Hasan ve Kubilay’a bir izin daha!

Bursaspor'un tecrübeli oyuncuları Hasan Ayaroğlu ile Kubilay Sönmez'in izinleri sona ermesine rağmen bugünkü idmanda da yer almadılar.

Akşam idmanı için Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde Mesut Şen sahasında akşam idmanını gerçekleştiren Bursasporlu oyuncuların arasında izinleri bitmesine rağmen Hasan Ayaroğlu ile Kubilay Sönmez yer almadı.

Yönetim ile görüşen oyuncular Pazartesi gününe kadar izin aldılar.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @bursaspor1963 yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular lütfen kimse futbolcuya suç bulmasın suçlu RB EK MM AA ED şarı seçenler onlara akıl hocalığı yapıp harçlık AŞ iş ev varken alıp külelere çıkıp amigoluk yapanlarda az demediler çok demediler yediler ve de hala o şahıslara itibar olunur ise çok daha çabuk amatöre maalesef gideriz

   5
   1
 1. gitmeye niyetleri varsa ve onları alacak takım bulurlarsa giderler..nasıl olsa onların sözleşmelerinde de yazdığı söylenecek AHMAKÇA bir bahane uydurur bu yönetim…millet de saftirik saftirik inaanır bu saçmalıklara..

  33
  11
 2. HASAN AYAROĞLU NUN SÖZLEŞMESİNDEKİ MADDEYİ BİLİYOR MUSUNUZ??? ANTREMANA GELİRKEN KÖPEĞE ÇARPARSA TEK TARAFLI FESİH HAKKI DOĞAR DİYORMUŞ…KAYNAK: YÖNETİM..

  33
  2
 3. Anlaşılan o ki klüp arıyorlar bulamazlarsa devam edecekler. Daha işin başında bu kadar taviz verirsek bunun sonu gelmez. İhtiyacımız var ama prensipler daha önemli. Ramazan Keskin olayı da böyle değerlendirilmelidir.Bursaspor’u kafasında bitirmiş bir oyuncuyu ikna etmeye uğraşmak boşuna.

  25
  2
 4. 16 bursasporlu nikli arkadaş tam fitne abidesi ukranya rusya savaşını bu mu çıkardı acaba diyorum kimseyi korumaya veya kötülemeye çalışmıyorum adamlar borç batağındaki takımı ayağa kaldırma müçadelesi veriyor baştan söylediler varsa başkan adayı gelsin dediler şimdi destek olacağımıza abuk subuk bu söylemlerde ne böyle bu hallere düşmemizin en büyük nedeni bu ve bunun gibi mikserler bence

  3
  1
 5. cok ta istekli değiler anlaşılan klüp bulmak icin zaman yaratma tiyatrosu seyrediyoruz bulamadı boş gecirme olasılık mevcut bari bursasporda antremansız kalmayalım faydası olurmu bunların bursaspora tartışılır yol verecen gitsin olsan ne olur bursasporda olmasan ne olur takım düşüren futbolcular zaten olan olmuş cokta ısrar etmemek lazım

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu