Hedef UEFA’da gruplara kalmak

Yeni sezonda Türkiye'yi UEFA Avrupa Ligi'nde temsil edecek Bursaspor'un Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Uslu, iyi bir kamp dönemi geçirmek istediklerini ifade ederek, "UEFA Avrupa Ligi'ne iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz" dedi.

 

Takımın Avusturya kampının iyi geçmesini temenni ettiklerini belirten İlhan Uslu, "İnşallah bir sakatlık yaşamadan kampı tamamlarız. Genç oyuncularımızın, tecrübeli oyuncular ile kaynaşacağı başarılı bir kamp dönemi ümit ediyoruz. Eksiklerimizin giderilmesi açısından yararlı olacaktır" diye konuştu.

 

"UEFA'DA GRUPLARA KALACAĞIMIZDAN EMİNİM"

 

Kampın ardından Bursa'da Spor Toto Süper Ligi ve UEFA Avrupa Ligi hazırlıklarına devam edeceklerini hatırlatan İlhan Uslu, "Lige çok iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. İlk düşüncemiz UEFA Avrupa Ligi. Kaliteli bir kadro kurmaya çalışıyoruz. Yeni transferlerimizin katkısı ile Avrupa kupalarında çıtayı bir adım daha yükselttik. Ben UEFA'da gruplara kalacağımızdan eminim" dedi.

 

"TARAFTARIMIZ KOMBİNELERE İLGİ GÖSTERSİN"

 

Daha mücadeleci bir takım kurabilmek için taraftarın ilgisine ihtiyaç duyduklarını söyleyen Uslu, "Bursaspor Kulübü büyük taraftarı ile her zaman bütünleşmiştir. Bir kulübün yükselebilmesi için taraftarın desteği çok önemlidir. Ben Bursaspor taraftarın takımı bu sezon yanlız bırakacağını zannetmiyorum. Taraftarımızın kombine biletlerine de ilgi göstereceğine inanıyorum" diye kaydetti.

 

Haber3.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu