Hedefim Milli Forma

Bursaspor'un tecrübeli savunma oyuncusu İbrahim Öztürk, yeşil beyazlı forma ile birçok başarıya imza attıklarını belirtti ve Milli Takım'da kalıcı bir futbolcu olmak istediğini belirtti.

Bursaspor'un tecrübeli futbolcusu İbrahim Öztürk, yorucu bir kamp dönemi geçirdiklerini ancak hazırlık maçlarında istediklerini sahaya yansıtamadıklarını söyledi. Uyum sorununu henüz aşamadıklarını belirten Öztürk, "Bir an önce uyum sorununu çözüp lige en iyi şekilde giriş yapmak istiyoruz. İki hazırlık maçı oynadık ama istediğimiz gibi geçmedi. Bu sezon Avrupa'da bizim için çok önemli. En iyisi yapabilmek için çok çalışmamız lazım" ifadelerini kullandı.

Bursaspor forması altında birçok başarıya imza attığını belirten İbrahim Öztürk, konuşmasına şöyle devam etti:

"Futbolcuysan hiçbir zaman hedefin bitmez. Yeşil beyazlı takımda çok önemli duygular yaşadım ve yaşamaya da devam edeceğim. Bursaspor'da oynarken Milli Takım'da da kalıcı bir futbolcu olmak istiyorum. Bunun için elimden geleni yapıyorum. Karar tabii ki hocalarımızın. Bildiğiniz gibi Bursaspor'la sözleşmemi 2014'e kadar uzattım. Burada olmaktan çok mutluyum. İnşallah daha nice başarılara hep beraber imza atarız. "

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu