Hayri Yazıcı’dan sevindiren haber

Bursaspor'un efsane başkanı İbrahim Yazıcı'nın ağabeyi Hayri Yazıcı'dan 3,5 ay sonra sevindiren haber geldi.

Şubat ayında Uludağ’da koronaya yakalanan Grand Yazıcı Otelleri’nin sahibi Hayri Yazıcı tedbir amaçlı hastaneye yatırılmıştı. Aynı ay içerisinde entübe edilen Yazıcı’dan 3,5 ay sonra sevindiren haber geldi. Yazıcı aylar sonra uyandırıldı.

17 Şubat‘ta entübe edilen HayriYazıcı‘nın eşi Lale Hanım, kızı ve damadı Bahar-Ozan Şer çifti, 2014’te böbrek nakli olduğu için üzerine titredikleri Hayri Yazıcı’nın entübe süresinin uzaması nedeniyle, hastane değişikliği yapmaya karar vermişti.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Çok geçmiş olsun Hayri Babaa. Seni Fenerli diye Bursaspor’dan kovalayanlar utansın. Duruşun ve resimdeki bakışın yeter babaaa. İnşallah iyileş, ayağa kalk ve gel artık şu kulübün başına. Bursaspor’u şampiyon yapan rahmetli başkanın abisi olarak bir şampiyonluk da sen yaşat babaaa. Görüyosun bak Bursaspor kongresi kimlere kaldı. Meydanı boş bulan tavuklar, horozlar, emin’ler, tiyatro oynuyorlar babaa. Neymiş başkan olcaklarmış, 40 milyon koycaklarmış. Sen yellensen 40 milyon yellenirsin. Gel artık toparla şu işleri. Düşük profilli adamlardan ve adaylardan bıktık babaaa.

  29
  14
 2. Çok sevindim saygıdeğer Yazıcı ailesi adına 🙏Hayri Bey’ in tez zamanda ayağa kalkması temennilerimle … 🙏

  22
 3. Elhamdulillah çok şükür. Hasta haberi düştüğünde gerçekten çok üzülmüştüm ahde vefa gereği. İnşallah daha da kuvvetli bir hale gelir. Çünkü şu koca Bursasporun YAZICI ailesine ödenemeyecek bir borcu var .

  20
  2
 4. Zamanında Bursapsorumuza başkan adayı olmuştu ama Bay Çok bilmişler Erkan Korustani seçmişti ve Sonumuzun Başlangıcıda o zaman oldu…

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu