Hayallerimi yaşıyorum

Bursaspor'un altyapısından yetişen ve geçen sezonun ikinci yarısında oynadığı futbolla bütün Türkiye'nin dikkatini çeken Serdar Aziz, Bursaspor'un hayallerinin takımı olduğunu ve şu anda rüyalarını yaşadığını söyledi. Altyapıdayken Vakıfköy'de A Takım’ın antrenmanlarını izlediğini ve bu seviyeye gelmek için çok uğraş verdiğini açıkladı. Bursaspor'da 16 numaralı formayı giymeyi ve kaptan olmak istediğini belirten Serdar, Türkiye'de sadece Bursaspor'da oynayacağını ve Avrupa'da da Real Madrid'de forma giymeyi hedeflediğini ifade etti.

BENİ ÇAĞIRACAKLARDI

A Milli Takım’a seçilmediği için üzülmediğini sözlerine ekleyen genç stoper; "Bugün olmaz, yarın olur. Önümüzdeki sezon A Milli Takım formasını giyeceğimi düşünüyorum. Ligin bitimine 4 hafta kala Okan Buruk ile görüştüğümüzde beni çağıracaklarını söyledi. Ancak olmadı. Ümit Milli Takım’daki teknik direktörümüz Raşit Çetiner de 'Ben A Milli Takım antrenörü olsam seni takıma alırdım' dedi. Bunlar bana güç veriyor hırslandırıyor" açıklamasını yaptı. 

GOL ÇALIŞIYORUM

Antrenmanlar bittikten sonra Ömer Erdoğan ile birlikte gol çalışması yaptıklarını belirten Serdar Aziz; "Duran toplarda Ömer ağabeyden çok şey öğreniyorum. Hücum gücü çok yüksek. Ben de o eksikliğimi gidermek için çok çalışıyorum" ifadesini kullandı. Şampiyon oldukları sezon bazı maçlarda şansın yanlarında olduğunu fakat geçen sezon tam tersi bir durum olduğunu belirten Serdar Aziz, "16 topumuz direkten döndü. Eğer onlar gol olsaydı çok daha farklı konumda olurduk" dedi.

KEÇELİ'NİN GİDİŞİNE ÜZÜLDÜM

Ligde sıradan performans gösteren yabancıların öne çıkarıldığını söyleyen Serdar Aziz; "Türk oyunculara gereken destek verilmiyor. İsmim Serdar yerine De Souza olsaydı belki de şu anda Chelsea'de oynuyordum" diye konuştu. Takımdan ayrılanlar ile ilgili de konuşan Serdar en çok Mustafa Keçeli'nin ayrılmasına üzüldüğünü belirtti. Serdar Aziz; "Keçeli benim oda arkadaşımdı. Her ayrılana üzüldüm ama Mustafa Keçeli'nin bende yeri ayrıydı. Gittikleri yerlerde başarılı olacaklarına inancım tam" ifadesini kullandı.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu