HOCA GÖRSEYDİ”

Hamza Hamzaoğlu, Timsah Arena Stadı’na bayıldığını söyledi. Çok iyi bir stada kavuşacaklarını belirten Hamzaoğlu, “Timsah Arena çok güzel. Avrupa’daki birçok stadyumdan daha iyi. Tek başına bir şey ifade etmez. Bekliyorum ki her maça dolsun. Açılışı bana nasip oldu. Ben Ertuğrul Sağlam’a nasip olsun isterdim. Bunu yürekten söylüyorum. Büyük başarılar kazandı. Geçen sezon benim Galatasaray da yaşadığım başarıdan daha büyük başarı. İnsanlar bizi sahiplendi bir hayır vardır bunda da inşallah” diye konuştu. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu