Haydi Timsah Arena’ya!

2016-2017 sezonunu 8 Temmuz’da yapacağı antrenmanla açacak Bursaspor, taraftarının desteğini de arkasında görmek istiyor. Kombine satışlarında bir türlü istenilen rakama ulaşılamaması yönetimin canını sıksa da bayram sonrasında kombinelere ilginin artacağı öngörülüyor. 

BURSASPOR’UN 2016-2017 SEZONU KOMBİNE FİYATLARI ŞU ŞEKİLDEGÜNEY KALE ARKASI    250 TLTOFAŞ TRİBÜNÜ (KUZEY)    250 TLDOĞU ÜST TRİBÜNÜ    400 TLDOĞU ALT TRİBÜNÜ    600 TLBATI ALT TRİBÜNÜ    1.500 TLVIP 1 VE 2. BALKON    2.000 TLHEDEF EN AZ 30 BİN

Bursaspor Kulübü geçen sezon da buna benzer sıkıntılar yaşamış ancak yapılan indirimle birlikte kombinelerde büyük bir artış olmuştu. Kadrosuna kattığı 9 isimle şu an için transferi noktalayan Yeşil Beyazlılar’da yönetimin şimdiki hedefi Timsah Arena‘yı hıncahınç doldurmak. En az 30 bin kombine beklentisinde olan Bursaspor yönetiminde, kombineler için yeni reklamlar ve promosyonların yapılacağı konuşuluyor. 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu