Hayrettin Gülgüler’in adayı belli oldu!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir bilgi paylaşımında bulundu.

26 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’da Fethiye Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantımıza ve 27 Şubat Pazar günü saat 13.00’da Tofaş Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantımıza tüzüğümüzün 26.2. maddesi gereğince başkan Hayrettin Gülgüler; Genel Kurul Divanı için Divan Kurulu Başkanlığı‘na Emre Akçil‘i, Başkan Vekilliğine Mustafa Ersel Oytun‘u, Yazman Üyeliğe Cem Başdar ve Canberk Kocaefeyi aday gösterme kararı almıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. @ divan kurulu
  yav arkadaşlar, ben sizin görevinizi çok merak ediyorum. siz ne bo*a yarıyorsunuz? 10 seneden beri gelen giden başkan külübü soyup kaçıyor. siz ne iş yapıyorsunuz orda?

  88
  6
  1. @DavutdedeliBurak yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor’un Tarihine Teneke Harfler İle Bile Geçmeyecek Hatırlamıyacağız Bir Yönetim Takımı – Kulübün Gemlik Körfezinde Batması İçin Tekneye Makap İle Son Delikleri Açan Emin Kaptan Ve Tayfasından – Derler Ya Kaptan En Son Terkeder Derler Ata Sözleride Boş İşmiş Kaptan Baştan Uçtu Gitti!

   7
   2
 2. Ooo, çok derin bir kurul olmuş. Yancı başkanın seçtiği bu elit isimler camiamızın bu yılki kongresine büyük değer katacaktır.

  20
  3
 3. bursasporun kurtuluşu; KÜLÜBÜN KIZIL AİLESİNE DEVREDİLMESİ İLE KURTULUR,basketboldaki başarı bunun kanıtıdır

  6
  2
  1. @kayıhanoglu yorumuna yanıt olarak

   bunu ta en başta yapacaktık. şampiyon başkan yazıcıdan sonra kulübü ya yazıcının oğlu veya kardeşi hayri yazıcıya yada levent kızıla teslim edecektik. geçti artık bu saatten sonra kim alır bu kulübü

   1
   1
   1. @Hilmi yorumuna yanıt olarak

    He valla. Aynen. Ali Ay’ın, Recep Oynakbaşı’nın, Messut MEstan’ın bıraktığı 1 katrilyon borcu gidip hayrına biz ödeyiverelim diye bekliyormuş Kızıl ailesi.

    2
    1
 4. FARUK ÇELİK ‘İN KUKLASI EMİN ADANUR VE ONUN KUKLALARI YÖNETİM KURULU BU DURUMA NEDEN OLMUŞTUR VE SORUMLULARI ONLARDIR,HESAP VERMELİLER.EMİN ADANUR’U BAŞKAN YAPAN FARUK ÇELİK İŞLER KÖTÜ GİDİNCE İSTİFA ETTİRENDE FARUK ÇELİK’TİR,BUNU TÜM BURSA VE BURSASPORLULAR BİLİYOR AMA HİÇ KİMSE DİLLENDİREMİYOR.YAZIKLAR OLSUN İNŞALLAH EMİN ADANUR VE TAYFASI AKLANAMAZLAR VE EMİN ADANUR DEVLET TARAFINDAN MALİ YÖNDEN İNCELEMEYE ALINIR.CESARETLİ İNSANLAR KONUŞSUNKİ GERÇEKLER ORTAYA ÇIKSIN BURSASPOR KURTULSUN BU TÜR İNSANLARDAN,YOKSA BU DEVRAN BU ŞEKİLDE DEVAM EDERSE OLAN BURSASPORUMUZA BURSASPORA GÖNÜL VERENLERE OLACAK,BURSASPORA KÖTÜLÜK YAPANLARIN UMRUNDA BİLE OLMAYACAK.RABBİM BÜYÜK KÖTÜLÜK YAPAN KÖTÜLÜK BULUR,İNŞALLAH TEZ VAKİTTE İYİGÜNLERİ GÖRELİM.

  6
  4
 5. yaw hayrettin topla pılını pırtını geç küçük ölçekli işinin başına tmm senin için imkansız bir mucize oldu başkan oldun fekat senlik değil bu işler ne işin var senin hâla orda yok kurul yok mercimek yok felan filan otur evindeyaaa.

  5
  2
 6. Genel kurul divanı ile divan kurulu aynı şeyler değil. Sadece o günkü toplantıyı yönetecek heyet bu. Daha önce kongre tecrübesi olan birinin yapması her zaman daha iyidir. Umarım bu kongre Bursamız için çok hayırlı geçer.

  2
  1
 7. Yapılan genel kurul toplantılarında yönetmen olacaklar yetki yok toplantı bitti tutanaklar tutulduğu işleri biter

  1
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu