Hayrettin Gülgüler “Biz hayal satmıyoruz”

Bursaspor Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda Emin Adanur'un listesinden başkan adayı olan Hayrettin Gülgüler kongrede konuştu.

Başkan adayı Hayrettin Gülgüler şunları söyledi: “Kongremiz camiamıza hayırlı olsun. Emin Adanur önderliğinde bir ekip oluşturduk. Ben kimseye hayal satmayacağım. İlk hedefimiz transfer tahtası ve Süper Lig’e çıkmak… Futbolcularla görüşüyoruz. Seçilirsek hazırlıksız olmak istemiyorduk. Batalla konusuna gelirsek… Efsanemizin 1 milyon Euro alacağı var. Bursaspor’u şikayet etmeyen tek isimdir. Batalla’ya parasını ödeyeceğiz. Transfer, kulübün bir yapısı olmalı. Tamamen hocaya bırakılmaz. Scout ekibi oluşturduk. Gerek yurtiçi gerekse de yurtdışında bir çok maç izledik. Biz iyi bir takım kurmak istiyoruz. Hata şansımız yok. Emin olun çok çalışıyoruz. Ben çıkıp, Bursaspor Lisesi, AVM gibi projeler açıklayabilirim. Bunların sözünü verebilirim. Daha önce söylediler. Sizlere hayal sattılar. Bunlar zamanla olacak şeyler. Biz hayal satmıyoruz. Yapabileceklerimizi söylüyoruz. Bizler Bursaspor için buradayız. Bursaspor personel maaşı, elektrik, doğalgazlar ödenmiyor gibi manşetlerle gündeme gelmeyecek. Kazanan inşallah Bursaspor olacak.”

Kaynak
Koza24.com

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Senin futbol aklın kaç gram?Transfer Hocaya değil menejerleremi bırakılmalı?Çok tehlikeli sözler söylüyorsun.Şimdiden bir şeylere zemin hazırladığın çok belli.

   39
   1. @Scout yorumuna yanıt olarak

    Seden okuduğunu anlama sorunun var heralde . Bak adam ne demiş. Tamamen hocaya bırakılmaz scout ekibi oluşturduk. demiş. Doğru olanda bu avrupa takımları da böyle işliyor. Hoca zaten hem kendi takımının teknik taktik gelişimiyle uğraşırken bir de dünya da kulup kulup bilgisayar başından topçu arayamaz. Arasa da sağlıklı olmaz. Ekip kurup gidip yerinde göreceksin. Bunu da hoca yapamaz. Bundan bahsediyor. Tabi sen o küçük aklınla anlamamışsın. Sana sormak lazım kaç gram diye.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu