Haydi kadınlar maça, Bursaspor’a desteğe!

Bursaspor Kulübü, 'Haydi Kadınlar Maça' projesini Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlen basın toplantısıyla duyurdu.

Başkanımız Sinan Bür ve yönetim kurulu üyelerimiz basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Başkanımız Sinan Bür: ”Bugün Bursaspor’un önder ve örnek olabilecek “HAYDİ KADINLAR MAÇA” projemizin duyurusu ve başlangıcı için bir aradayız.

Öncelikle fikir önderi Ayla Efe ile koordinasyon konusunda kolaylaştırıcı olan “Mayıs 16 Bursaspor Fikir Platformu” olmak üzere katkı koyan sizler,
*-BURSA MÜHENDİS KADINLAR DERNEĞİ
*-BURSA NİLÜFER KADIN KOROSU
*-BURSA SOROPTİMİST KULÜBÜ
*-DÜNYA KADINLAR BİRLİĞİ
*-TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ
*-TÜRK ÜNİVERSİTELİ KADINLAR DERNEĞİ *-SAİTABAT KÖYÜ KADINLARI DAYANIŞMA DERNEĞİ
*-ULUDAĞ SOROPTİMİST KULÜBÜ
*-WINNER WHEEL BURSA KULÜBÜ
KADIN KOOPERATİFLERİMİZ;
*-KADIN GİRİŞİMCİ ÜRETİM ve İŞLETME KOOPERETİFİ
*-LOTUS GİRİŞİMİ ÜRETİM ve İŞLETME KOOPERATİFİ
HİZMET ve FARKINDALIK DERNEKLERİ
*-BURSA UNESCO DERNEĞİ
*-BUSADER FEDERSYONU
*-LİONS 118-K FEDERASYONU
*-ROTARY 2440. BÖLGE
İŞ İNSANLARI DERNEKLERİ
*-BALKANTÜRKSİAD
*-BUMİAD
*-BUSİAD
*-GESİAD
*-RUMELİSİAD
ve bize her alanda destek vermeye çalışan bütün kuruluşlarımıza ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Amacımız spora nezaketin gelmesi ve kadın elinin değmesidir. Bu nedenle her türlü şiddete ve kötü tezahürata karşıyız diyoruz. Kadınlarımızın da gönül rahatlığı ile gelebilmeleri için imkanlarımızı seferber yaptık. Kendilerine 203 blok numaralı VIP tribününü tahsis ettik ve %50 indirim uygulayarak 100TL’den satışa sunduk. Bir ileriki aşamada Bursaspor Kadın Platformu‘nu oluşturmayı hedefliyoruz. Bu kampanyamız sonraki maçlarda da sezon sonuna kadar sürdüreceğiz. Kadınlarımız ile her şey çok çok daha güzel olacak.

Dün Cumhurbaşkanımızla görüştük. Kendisi de Bursalı iş adamlarına başkanımıza ve Bursaspor’a destek verin’ dedi. Bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Katıldığınız için tekrar ayrı ayrnı teşekkür ediyor, şampiyonluğa gidecek yolumuzda hep birlikte olacağımız inancı ile keyifli ve puanlar dolu bir hafta diliyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Lionslar rotaryler falandan bursaspora vır hayir gelmez. Bu batı asigi masonluk yapılar isterki insanlar 3 İstanbul takımını tutsun özellikle emirlerine arada gsyi.

  5
  7
 2. Sayın Başkan iyi, güzel, hoş da
  Bu organizasyon Bursasporun
  Sorunlarının çözümünde milyonda
  Bir katkı dahi vermeyecektir.
  İmaj konusunda makyaj yapıyorsanız
  Faydası olur ama çok fazla ses getirmez,
  Bu tarz sosyal organizasyonlar daha çok
  Süperligde ses getirip, kulübün imajına fayda saglar, biz ise şuan da 2.ligde olup 3.ligin en güçlü adaylarından biriyiz
  Acil olarak yapmamız gereken imajdan ziyade maddi kaynak oluşturma adına sizin önderliginizde şehrin kenetlenmesini saglamak, zira maddi problemler çözüldügü taktirde gençlerimiz sahaya daha iyi konsantre olup daha iyi sonuçlar alabileceklerdir.
  Ayrıca gelecek kaygısı yaşayan gençlere güven telkin edilebilirse sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan gençleri şimdiden ikna edip 4-5 yıllık uzun soluklu sözleşme imzalanabilir, takım 3.lige düşüp tahtayı dahi açamayacak durumda olursa gençlerle yapılacak olan uzun soluklu sözleşmeler sayesinde birbiriyle altyapıdan beri bir arada oynayan arkadaşlar daha organize olup 3.ligde daha iddialı olabilirler

  1
  3
 3. Tebrik ediyoruz emeği gecenlere böyle keletlenme başlatıldığı icin bursa şehrin öncelikle buna ihtiyacı var darmadağın olmuş bir klübü tpoparlamak icin el atınız icin tekra başarılar diliyorum teşekürler bursa bunu başaracaksınız tebrikler şimdi her şey yoluna girmeye başladı bursaspor emin elerde

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu