Hastalık Engel Olamadı Sevdaya!..

Ziraat Türkiye Kupası Final maçında Fenerbahçe ile karşılaşacak Bursaspor hazırlıklarını sürdürdü. Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Evde Bakım Hizmetleri Ambulansı ile tesislere gelerek takıma başarı dileyen 12 yaşındaki kas hastası çocuğa kupa sözü verdi.

 

Ziraat Türkiye Kupası finalinde 16 Mayıs Çarşamba günü Fenerbahçe ile Ankara'da karşılaşacak Bursaspor hazırlıklarına Özlüce Tesisleri'nde devam etti. Ertuğrul Sağlam yönetiminde gerçekleştirilen antrenman yaklaşık 2 saat sürdü. Sağlam, futbolcularla saha ortasında bir süre toplantı yaparak maçın önemini anlattı. Ardından düz koşularla başlayan antrenman, pas-press ile devam etti. 20 dakikası basına açık yapılan antrenmanın son bölümünde ise taktik ağırlıklı çift kale maç yapıldığı öğrenildi.

 

AMBULANSLA ANTRENMANA GELDİ Bu arada, antrenman öncesi tesislere gelen İbrahim Uyar İlköğretim okulu öğrencileri ile bazı taraftar grupları takıma başarı diledi. Sağlam ve futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi. 12 yaşındaki kas hastası Cemil Bulum ise tesislere Evde Bakım Hizmeti ambulansı ile gelmesi dikkat çekti. Sedye üzerinden tesislere alınan Cemil Bulum ile Ertuğrul Sağlam ve futbolcular yakından ilgilendi. Daha önce Cemil Bulum'u evinde ziyaret ettiği öğrenilen Ertuğrul Sağlam, kas hastası çocuğa Türkiye Kupası'nı getirme sözü verdi. "Cemil dua et de kupayı alalım" diyen başarılı çalıştırıcı, "Senin için kupayı alacağız, alınca sana getireceğiz" dedi.

Yeşil-beyazlılar, yarın sabah saatlerinde yapacakları antrenmanın ardandan Ankara'ya hareket edecek.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu