Haydi Şehri Müdafaa’ya

Teksas Tribün Liderlerinden Enes Aydın sosyal medya hesabından bir çağrıda bulundu.

Genel Kurulda ciddi bir aday olmaması nedeniyle bir Şehri Müdafaa yapılmasını gerektiğini ifade eden Enes Aydın “Bu işler madem masa başlarında görüşülüp konuşulup koca şehirde başkan adayı çıkartılamıyor yakın zamanda şehri müdafaa yürüyüşü şart oldu sokaklara çıkma zamanı geldi. Herkes hazırlıklarını yapsın başka Bursaspor yok. Sevdamızın yok olmasına göz yumamayız çoluk çocuk yaşlı genç.” ifadelerini kullandı.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ya bırakın müdafa vs çocuk doğmuş sen halen kürtaj istiyon..!!!!

  siz önce özür dileyim herkesten her şeyden sonra teksas ı kapatın sonra da hep beraber bakalım şehir kendiliğinden harekete geçiyor mu geçmiyor mu …!!!!

  135
  9
  1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Özür dilenilsin belki (Özellikle bazı hoca ve yöneticilerden) ama Bursaspor Teksas, Teksas Bursaspordur bu kadar basit. O tribünün havasını almamış olan ben Bursasporluyum diyemez. Net. 40 yıldır bu takımın peşindeyim, şu saçma sapan Teksas yorumlarını okudukça…

   3
   14
  2. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Tebrik ederim güzel açıklama kardeşim herkesi istifaya davet ettiniz istifa ettiler basketbol bile güzel giderken Avrupa da final oynarken de küfürler ettiniz kızıl ailesine bu mu sizin Texaslı anlayışınız ayıptır günahtır onca emek boşa gitti siz küfür edilen yere gidermisiniz sizin ailenize küfür edilse hoş olur mu yok şehri müdafaa 10 gün önce toplanırdı toplasan 1000 kişi yoktu bu mu şehri müdafaa bırakın bu işleri çorba parası kalmayınca yine birini koparmaya gidersiniz ilk önce sizler takımdan uzak durun bak o zaman başkanlar nasıl geliyor sıra oluşur tesislerde…

  3. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Halâ daha bu tip adamlar sütten çıkmış ak kaşık taklidi yapmıyormu..!
   Delirmemek elde değil.
   Arkadaş
   Çekin elinizi artık bu kulübün yakasından.
   Teksas neredeyse gidin oraya yerleşin.
   Sizin için Dallas Meveriks, San Antonhio, Houston Rockets falan var.
   Gidin azda onları batırın
   Gidin onları

   49
   2
 2. Bu yoklukta basket takımına bir maçta 200 küsür bin liralık ceza aldıracak kadar vicdansızlaşmış kişiler defolup gitse Bursaspor’un kurtuluşunun önü açılır.

  66
  2
 3. Emin adanura neden darbe yaptınız önce bunu açıklayın.. bursasporun tukenmesinin en büyük sebebi belediyeden nemalanan gruplardır!!

  54
  8
 4. Amaç Bursasporu yaşatmaksa öyle yürüyüşlerle falan birşey değişmez, örneklerini daha önce çok gördük.
  Yapılması gereken tek şey Bursaspora katkı sağlayabilecek ne kadar Sanayici , İşadamı , Ticaret erbabı vs kim varsa bunlara ulaşabilmek ve daha da önemlisi bu insanları ellerini taşın altına sokmaya ikna edebilmektir.
  Bunu yapabilmenin ne kadar zor ve güç olduğunun farkındayım. Bu yüzden öncelikli olarak Bursa’da herkes tarafından kabul gören ve saygı duyulan, resmi erkandan olsun özel sektörden olsun bir grup bu oluşuma öncülük etmeli ve bir plan dahilinde katkı verebilecek kişi ve kurumlarla görüşmelidir.
  En önemli hususlardan birisi de bahsettiğim gibi güven hissinin verilmesi. Siz yardım için gitttiğinizde karşınızdakine bu duyguyu vermediğiniz takdirde bu iş geçekleşmez. Sonuç olarak hem herkesin güvendiği bir yönetim olacak hem de yaptığınız plan gerçekçi olacak ki insanlar bir şekilde katkı versin.
  Biliyorum bu yazdıklarımın gerçekleşmesi çok zor ama bence Bursasporun yaşaması için başka çare yok.

  14
 5. Çok geç kalındı bunu lig bittiginde yapmalıydık yönetim istifa ediyoruz dediğinde direk toplanilmaliydi

  6
  4
 6. Bursaspor u bu hale getirenlerden neden hesap sorulmadı şehri sokağa dökmedinizde kaç lig aşağıya inip , borç batağına sokulduktan sonra mı şehri müdafa olacak güldürmeyin insanları ateş yanmadan önlemini alacaksın, ateş alev almış kül olduktan sonra su dökmenin anlamı yok.Onun için Bursaspor un bugün kü durumu geçmişten gelen hatalardır.Peki başkan ve başkan adayları var mı da Recep günay istenmiyor Şehrin kabul edeceği başkan mı vardı da biz kabul etmedik .

 7. Sevgili bursaspor sevdalıları kişi grup isim farketmez herkes hata yaptı artin bu büyük kulübü ayağa kaldırmak için herkes üzerine ne düşerse yapmanın zamanı geldi de geçiyor sen ben o bu yok bir tek bursaspor var sonumuz Eskişehir mersin gibi olacak herkes destek olsun bi forma bile alsak kulübe yarar

  3
  2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu