Haydi hayırlısı

Ve Bursaspor 2014-2015 sezonu için bugün toplanıyor. Bugün akşam saatlerinde Özlüce Tesisleri'nden bir araya gelecek olan yeşil beyazlılar, 18.30'da ise sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirecek. Göreve yeni gelen Başkan Recep Bölükbaşı ve Teknik Direktör Şenol Güneş'in ilk olarak oyuncularla bir tanışma toplantısı yapacağı bildirildi.

 

KARTEPE'YE MARŞ MARŞ

 

7 Temmuz Pazartesi gününe kadar antrenmanlarını Özlüce Tesisleri'nden sürdürecek olan yeşil beyazlılar ardından kamp için Kocaeli Kartepe'ye gidecek. 17 Temmuz'da oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 2.ön eleme turu ilk maçı için çalışmalarını 15 Temmuz'a kadar  burada sürderecek olan Timsah, sonrasında Bursa'ya dönecek. 

 

ŞENOL HOCA KONUŞACAK 

 

Bu arada Teknik Direktör Şenol Güneş bugün saat 12.00'de Özlüce Tesisleri'nde basının karşısına çıkacak. Uzun bir aranın ardından soruları yanıtlayacak olan deneyimli teknik adam gerek transfer çalışmaları, gerekse gündemdeki diğer konularla ilgili bilgi verecek.

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu