Hayırdır NTV Spor!

NTV Spor'un ntvspor.net adresinde Frutti Extra Bursaspor'un basketbol sayfasında yer almaması dikkat çekti.

Sitenin Basketbol menüsüne girildiğinde Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi‘nde yer alan 16 takımdan sadece Frutti Extra Bursaspor yer almıyor.

NTV Spor gibi bir medyanın hata olarak olduğunu düşündüğümüz bu içeriği düzenlemesini bekliyoruz.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular! Belli ki NTV Spor internet sitesinde sehven (yanlışlıkla) Bursasporumuzun logosu kaybolmuş. Ancak, puan durumu vs. diğer yerlerde Bursasporumuz ile ilgili haber ve bilgiler mevcuttur. Bu konuda hassasiyet göstermek olumlu karşılanabilir, ama abartmaya, konuyu başka yerlere çekmenin gereği yok. Basketbol takımımız, özellikle Avrupa’da gösterdiği başarılarla ulusal ve uluslararası kamuoyunda büyük bir sempati kazanmıştır. Kim, ne istesin bu takımdan? Kaldı ki futbol takımı için de ben bu ‘komlo teorilerinin’ gerçeği yansıtmadığını düşünüyorum. Bu kulüp ne çektiyse, kendi yönetim, taraftar ve medyasından çekmiştir. Kendi değerlendirmelerime göre Bursaspor, 150-200 bin çekirdek taraftar kitlesine sahip bir camiadır. Takımı sürekli takip etmeyen, başka bir takım da tutan, ama arada bir ilgi gösterip, Bursaspor’la gönül bağı muhafaza edenleri de sayarsak bir milyon kişilik bir kitleden söz edebiliriz. Bu da önemli bir rakama işaret eder. Medyanın, bu kadar önemli bir desteğe sahip bir kulübü yok etmeye çalışmasının nasıl bir mantığı olabilir? Hangi medya Bursaspor, Kocaelispor, Eskişehirspor veya Karşıyaka gibi taraftarı olan kulüpleri batırmaya çalışır da yerine Ümraniyespor, İstanbulsporu koymanın gayreti içinde olur?

 1. hani dün melek masso ya tepki verenler o kadının kendi takımına sahip çıktığı kadar siz bursa spora sahip çıkamadınız ne oldu internetiniz mi kesildi dün çok atıp tutuyordunuz hadi ntv ye tepki verin işte sizin bursa sporluğunuz bu kadar bu NTV tüp kafalının halkın parasıyla aldığı tv değilmi hani parasını tüyü bitmemiş yetimlerin ödediği ziraat bankasından 750 milyoncuk kredi alıp geri ödemene gerek yok dedikleri sus payı olarakta ziraat bankasının bütün şube müdürlerine sınırsız kredi kartı verildiği olay yiye yiye bu ülkeyi biteremediniz yazıklar olsun

  2
  1
 2. Şampiyon olalım inadına Bu gücümüz var boş laf değil 2 senedir Avrupa’da şampiyon takıma kaybediyoruz ligde Türkiye şampiyonuna kaybettik bizi yenen sampiyondur net !

 3. Bursaspor düşmanlığı bu kadar alenî, bu kadar açık. Bu durumda olmamız tesadüf olamaz. Bursaspor’un içinde de Bursaspor düşmanları var. Bilinçli yada bilinçsiz!

 4. Yıllarca Atatürk stadında bağırdık o çocuğu İstanbul basın Ananızı S bunuda yazın diye boşuna değildi Satılmış İstanbul medyası

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu