Hazmedemiyoruz

Ömer Erdoğan, takımda isteksizlik ve rehavet olmadığını söylerken; "Kötü sonuçlar alıyoruz ama iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. Kendimize güveniyoruz. Camiamız bize sahip çıksın" diye konuştu.

 

Yeşil Beyazlı ekibin kaptanı Ömer Erdoğan, alınan kötü sonuçları Bursa Hakimiyet'e değerlendirdi. Şanssız bir dönem geçirdiklerini ifade eden Erdoğan; "Takımda isteksizlik ya da rehavet yok. Çünkü sürekli beraberiz. Antrenmandaki çift kale maçta bile kaybetmeyi istemiyoruz. Açıkçası bu durumu hazmedemiyoruz ve çalışmaya devam ediyoruz. İyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum. Takım olarak kendimize güveniyoruz. Camiamız bize sahip çıksın. Bu şanssız dönemi en kısa zamanda atlatmak için var gücümüzle çalışıyoruz" açıklamasını yaptı.  

TAKIM OLARAK GOL YİYORUZ Takım arkadaşlarının ağır Twente galibiyetinin ardından Galatasaray deplasmanında aslanlar gibi mücadele ettiğini sözlerine ekleyen Ömer Erdoğan, yenilen gollerde sadece savunmanın değil bütün takımın etkili olduğunu belirtti. Kaptan Erdoğan; "Tabii ki benim hatalarım oluyor. Ancak iyi niyetli ve gayretliyim, çalışmayı bırakmıyorum. Ancak Ertuğrul Sağlam her zaman savunmanın en uçtaki futbolcudan, hücumunda en gerideki oyuncudan başladığını söyler. Nasıl takım halinde goller kaçırıyorsak, ekip olarak da savunmada hata yapıyoruz" ifadesini kullandı.

 

Mücadele etmeliyiz

Son iki karşılaşma ile ilgili yorumda bulunan Ömer Erdoğan; "Elazığspor maçında adeta üzerimize ölü toprağı serpilmişti. Biz de bu durumu anlayamadık. Gaziantepspor karşılaşmasının da ilk 30 dakikasında çok kötüydük. Ancak sonra açıldık ve açıkçası galibiyeti kaçıran taraf olduk. İlk önce mücadelemizi ortaya koymalıyız. Bunu yaptıkça kalite farkımız ortaya çıkacak" dedi.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu