Hayırdır Furkan Özçal?

Bursaspor'da resmi maça çıkmadan yaklaşık 1.5 sezon geçiren Furkan Özçal ortaya çıktı.

Furkan Özçal ara transfer döneminde Osmanlıspor‘la anlaşırken, genç futbolcu Bursaspor‘a karşı takımında yedekler arasında kaldı. Furkan Özçal, Regattin‘in golünden sonra büyük sevinç yaşadı.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Değişik yorumuna yanıt olarak

   Sevinsin tabi de. Hani bizde sakattı. Tek maç oynamadan yattığı yerden milyonları aldı, şimdi de gitmiş yedek kukubesine bile girmiş. Birkaç maça ilk11 çılar hatta gol bile atar. Ama şerefli oyuncudur ki parasını çatır çatır aldığı Bursaspor da tek bir dakka oynamadan sakatlanır ve s.tir olur gider.

   5
   4
 1. Adam haklı olarak formasını giydiği takımın gölüne sevinmiş ne var bunda? Serdar da BJK ye biz gol atınca sevindi.Onu da yazsaydiniz ya o zaman! Bu basın kadar bu ülkeye ve şehre köstek olan başka bir merci yok.

  90
  1
 2. yukarıdaki yorumlara bak bursasporun bu durumda olmasının nedenini anla..haberi yapan diyorki kardeşim furkan ayağını topa vurmadan 2 sene buradan para aldın bursaspora saygın olsun diyor yukarıda yorum yapan SÖZÜMONA bursasporlular furkana hak veriyor…şimdi siz güzel bir cevap vermek varda burası yeri değil.bursasporlu gözüküp bursaspora herşeyde saldıran tipler..

  4
  11

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu