Haydi Yeşil Bursa 2. Lig’e

Bursaspor’daki olağanüstü kongre sonrası yönetimde görev değişikliğine giden kulübün pilot takımı Yeşil Bursa, yeni sezon için kolları sıvadı. İlyas Acar’dan başkanlık koltuğunu devir alan Mehmet Küçükyalçın önderliğindeki yeni Yönetim Kurulu, 2014-2015 sezonu öncesi “Haydi Yeşil Bursa 2. Lig’e” sloganıyla parolayı belirledi. Dün, Sönmez Medya’yı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunan Yeşil Bursa yönetimi, Teknik Direktör Faruk Korkmaz idaresinde iyi bir kadro kurmak istediklerini belirterek, “Yeni ekip arkadaşlarımız ile birlikte iyi bir sinerji yakaladık. Önümüzdeki yıl 2. Lig’de olmak için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

 

YEŞİL BEYAZ DEVRİM KİTABI SATILACAK

Farklı işler yapmak istediklerini ve bu kapsamda yeni projeler de ürettiklerini ifade eden Mehmet Küçükyalçın, “Bursaspor’un şampiyonluğu sonrası çıkarılan “Yeşil Beyaz Devrim” adlı kitabı satarak gelir kaynağı elde etmek istiyoruz. Elimizde bin 500 tane var ve biz bin liradan satışını yapmaya çalışacağız. Forma göğüs ve sırt için anlaşmalarımızı yaptık. Kombine bilet çıkaracağız ve maç günü gazetesi yapmak istiyoruz. Bugünden (dün) itibaren ziyaretlerimize başladık ve Bursa’nın kent dinamiklerini ziyaret ederek herkese derdimizi anlatmak istiyoruz” şeklinde ifadeler kullandı.

 

Barış Demir tamam sıra Mustafa Acun’da

Teknik Direktör Faruk Korkmaz idaresinde yeni sezon planlamasını yapan Yeşil Bursa, transferde hareketli günler geçiriyor. Timsah’ın altyapısından kiralanan Metehan Bayrakçı, Bilal Şeflek ve Mert Ilıman ile yola devam etme kararı alan Yeşil Beyazlılar da, geçen sezon kiralık olarak forma giyen bir diğer futbolcu Mustafa Sevim’in ise yeniden Vakıfköy’e döneceği bildirildi. Hedeflerinin 2. Lig olduğunu belirten Korkmaz, Ertuğrul Ersoy, “Batıcan Aday ya da Süheyl Çetin’i kadromda görmek istiyorum. Sol bek için yine Bursaspor altyapısından Barış Demir ile anlaşma sağladık. Mustafa Acun’u da istiyorum. İlk görüşmeyi yaptık cevap bekliyoruz. Bizi isteyen oyuncularla oynamak istiyoruz” dedi.  

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu